Şarjlı el süpürgelerinde neyi önerirsiniz?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hadin tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : hadin
  1. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben evde rowentanın süpürgesini kullanıyorum. onu çıkarmak her seferinde ölüm geliyor bana. git al fişe tak. ben elimin altında olacaek bir süpürge istiyorum birde yemekleri kahvaltılarıda hep salonda yapıyoruz. sürekli süpürmek gerekiyor. şarjlı oluyor köşeye koyuyorsun uzun sapıda oluyor onlardan istiyorum ama hangi marka iyidir. bunu bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

2. 2 Eylül 2008
  3. dostcity

dostcity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim yengem bu modelden kullanıyor bende fakir kullanıyorum ama benimki daha alt model.
    walla biz ailcek memnunuz fakirden ama başka marka da kullanmadığımız için diğerleri nasıldır bilmiyorum açıkcası :KK43:

4. 2 Eylül 2008
  5. akasya26

akasya26 Guest

yaklaşık 3 sendenir moulinex kullanıyorum, ıslak/kuru modelinden, lacivertli mavili renginden.
    çok da memnunum,,

6. 2 Eylül 2008
  7. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bende fakiri tavsıye ederım.benımde fotodakı fakırden var.cok memnunum.kaydirigubbakcemile5

8. 3 Eylül 2008
  9. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peki bu ne kadar dayanıyor şarjı birde ıslak kuru derken neyi kastediyorsunuz , ben mutfağın köşesine koyacağım saplı olanlardan istiyorum , bunların uzun saplıları nasıl,

10. 3 Eylül 2008
  11. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben senin istediğin modeli anladım. Bu modelden arçeliğin süpürmen adı aldında ve arzumun vızır vızır adı altında şarzlı süpürgeleri var bunlara bir bakabilirsin arzumunki arçeliğinkinden daha uygun diye hatırlıyorum.

12. 3 Eylül 2008
  13. Elis

Elis Guest

cok kullanisli bi alet tavsiye ederim biran once al,,,

14. 3 Eylül 2008
  15. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benımkı arzum emış gucu cok ıyı degıl...:1no2:

16. 3 Eylül 2008
  17. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende BLACK & DECKER kullaniyorum sarjli el supurgesi ama sapsiz super bir alet tavsiye ederim buyuk supurgelerle ayni cekiyor resmen,burayada resmini koymustum istersen yine cekip eklerim canim cekme ucu 200 derece donenlerden...
    birde uzun sapli sarjli olani var,oda PHILIPS marka ama ben ondan memnun olmadigim icin black and decker aldim bu uzun saplilarin bazilari emis gucuyle degil altindaki fircanin donmesiyle temizliyor lanet bisey bence farkli olani varmi bilmem
    ve bence sarjli supurge alirken dikkat etmen gereken en onemli sey kac volt olusu ne kadar yuksek olursa o kadar iyi cekiyor benimki 12 volt
    tavsiye ederim.....:KK66:)

18. 3 Eylül 2008
  19. SELOPXIX

SELOPXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bosch öneriyorum....5 yıldır tık demedi walla...temizlemesi de kolay..yıkaması da ...hem sıvılarıda çekebiliyor.küçük çocuğu olanlar içinde birebir bu yüzden:)