Sarkmış Sıkı Olmayan Bacaklar

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve EU3 tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

25 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

ya kızlar ben doğum yapmadım kilom normal ama yıllardır selülit o biçim bi de bu yetmiyor gibi bacak içlerim iğrenç derecede sarkık:çok üzgünüm:ne yapacağımı şaşırdım

2. 26 Ekim 2007
  3. EU3

EU3 Guest

ama canım ben spor ayıorum 2 aydır ve daha önce de aylaraca yaptım sonra bıraktım,kesinlikle toparlanmıor bacak içlerim yaa.bikini giyince şort giyince iğrenç duruyor.sanki yaşlı kadın bacağı gibi.çok mutsuzum ya.her gün twist shape yapıorum 15 dk gene sarkık gene sarkık.

4. 27 Ekim 2007
  5. thuche_k

thuche_k Guest

aaay bnmde aynısorun var ya lütfen çaresini bulan yassın bir zahmet..

6. 27 Ekim 2007
  7. EU3

EU3 Guest

bende bi tarif var bikaç yağı karıştırıorsun sürüyorsun bacağının sarkık kısmına 5 saat bekletip yıkıyorsun.durun bi bakım o tarife hiç denemedim,üşendim doğrsu.yapmak isteyen olursa vereyim tarifi.

8. 29 Ekim 2007
  9. thuche_k

thuche_k Guest

cnm biran önce bize o tarifi verirsen çok mutlu olcass hadi bi zahmet yası ver şu tarifiyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

10. 29 Ekim 2007
  11. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    aynı sorun bende de var yaşlı gibi hissediyorum kendimi,çok iğrenç duruyor.

12. 30 Ekim 2007
  13. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuda bir fikri olan yok mu,ben de bu garipliğin sadece kendimde olduğunu zannederdim:)off napıcaz acaba sporla geçer mi.lütfen birileri çözüm önersin.

14. 30 Ekim 2007
  15. Guide

Guide Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    sık kilo alıp vermekten oluyo maalesef.bende de var.

16. 30 Ekim 2007
  17. çatlakkız

çatlakkız Guest

arkadaşlar aktarlarda sabunlar ve kremler var gayette güzeller denesenize ben bizim burdaki aktar sayesinde baya bişiler öğrendim ürünlerin broşürlerini dağıtıyor bizde alıp okuyoruz gayet güzel ürünler var.

18. 31 Ekim 2007
  19. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Ben hiç kilo alıp vermedim,hep 53 kiloyum ama maşallah selülit,çatlak ne ararsanız var.bir de kızartma yemem,kola içmem...bir de bacak içlerim iğrenç...aktardan aldığım selülit yağını sürüyorum,işe yararsa yazarım:)