sarılıp ağlamak istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cicime tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : cicime
  1. cicime

cicime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Senelerdir neler birikti yüreğimde kocamı seviyorum ama biz uyumlu bir çift olamadık.O benimle hiç dertleşmez derdimide sormaz.Evlendiğimden beri kendimi çok yalnız hissediyorum.Eşim memur olduğu için memlekettende uzaktayım.ıçime kapanık oldum kimsem yok.Şuan ağlıyorum keşke bir dostum olsa ona sarılıp ağlasam net bir nedeni yok ağlıyor olmamın ama yalnızlığın birikimi ,çevremdeki evlilikleri kıskanıyorum

2. 26 Mayıs 2010
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    açıkça konuşun hislerinizi paylaşın madem seviyorsunuz herşeyin üstesinden gelinir. sarılıp ağlayın içinizden geldiği gibi davranın. onun içinde birşeyler harekete geçecektir ve kıskandığınız evlilikler gibi herkesi kıskandıracak bir evliliğiniz olacaktır.

4. 26 Mayıs 2010
  5. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ahh canımm seni çok iyi anlayabiliyorum.
    istanbula ilk geldgmde aynı yalnızlık hissini ben de yaşamıştım.
    ki evli oldugun halde kendini bu derece yalnız hissetmene üzüldüm.
    bilgilerinde izmirde yaşadıgın gözüküyor.
    eğer öyleyse normalde izmirliyim ben yani ailem orada.
    istanbulda okul için kalıyorum.
    eğer sen de istersen tabii, izmire geldiğim zaman beni bi arkadaşın dostun olarak görebilirsin.

6. 26 Mayıs 2010
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    esiniz sizinle dertlesmiyorsa,siz konu acin konusun..bol bol da iletisim uzerine kitaplar okuyun..en azindan esinize nasil yaklasacaginiz konusunda size isik tutar..
    baska iliskilerle de kendinizi kiyaslamayin daha cok uzulursunuz..kimsenin evinin icini bilemeyiz disaridan belki cok mutlular ama evde oyle olmayabilirler..
    benimde bulundugum yerde arkadasim yok hergun annemi ararim dertlesirim..yoksa gurbet elde yalnizlik cok zor..

8. 26 Mayıs 2010
  9. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşinizle dertlerinizi paylaşın. içinize ata ata nereye kadar. kendinize yaparsınız.

10. 26 Mayıs 2010
  11. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk adımı sen at ozaman canım.. Gününün nasıl geçtiğini sor.. sen gününü anlat..
    Hiç olmadı açık açık konuş.. sıkıntını sevincini paylaşmak istediğini ama o paylaşmayınca seninde sustuğunu anlat... Belki o durumun farkında bile değildir.. Çünkü erkekler genelde sıkıntılarını içlerinde çözerler, biz bayanlar kadar anlatmazlar..

12. 26 Mayıs 2010
  13. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynı durumdayız canım. bende istanbulda ailemi çevremi bıraktım eşimle hiç iletişimiz yoktur. sanki geleceğimiz yok gibi eşim memur onun arkadaş eşleriyle görüşüyorum ve o kadar samimiyetsizlerki açık arıyolar ben bazen öyle bi bunalıyorum omzuna yaslanaıp ağlayacağım birini arıyorum. samimiyet aıyorum dertleşmek istiyorum. bekarken şen şakrak mutlu civil civil bir hayatım vardı ama şimdi sadece kendimle dertleşmekten konuşmayı unutucam nerdeyse sürekli içimde biri var onla konuyorum bazen acaba hafiften tırlattım diye düşünmüyo değilim. bu yüzde kendimi çok yıprattım işallah ikimzin hakkında hayırlısı.

14. 26 Mayıs 2010
  15. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    sen anlat eşine gününü bilmiyorum çocuğun var mı çocuğunun yaptıklarını anlat tv de gördüğün ilginç komik bir haberi anlat
    bilmiyorum ama paylaşılabilecek çok şey bulunur istendikten sonra.
    eşim benimle dertleşmez demişsin onu da konuştur gününün nasıl geçtiğini sor.
    seni dinlemiyorsa ben seni sıkıyormuyum de evde sıkıldığını onunla sohbet etmek istediğini açıkca söyle.
    böyle böyle iletişimini çoğaltabilirsin canım

16. 29 Mayıs 2010
  17. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Psikoloji-Ruh sağlığı hastalıkları bölümüne (Evliyim ama çok yalnızım) diye bir konu açtım.Ben de aynı dertten muzdaribim.Lütfen orayı okuyun.

18. 29 Mayıs 2010
  19. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Benım de aynı ne yazık kı. Butun arkadaslarımı, aılemı Bursa' da bıraktım. Calısma ortamımda ıse tek bır arkadasım yok (yanı hanı oyle muhabbet edebılecegım) esım desen saatlerce tek kelıme etmesem, hıc kafasına takmaz, oturur tv ızler. Bende kendımı buraya vuruyorum, gun boyu ıcımdekılerı yazıyorum, bır nebze rahatlıyorum. Gercı hıc bır sey onunla sohbet etmenın tadını vermez. Ama ıstenmedıgımı dusundugum ıcın artık zorlamıyorum.