sarışın olsam mııı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve xexberna tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : xexberna
  1. xexberna

xexberna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar....

kendimde bi değişiklik yapmak istiyorum saçlarımı boyamaya karar verdim gerçi zaten boyalıydı ama rengini değiştiricem ve sarışın olmayı düşünüyorum....
    ama korkuyorum ya yakışmazsa diye..aslında zaten açık kumral biriyim, yeşil gözlüyüm, beyaz - hafif buğday arası bir ten rengine sahibim..etrafımda ki herkes eşimde dahil sarı saç çok yakışır diyo ama 22 yaşındayım ve yaşımdan olgun gözükmek de istemiyorum...kararsız kaldım yani.......sizce nasıl olur en azından bir fikir verirseniz çok sevinirim.....hihoyyyt:CüvCüv:

2. 29 Aralık 2008
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Sarıya boyatırsan emin ol ki yaşından dahada olgun gözükürsün beyaz tenlisin yüzüne karışır soluk gözükürsün sürekli makyaj isteyen bir saç tonu çünkü....bence karamel tonları sana daha uygun diye düşünüyorum hele bide yeşil gözlüysen harika olur.. ..

Son düzenleme: 29 Aralık 2008
  4. 29 Aralık 2008
  5. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sarı saçlar bu sene pek moda değil genç sanatçılar bile saçlarını koyulttular ama içinde kalacaktır nasıl oldu diye istersen yaptır ama sarı saç daha çok makyaj ister soluk gösterir ve yaş olarakda daha olgun gösteriyor ama sarı saçın tonu çok onemli civciv gibi bağıran tonlar yakışmaz yaşına...

6. 29 Aralık 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm artık sarı saçın bir özelliği kalmadı,esmerler bile sarı boyatıp kendini sarışın diye tanımlıyorlar :roflol:
    Bence bu sene kahveden kumrala dönülecek yani doğal saç daha çok moda olacak kaydirigubbakcemile2
    Yani sarı ve kızıldan gınaaa gelmiş durumda heryer sarı ve kırmızı kafalarla dolu
    bende artık boyatmayıp kendi kumral rengime dönmeye karar verdim
    senin gibi gözlerim yeşil tenim beyaz bende sarıya boyatıyordum ama çok makyaj yapmam gerekiyordu yüzüm hasta gibiydi bence bizim ten rengimize kumral yakışır hem göz rengi saç ne kadar koyu olursa o zaman ön plana çıkıyor yerimseniben

8. 29 Aralık 2008
  9. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bak hem karamel tonu hem yeşil göz

10. 29 Aralık 2008
  11. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    değişiklik istiyorsan olabilir yaşını genc gösteren güzel birde kesim yaptırısan deneyebilrsin cnm. hevesini almış olursun eşinde mutlu olur

12. 29 Aralık 2008
  13. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benn arkadaşlarr gibi düşünmüüyormm.. anlattığına göre beyaz tenlisinn yeşill gözlüsün. e daha ne olsun. sarı saç senden başka kime gidebilir kii:) bence kesnlikle boyaamalısın. eğer direk boyadan korkuyorsan röfle yaptır. ama ben sana yakışacağına inanıyorum. öyle her zaman makyaja da gerek yok inan. ben çok makyaj yapan bi insan değilimdir. ben de beyaz tenli ve renkli gözlüyüm. gayet de hoş duruyo. hem 22 yaşındasın. sarı saçı kullanmak için en ideal yaşlar. ben mesela 18 yaşındaym beni 20 gibi göstermesi normal:) ama seni 30larda biri gibi göstermeyecektir:) eğer karar verirsen renk konusunda yardmc olurmm
    öpüldün:)

14. 29 Aralık 2008
  15. jolly

jolly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de senin gibi düşünerekten sarışın olma yolunda bir adım attım.Saçım şu an koyu sarı..sırf hevesimi alayım diye boyatmıyorum ama bir kaç ay sonra karamel falan yaptırcam.Soluk ve olgun gözüküyor insan ama taşıyan da çok güzel taşıyor.

16. 29 Aralık 2008
  17. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu renk çok hoş bir renk sizdede güzel durabilir ama tek renk boyama değil üstte balyajlar var alt fonda daha koyu...

18. 29 Aralık 2008
  19. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında bernanın kendisini gormek lazım belki de çok güzel duracak sarı saç çünkü çok güzel taşıyan bayanlar var... photoshop programları falan var orda saç rengide değişiyor orda denesen nasıl duracağını da görmüş olurdun...