sarkık göğüsler

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve guloglutrn tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : guloglutrn
  1. guloglutrn

guloglutrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bir konuda fikirilerinizi almak istiyorum ben .gögüslerim çok sarkık çok şikayetçiyim bu durumdan dik ve toplu durması için kullanabilieceğim denediğiniz pozitif sonuç aldığınız bir ürün var mı ? yardımlarınızı bekliyorum :KK43:(((

2. 28 Şubat 2010
  3. <<tuxgxba>>

<<tuxgxba>> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah ya benimde problemim bu.ama kimse bişey yazmamış.hamilelik emzirme derken mahvoldular.emzirmem bitti şimdi çareler arıyoyum..ne iyidir neyi kullanmamız lazım kullananlar varsa bizimle paylaşırsa sevinirim...

4. 21 Nisan 2010
  5. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    16.179
    Ödül Puanları:
    388
    herhangi bi vücut losyonuyla yapılan yukarı doğru masaj bile,göğüslerin toparlanmasına yardım ediyor..
    fakat düzenli yapılmalı..
    günde 2 kez..
    (çilek yağı için de dikleştirmede başarılı deniyor..)

6. 22 Nisan 2010
  7. sims3

sims3 Guest

dikleşmesi için mersin bence kullan, mersin ben de kullanıyorum, mersin yağını kullananların çoğu sertleştirdiğini söyledi

8. 26 Nisan 2010
  9. parvati

parvati Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar sade ve sadece egzersiz diyorum! gerekli kas yapıcı egzersizleri internetten bakarsan ve bunları sık sık düzenli yaparsan sertleşir ve dikleşir emin ol bana özellikle şnav çekmen ve dik oturmana dikkat etmen şekline çok etki eder :)

10. 8 Mayıs 2010
  11. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de aynı dertten muzdaribim.Ben de çözümler aradım ,ürünler kullandım.Eğer göğüslerinizde yumuşama varsa yani pörsümüş bir görüntüsü varsa sertleştirmek için çok basit ve masrafsız bir yöntem söyleyeceğim.Günde 1 veya 2 su bardağı yeşil çay içmek.Ben sallama poşet çaylardan limonlu olanını hergün 1 bardak içiyorum ve göğüslerim sanki silikonlu gibi sertleşti.Daha evvel fındık yağıda kullanmıştım.Ancak bırakınca göğüs tekrar yumuşuyor.Üstelik yağ sürmek daha zor ve uğraştırıcı.Yalnız yeşil çay şekersiz içilecek.Yeşil çayın bir çok çeşidi var fakat ben limonlusundan daha çok fayda gördüm.Çünkü C vitamininden dolayı bence o da cildi sıkılaştırıcı etki yapıyor.Ancak yeşilçay sadece sıkılaştırıyor ama sarkıklığı gidermiyor.Ben şimdi fulirim dikleştirici aldım.Burada kullanan bir arkadaş memnun kalmış.Eğer etkisini görürsem sizinle de paylaşırım.

12. 8 Mayıs 2010
  13. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    16.179
    Ödül Puanları:
    388
    fibrokistik meme rahatsızlığınız olup olmadığını bilmeden,piyasada yada eczanelerde satılan meme toparlayıcı dikleştirici yada büyütücü jelleri yada kremleri kullanmamalısınız..

içinde bitki özlü östrojen olduğu için (fito-östrojen) ,memeye etki etme başarısı bulunan bu kremlerin,fibrokistleri büyüttüğü ve zararlı kistler haline dönüştürebildiği söyleniyor doktorlarca..

14. 18 Haziran 2010
  15. sea_d

sea_d Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben 18 yaşındayı henüz ama göğüslerim hafif sarkık malesef .bu durumdan rahatsızım .

kiloma göre göslerim küçüktü kilo aldım onlarda büyüdü tabi :roflol:

birde pek dışarı çıkan bir insan değilim. dışarı çıkarken sutyen kullanıyorum .kışın evdeyken altıma atlet giyerim bir tek yazın askılı bluzlerin altına giyiyorum sutyen .o yüzden hafiften sarkma var ne yapayım ben ya :1no2:

16. 20 Temmuz 2010
  17. greendreams

greendreams Hayatıma yeni bir sayfa.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Toparlayıcı sütyenlerin de faydası var bu konuda bildiğim kadarıyla

18. 23 Ekim 2010
  19. disikartal_mrw

disikartal_mrw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kıslarr kesınlıkle sporr en basittinden elinize bi adet kilotluu corap alın ve boynunuzun arkasından iki ucunu tuttun ve kollarınzı acabıldıgınız kadar acın kapayın cok fayda edio corapı lastik yerine koyunn yani:))))) ne kadar anlatabıldım bilmiormm=( 2. yontemde su şişşeesini dolu bi biçimde ellerininz arkayaa gelicek sekılde boynunzdan dogru ındırn kaldırınn buda cok büyük bi faydaaa ( biraz karışık oldu biliormm )