Sarı Saç Hastasıyım, Tecrubeli Arkadaşlardan Yardım İstiyorum..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve DrBune tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : DrBune
  1. DrBune

DrBune Guest

Arkadaşlar ben 1 ay önce saçıma kalın kalın sarı balyaj attırdım. Sarı yerine saman-turuncumsu bir renk oldu. Sinirden kapansın diye en koyu rengine boyattım.. (aynı gün)

Üstünden 1 ay geçti, sıksık havuza da girince saçım iyice aktı.(yukarda)
    Bu rengin de yakıştığını söylüyorlar.. Ama sarı içimde ukte kaldı... Balyaj attırmakla büyük hata yaptım.. Upuzun güzelim saçlarım mahvoldu.. Yandı resmen..

Yukardaki sarı saç rengin aynısını istiyorum.. Bu tüm boya mı yoksa röfle-balyaj la mı elde edilmiş acaba..

Bi de, saçım zaten çok yıprandı, bir süre beklesem daha iyi olur di mi.. Sizce ne kadar beklemeliyim ?? Ya da sarı sevdasından vaz mı geçsem.. :KK43: Korkuyorum, tarif edemiyorum kuaföre. Bu resimle gittiğim halde kuaförüm mahvetti beni.. Hadi ya gene iğrenç bi sarı yaparsa.. Sarının binbir tonu var.. Yaşlı gösteren veya yüzüme gitmeyecek sarılardan yaparsa naparım.. Bunu nasıl önleyebilirim ??? Sizce ne diyim kuaföre de bu rengi elde edim ??

2. 25 Temmuz 2009
  3. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bu sarı balyaj degıl komple boya..bence sacı yawasca ac..kolestonun ultra acıcısı war 2 kutu al ewde kendın kır rengı sonra cok acık kullu sarı dıye ton war o rengı bıkac kez boya ..ben sıyahı actım yakmıo koleston

4. 26 Temmuz 2009
  5. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm sarı renk sana yakışır sacını fazla zedelezsen jıç düşünme derım komple sarı boya bu renk

6. 27 Temmuz 2009
  7. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim saçımda şu an sarı ben kuaförde boyattım bi kac ayda bir diplere yapıyo açıcıyla süper oluyo ama çok bakım istiyor sarı saç ama bende çok renk denedim hep en son sarıya döndümdoğal saçımda bakır olduğundan 3-4 ay bile boyamasam böyle bile kötü durmuyor benimki açık sarı platine yakın daha öncede kendi doğal saçıma röfle yaptırmıştım şimdi düz renk sarı kullanıyorum sanada gider bence istersen ilk olarak kuaförde açtır rengini resmide götür

8. 27 Temmuz 2009
  9. Gamzei

Gamzei Guest

bende sarı saç hastasıyımdır
    ama gel görki saclarım koyu kahveee
    bin tane renk denedim gittim gül gibi röflemi kızıla boyattım
    sonra actırmaya calıstım yandı ve iğrenç oldu
    bende boyadım koyu kahveye kendi sacım uzayınca röfle yaptırıcam yeniden
    sana da cok yakısır sarııı
    avril in sacı röfle ama yıllarıdr üstüste attıra attıra boya gibi duruyor
    dikkatli bakınca diplere röfle oldugu belli
    ilk yapışta bu rengi elde edecek bi kuaför yok
    ama sen eylül-ekime kadar bekle bence
    ozaman attır,3 ay sonra tekrar,tekrar derken bu rengi yakalarsın

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Temmuz 2009
  10. 27 Temmuz 2009
  11. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bi ara kızıl denemiştim ama sarı isteyince dönememiştim yavaş yavaş epeyce bekledim ama şimdiki saçım tam istdiğim platine yakın sarı memnunum.kızıldan dönüş zor oluyor evet.

12. 27 Temmuz 2009
  13. Gamzei

Gamzei Guest

gerçekten zor,ya sacın yanıcak,yada sabrediceksin..
    yakışana sarıdan daha güzel bir renk yokkkopuyorumnanaktan

14. 27 Temmuz 2009
  15. ela

ela Guest

arkadaşım bende aynı senin gibi sarıya olan sevdamdan 3 yıl önce güzelim kumral saçlarımı röfle yaptırdım derken sıklaştırdım röflelerimi hemen hemen resimdeki sarı saç ile aynı oldu
    ammaa yaptığıma pişman oldum her ne kadar bitkisel yapılsada saçımın sadece sarı görüntüsü ve katır kuturluğu matlığı ve koparak dökülmesi kaldı
    eğer illa sarı istiyosan boya yaptır röfleden uzak durrrr

16. 27 Temmuz 2009
  17. ela

ela Guest

bu arada ilk resimdeki saç rengini çok beğendim markası ve nosu lütfennnopuyorumnanaktan

18. 27 Temmuz 2009
  19. nySsia

nySsia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence saç açıcıLarLa aç kendin daha sonra da sarıya boyattır kuaföre ama boyasını sen kendin aL o sadece uyguLasın saçını,hem daha iyi oLur öyLe istediğin rengi aLırsın en azından kötü oLursa kuaföre Laf etmezsn :KK70:

avriL Lavigne'nin bu saçıda boyaydı röfLe değiL.
    bende sarı saç hastasıyım aLt konuda mevcut fotoğrafım baLyaj attırmıştım ama yıkandıkça açıLmıştı çok güzeL bi renk oLmuştu dipLerinden çıkınca çok sinir oLmuştum ve siyah boyayLa kendim boyamıştım. Şimdii bütün boyaLar aktıı simsyah kendi renginde saçLarım dün papatya suyu yaptım birazcık açıLdıı sanki rengii bugünde dayanamadım gittim boya aLdım üsteLik annem artık boyatmamı istemio saçımı gizLi aLdım boyıcam bugün o evde yokken geLdiğinde de söLicem sanırım.
    uff içimi boşalttım rahatLadım :KK70: