Sarmısak saç dökülmesini durdurur mu?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve bebito tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bebito
  1. bebito

bebito Guest

arkidişlerim benim saçlarım çok fena dökülüyor eskiden herkes saçıma hayran kalırdı kıvırcık uzun falan diye şimdi ise tutam tutam döküldüğü için fare kuyruğu gibi kaldı :bbo:
    ve çok kırılıyor uzamıyor artık kupkuru saçlarımmmmm :kızgın:senağlama ayh ! neyse ! ben bugün bir diş sarmısağı kesip saçımın yani kafamın saç kalmayan seyrelmiş hattaa senağlama açılmış olan yerlerine sürdüm !!!! sizce iyi gelir mi ! bana saç dökülmesi için ve uzaması için çareler sunacak arkadaşları davet ediyorum hiç bişey demeyip moral de verebilirsiniz a.s.

2. 4 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben hemen yardımcı olayım . fikrimce saçlarına sadece zeytinyagyla bakım yap. koy bıraz kaba , dök elıne ilk önce saç diplerine sür sonra saçlarına iice yedir..en az 1saat beklet sacında ve yıkan inanılmaz guzel beslıcektır saçlarını hıc bır zararı yok aksıne yararı var...zamnla saç dökülmende duracaktır emınım.

4. 4 Eylül 2008
  5. bebito

bebito Guest

cnm bnm saol :)))))))) ama ben onu da yaptım benimkiler iflah olmuyoo :KK43:

6. 4 Eylül 2008
  7. bebito

bebito Guest

:1rolleyes:cnm bnm saol :)))))))) ama ben onu da yaptım benimkiler iflah olmuyoo :KK43:

8. 4 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

çok acaip benımkılerde cok kotu durumda :KK43: ve hç bir seklde duzelmıorum döklme sorunum yok da saçlarım dipten uca tel tel oldu (yanı jöle surersın kaskatı olurya onun gbı) biçözümün varmı

10. 4 Eylül 2008
  11. bebito

bebito Guest

saç kremi kullan iyi gelir belki bana iyi gelmiyor ama :))))

12. 4 Eylül 2008
  13. Elis

Elis Guest

eeeh bi sarimsakkalmisti surmedigimiz zaten:mymeka:

14. 4 Eylül 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sarımsağı kuaförler öneriyor valla..ben saçıma sürmem ama kaşlarımdaki bir sıra boşluğu sarımsak sayesinde doldurdum....

16. 4 Eylül 2008
  17. auror_a

auror_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım saç dökülmesinden doktora gitmişti ve b vitamini eksikliğinden olduğunu söylemişti doktoru saçların hacim kaybı yaratacak kadar kayıp dökülüyorsa sende bir uzmana danış derim yoktan yere saç bu kadar dökülmez , yanına da sarmısağını sürersin kaş çıkartmak için kuaförler öneriyor saç çıkarttığını da duymuştum ancak bir problem varsa kalıcı bir çözüm olduğunu zannetmiyorum :1rolleyes:
    geçmiş olsun umarım eski saçlarına kavuşursun bir an önce a.s.

18. 4 Eylül 2008
  19. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım b vıtamınının yanında cinko da saca cok yararlı .
    benım sana tavsıyem bı doktora gdıp vucut degerlerını olcturmen . belkı b vıtamını yada cınko eksıklıgın vardır . eer cınko eksıklıgın varsa berco zinco dıe bı sampuan var onu ve aynı zamanda cınko tabletı ( bı nevı vıtamın ) kullanmanı onerıorum .
    bı de sunu unutma moralını her daım yuksek tutman lazım =)
    21.yuzyılda yasıoruz ve artık hemen hemen herseyın bı cozumu var !