Sarışın ve Saçları Yıpranmış Arkadaşlara tavsiyem var!!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve umitto tarafından 30 Nisan 2007 başlatılmıştır.

30 Nisan 2007
    Konu Sahibi : umitto
  1. umitto

umitto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu Schwarzkopf Gliss'in Shining Blonde serisinin parlaklık kürünü kullanıyorum şampuan ve kremini kullanmıyo olmama rağmen (onlarda yine Schwarzkopf onarıcı şampuan ve Asia yoğun bakım kürü ikiside süper ve zamanımı almadan bakım yapabiliyorum) röflelerden boylaradan sertleşen ve kuruyan saçlarım yumuşacık oldu ve gerçektende çok güzel bi parlaklık geldi saçlarıma daha canlı ve daha yoğun sarı duruyorlar.

2. 16 Mayıs 2007
  3. EU1

EU1 Guest

peki senin boyanın markası ne?

4. 16 Mayıs 2007
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bi cok ürün kullandım ama pek faydasını göremedim. fiyatı ne kadar cnm

6. 16 Mayıs 2007
  7. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    loreal de boyalı saçlar için yeni bir seri çıkarmış onu da ben bir kızıl olarak tavsiye edeyim bari ve pantane ile yıkamayın boyanın kökünü kurutuyo valla!

8. 16 Mayıs 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Schwarzkoph Gliss'in kuru ve yıpranmış saçlar için durulanmayan onarıcı saç bakım kremini kullanıyorum ve çok memnun kaldım.Hem harika kokuyor.Saçlarımın uçları çok kırılmıştı ve zayıflamıştı saçlarımı kazıtmayı bile düşünüyodum.bu kez kuaförüm bile şaşırdı size de kullanmanızı öneririm..Hem hiç zahmetli değil

10. 16 Mayıs 2007
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    iki kişide cok memnun kalmıs bende alayım bari. :) ama benimki resmen yanık gibi oldu kestirmiştim ama fön falan derken yine yanık... ve kısa :KK43:(

12. 16 Mayıs 2007
  13. EU1

EU1 Guest

senem aynen benimkide yanık gibi olmuştu.tel tel..hiçbi sağlık berirtisi yoktu.zaten fazla bakım yapamadığım saçalrıma röfle artı haftada bikaç defa fön yapınca çok yıprandı.bunu kullandım etkisini göstermeye başladı

14. 16 Mayıs 2007
  15. EU1

EU1 Guest

kızlar pallette yeni bi seri çıkarmış sarı saçlılar için içinde rennk açıcı pudra falan varmış aranızda kullanan varmı sizce nasıl?

16. 17 Mayıs 2007
  17. umitto

umitto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar fiyatları çok çok uygun. Shining blonde 10 ytl falan. Asia bakım kürü de o civarda en fazla 12 dir. Tam hatırlamıyorum şimdi.Ama çarşıya falan gidersem bakarım fiyatlara.

18. 27 Temmuz 2009
  19. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bendede var ışıltı veriyor ben onu arada kullanıyorum kuru ve nemliyken elidor sarı saçlar için durulanmayan bakım kremini daha çok kullanıyorum saçım gür olduğundan hem dümdüz yapıyor hemde öyle yumuşak oluyorki.tavsiye ederim saçları zor tarananlara süper.