sarıkız kozmetik ürünleri hakkında bilgi arıyorum

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve hobietamin tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : hobietamin
  1. hobietamin

hobietamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sarıkız maden suları bir süre önce kremler, ferahlatıcı mineral spreyler ve çeşitli saç bakım ürünleri çıkarmış, kullanan bilen var mı, merak ettim?:uhm:

2. 17 Mayıs 2008
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    biz eczanede satıyoruz öğrenmek istediklerini yaz belki yardımcı olabilirim.sağlık bakanlığından onaylı ürünler..

4. 17 Mayıs 2008
  5. hobietamin

hobietamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi yelizcim çok özel bir durum yok, genel olarak soruyorum, zaten bu aralar yüz temizleyici jellerden başka kozmetik kullanmıyorum ama özellikle yazın, soda içtiğimde yüzüme fışkırtırım mesela, bu spreyler gazlı değildir herhalde değil mi? bir de banyo sonrası ıslak saça uygulanan saçları taramayı kolaylaştıran ve güneşin zararlı etkilerinden koruyan bir şey var mı? aslında benim problemim sularımızın çok kireçli akması, saçlarım ne kadar krem kullansam, bakım yapsam da dipleri yağlanmasına rağmen -ki zaten yağlı bir cildim var- uçlardan keçeleşiyor... ama sormamın en önemli sebebi, ben yerli markaları ve doğal ürünlerimizi kullanmayı çok istiyorum, nedense onlara karşı daha en baştan bir sempati duyuyorum fakat bir türlü sıkı takipçisi olduğum böyle bir marka bulamadım, o yüzden görünce ilgimi çekti...

6. 17 Mayıs 2008
  7. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    sarıkız da en çok hangi ürünelr var ,ulaşacağımız web sitesi var mı acaba?
    sattığınıza göre faydasını gören yada görmeyen insnaların tebkileinden haberinzi avrdır belki söyler msisniz.
    hangini tavsiye ederisniz.
    yağlı cildim var

8. 17 Mayıs 2008
  9. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sarıkız Krem Soft 300 ml

İçerdiği % 100 doğal madensuyu ve özel formülü sayesinde cilt gözeneklerine bakım yapar. 'Classic' kreme oranla daha az mineral yağ içerir ve daha fazla nem kapasitesine sahiptir. Nispeten daha sorunsuz ve yağlı ciltlerde kullanımı tercih edilir. Yapısında bulunan doğal madensuyu ve diğer katkı maddelerinin temel etkileşimi cildin nemden yoksun kalmış bölgelerine nem ve mineral takviyesinde bulunur. Soft krem içeriğindeki yoğun minarelli nemi, tatbik edilen bölgeye homojen olarak dağıtır. Gün boyu ciltte kalır, cildi nemlendirerek doğal nem dengesini korur. Unisex kullanım avantajı ile her yaş ve cilt tipinde kullanımı tavsiye edilir. İçeriğindeki doğal madensuyu dermatolojik olarak test edilmiştir. Hypo-Allergenictir.
    bu işte bizdeki...

10. 17 Mayıs 2008
  11. bebishim

bebishim kk'nın pamuğu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben sac spreyını kullandım guzeldı yanı

12. 17 Mayıs 2008
  13. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    El ve vucud kremini kullanıyoruz çok güzel...

14. 17 Mayıs 2008
  15. hobietamin

hobietamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saç spreyi derken, şekillendirici mi, sertlik verici mi? hangi özellikte idi?

16. 18 Mayıs 2008
  17. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben mersindeyim gezmedigim büyük market alışveriş merkezleri kalmadı bulamıyorum arkadaşlar büyük marketlerde oluyor demişlerdi ama bulamdım mersindeyim burda nerden bulabilirim

18. 18 Mayıs 2008
  19. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yer adı vermek yasak arkadaşlar bunun için arama motorlarından yardım alın burda sadece ürün paylaşımı yapalım