Sarımsak ve etil alkolle zayıflayın

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve deniz gibi tarafından 4 Aralık 2007 başlatılmıştır.

4 Aralık 2007
    Konu Sahibi : deniz gibi
  1. deniz gibi

deniz gibi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.size yeni bi zayıflama formülü önereceğim.bu formülle bi arkadaşım ve yakın bi arkadaşı ciddi bi şekilde kilo vermişler.gerekli malzemeler, bir litre etil alkol ve 300 gr soyulmuş sarımsak.sarımsakları iyice ezip alkolün içine koyuyoruz.(cam şişe olacak)10 gün bekletiyoruz.ara arada çalkalayın. 10 gün sonra süzülüp 3 gün daha bekletiyoruz.daha sonra her gün yemeklerden yarım saat önce yarım bardak soğuk sütün içine, burası biraz detaylı sabah 1 damla,öğle 2 damla akşam 3 damla,ertesi sabah 4 damla yani her defada birer damla arttırarak 30 damla olana kadar devam ediyoruz.saırım 10 gün sürüyor. daha sonra yine aynı şekilde 30 dan itibaren birer birer düşerek bir damla olana kadar içiyoruz. 10 günde bu sürüyor.toplam 20 günlük bir kür.bu kürü uygulama esnasında değilde daha sonra kilo veriliyormuş.ve bu kürü 5 yıl ara ile tekrerlamak gerekiyormuş.ben sarımsakları ıslattım.yaklaşık 8 gün sonra başlıyorum.sonuçları buradan sizlerle paylaşırım.mutlu zayıflamalar.:içelim::içelim:

2. 4 Aralık 2007
  3. DieAnotherDay

DieAnotherDay Meli'nin Dolabı Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    113
    5 yıl ara ıle yapılıyorsa demekkı vucuda buyuk etkısı var bence deneme arkadasım zararı buyuk olabılır yada bı doktora danısmanı onerırım zayıflarım umuduyla saglıgından olma sarımsak neysede alkol bu

4. 5 Aralık 2007
  5. Guide

Guide Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bu formül sarımsak limon karışımını anımsattı bana.o çok faydalı vücuttan iltihabı atıyor.ben yaptım yarın fırsatım olursa başlayacağım.
    ama etil alkol kafa karıştırıcı 5 yıl uygulanmaması da aynen öyle.bence uygulama .

6. 5 Aralık 2007
  7. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar herkesin özgür iradesi olduğu için uygulamak ya da uygulamamak kendisine kalmıştır.Bu bilgi paylaşılmıştır.Lütfen konu dışı yorumlarda bulunmayınız.

8. 5 Aralık 2007
  9. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bildiğim kadarı ile etil alkol vücuda çok zararlı ve ölüme kadar götürüyor , kör bırakıyor veya ciddi sağlık sorunlarına yol açıyor dikkatli olun
    bence hiçbir sey sağlığın önüne geçemez bir kaybedilince de hiçbir şey eskisi gibi olmaz

10. 5 Aralık 2007
  11. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    O dediğiniz metil alkol.Eğer burada metil alkol yazsaydı o zaman söyledikleriniz doğru olurdu.İçeceklerde kullanılarn etil alkoldür.Ama Etil alkol nasıl bulunur nasıl tüketilmelidir zararı ne olur araştırmak lazım tabiki.
    CADIARZU

12. 20 Şubat 2008
  13. crystal

crystal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    paylaştığın için sağol cnm=) arkaşın ne kadar sürede ve ne kadar kilo vermiş bilgin var mı merak ettim de,bide sen de başlayacağını söylemişsin sonuç alabildin mi? paylaşırsan sevinirim

14. 20 Şubat 2008
  15. melniz

melniz Hoşgeldin Meleğimmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bıraz once nette gordum alkol kullanmak ıstemeyenler aynı ıslemı elma sırkesı ıle de yapabılır dıyor...

16. 20 Şubat 2008
  17. neyra

neyra Guest

elma sirkesiyle de mı damla damla kullanılıcak
    bı de sarımsak soyulmus halde mı 300 gr yoksa kabuguyla mı

18. 20 Şubat 2008
  19. melniz

melniz Hoşgeldin Meleğimmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu karısım hakkında bılgım yok sadece etıl alkol ve sarımsagın bırlıkte bı karısım olusturulup olusturulmadıgı arastırdım.yanı bu bahsedılen karısımın aslını bulamadım ve 1 lt falan demıyodu dıger karısımlarda mıktarlar daha azdı.tekrar bı bakayım.