sariyer tarafinda ozel okul

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve nesrin77 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nesrin77
  1. nesrin77

nesrin77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar ben yurt disinda yasiyorum ve artik kesin donus planliyoruz hemde eger esim gorustugu sirketle anlasirsa hemen donecegiz, sariyer tarafinda ev tutacagiz nasipse ve o taraflarda ozel okul arastiriyorum, fakat istanbulun yabancisiyim hic bilmem istanbulu, oglum ilkokul 3 e gidecek, tavsiye edebileceginiz okulllar varsa cok sevinirim, sevgiler

2. 23 Kasım 2009
  3. nesrin77

nesrin77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar yardimi olacakk birisi yok mu? lutfen yardiminiza gerecekten ihtiyacim var. sevgiler

4. 24 Kasım 2009
  5. nesrin77

nesrin77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anlasilan cocugunu sariyer tarafinda okula gonderen yok benneyaptımki

6. 26 Kasım 2009
  7. kadisim

kadisim BUNDAN BÖYLE HEP İSTANBUL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Daruşşafaka ılköğretim Okulu ıstanbul Sarıyer ılçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Daruşşafaka ılköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Daruşşafaka ılköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Daruşşafaka ılköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Daruşşafaka ılköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Daruşşafaka ılköğretim Okulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: DARUŞŞAFAKA ıLKÖĞRETıM OKULU
    Adresi: BÜYÜKDERE CAD. DERBENT MEVKıı SARIYER/ıSTANBUL
    Telefon Numarası: 2122862200

Cent ılköğretim Okulu ıstanbul Sarıyer ılçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cent ılköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cent ılköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cent ılköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cent ılköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Cent ılköğretim Okulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: CENT ıLKÖĞRETıM OKULU
    Adresi: TARABYA ŞALÇIKIR CAD. NO:136 SARIYER-ıSTANBUL
    Telefon Numarası: 2122233133

Cent ılköğretim Okulu ıstanbul Sarıyer ılçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cent ılköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cent ılköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cent ılköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cent ılköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Cent ılköğretim Okulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: CENT ıLKÖĞRETıM OKULU
    Adresi: TARABYA ŞALÇIKIR CAD. NO:136 SARIYER-ıSTANBUL
    Telefon Numarası: 2122233133

Bahçeköy Açı ılköğretim Okulu ıstanbul Sarıyer ılçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bahçeköy Açı ılköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bahçeköy Açı ılköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bahçeköy Açı ılköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bahçeköy Açı ılköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Bahçeköy Açı ılköğretim Okulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Adı: BAHÇEKÖY AÇI ıLKÖĞRETıM OKULU
    Adresi: VALıDE SULTAN CADDESı SU KEMERı MEVKıı NO:2 34473 BAHÇEKÖY-SARIYER/ıSTANBUL
    Telefon Numarası: 2122263000

canım bir sarıyerli olarak bildiğim özel okulların bilgileri bunlar...yerimseniben