Sarımsak yağı ,Isırgan yağı ve Badem yağı bakarmısınız!!!

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve ela. tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar birkaç sitede bu üçlünün saça düzenli uygulandığında saçları inanılmaz çoğalttığını duydum uygulayanlar varsa lütfen yorum yapabilir mi?ilgimi çekti doğrusu bu müthiş üçlü..

2. 19 Ocak 2010
  3. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ***Isırgan yağı: Saç kaybı ve kepeği önleyici, saçı güçlendirici. Alerjik reaksiyonları önleyici
    ***Sarımsak yağı: Mikrop öldürücü. Saçın uzamasını sağlayıcı, dökülmesini önleyici. Saçkıran hastalığına kullanılmaktadır.
    Badem yağı: Kuru ve çatlak ciltleri , pürüzleri giderici , saç besleyici, saç dökülmesi. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir

bir araştırmada yaptım ayrıca ...
    kullananların nasıl faydalarını gördüklerini duymak istiyorum buyrun paylaşımda bulunun...

4. 5 Eylül 2010
  5. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bu konu geride kalmış, hiç deneyen yok mu bunları ? ki herkesin övdüğü karışımlar aşağı yukarı?

6. 5 Eylül 2010
  7. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    walla ben kendi yaptigim saç bakim yaginin içine koyuyorum bu uçunude saçlari inanilmaz çogalttigi açisindan bisi diyemem ama annem çogalttigini soyluyor ben çok uzattigini ve guçlendirdigini biliyorum ama en son kuafore gittigimde bana saçlarin ne kadar saglikli ve gur massallah demisti =) ustelik de boyalari çok akmis ve igrenç gorunuyordu saçlarim =) onceden kimse saçlarim konusunda bisi demezken artik herkes ne kadar kaliteli uzun ve guzel saçlarin var diyor =) bn oneririm bakimdan hiç bi sekilde zarar gelmez valla =)

8. 5 Eylül 2010
  9. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın aslında.

senin içine koyduğun bakım yağın nelerden oluşuyor canım?