sarı tüylere lazer

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve matmazelll tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : matmazelll
  1. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben birkaç gün önce alex lazer epilasyon yaptırdım ama tüylerim sarı olduğu için lazer yapan uzman olumlu sonuç alamayacağımı söyledi. hakikaten de lazer ışını sarı tüyleri hiç görmedi. koyu olan tüylerimde kıvılcımlar çıkartarak onları bir güzel yaktı. ama benim vücudumun büyük bir kısmında, özellikle bacaklarımın üst tarafında sarı fakat upuzun tüylerim var. bunlardan kurtulacağım ümidiyle lazer yaptırmak istemştim. ama sadece tek bacağımda denendikten sonra olmuyor denilip bırakıldı. moralim çok bozuldu. ağdayla da alamıyorum çok geniş bir bölge ve cildim çok hassas. mafoldumben şimdi ben bu tüylerden nasıl kurtulacağım? benimle aynı durumda olan var mı???

2. 7 Şubat 2010
  3. lovelif76

lovelif76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynı dertten muzdaribim, tamda lazere evet değim anda, bir kac kız arkadasımdan aynı seyi duydum!!! Lazerin etkili olabilmesi için illede koyu renk ve kalın bir tuy yapısına mı sahip olmak gerekiyor? Biri bizi aydınlartsın lütfen... tüylerden tümüyle kurtulma ihtimalim hayal mı oldu yoksa ?

4. 7 Şubat 2010
  5. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sarı tüylere kesinlikle lazer önermiyoruz. Çünkü lazer onları koyulaştırıp coşturabiliyor, o zaman da hiçbitmiyor. aslında uygulamayaı yapan merkezin hiç bir şekilde atış yapmaması gerekirdi.Üst bacaktansa alt bacaklara uygulama yaptırabilirsiniz. Alt bacakta cilt renginiz açıksa tüyler simsiyah olmasa bile yüksek doz çalışılabileceği için sonuç alma olasılığınız olabilir. Ama mutlaka deneyimli bir doktor tarafından takip edilin lütfen. (gittiğiniz merkezin doktoru)

pcity bunu beğendi.
  6. 7 Şubat 2010
  7. lovelif76

lovelif76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doktorcum bilgilendirmeniz için teşekkürler...

8. 7 Şubat 2010
  9. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim cildim aşırı beyaz ve tüylerim de sarı fakat çok uzun ve sıklar. alt bacaklara da denedi hatta yüksek doz da denedi ama bir kerecik olsun çıtırtı hissetmedim. bikini bölgemdekiler daha siyahtı ordaki tüylerin üzerine ışını tutunca resmen küçük kıvılcımlar çıkartıyor ve az bişe de acı hissediyordum. ama bacaklarda tık yok! :sinifsinif:

10. 7 Şubat 2010
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    iğneli epilasyon

12. 8 Şubat 2010
  13. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    lazere hiç bulaşmayın bence.İğneli uygundur.

14. 8 Şubat 2010
  15. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tamam iğneli yaptırayım ama benim bacaklarımın tamamı yoğun tüylerle kaplı. geniş bir alan yani hem çok zahmetli olur hem de çok acımaz mı?

16. 9 Şubat 2010
  17. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Lazerle coşup daha kötü olmasındansa iğneliyle acısın ama tüyler bitsin ,bence daha iyi olur.Yine de son karar sizin.

18. 10 Şubat 2010
  19. matmazelll

matmazelll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hımm evet çok haklısınız. o zaman ben lazerin ikinci seansında bacaklarıma hiç dokundurmayım. sadece siyah olan tüylere ugulama yaptırayım. bacaklarım için iğnelinin seansı lazere göre daha mı sık olur acaba? ayrıca ilginiz için çok teşekkürler a.s.