Sarmsak, sarmsak, sarmsak

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve dilekumur tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : dilekumur
  1. dilekumur

dilekumur ölerek sonsuza doğuyoruz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle tasiye ediyorum.evet bilinmeyen bir sey degil ama bugune kadar sarimsak kurunu duzenli olarak kullanipta faydasini gormeyen kiomse olmadi cevremde.bu bir gercekki sebebi bilinemeyen sac dokulmesi cok fazla yayginlasti biz yeni nesilde,kullandigimiz urunlerden veya stres onemli bir faktor tabi.ama bir bardak hakiki zaeytin yaginin icine bir buyuk bas sarimsagi ezip iki gun beklettikten sonra saciniza masaj yaparak uygularsaniz ve bunu iki gunde bir yapmaniz gerekiyor,cikan saclarinizi buyuk bir mutlulukla goreceksiniz.bir iki denemden sonra insan bikabiliyor ama tavsiyem mutlaka sabredin ve deneyin

2. 12 Şubat 2009
  3. nidakilic

nidakilic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi 1 bardak zeytin yağının içine 1 büyük baş sarımsağı ezip attık diyelim bunu heme saça uygulayabiliyormuyuz ayrıca saça uygulayınca kaç dakika bekledikten sonra saçlarımızı yıkayacağız acaba ???

4. 12 Şubat 2009
  5. nidakilic

nidakilic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçları çok yağlı olan biri için zeytinyağı kullanmak nekadar doğru olur acaba ben bazen saçımı akşam yıkıyorum ertesi gün akşam olmadan yağ içinde kalıyor cildim çok yağlı zeytinyağı sarımsak kürünü kullanabilirmiyim acaba konuyu okuyan ve bilgisi olan varsa cvp yazabilirmi acaba

6. 12 Şubat 2009
  7. lacrimosa

lacrimosa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    643
    Ödül Puanları:
    113
    benm sacımda nce tellı kıvırcık ve yaglı ,ince tellı saclar ıcın yag bakımı dogru olmuyor kızlar ınce tellı saclar yag bakımı kaldırmıyor dokuyor. bakım yaparken dikkatli olalaım
    bir sac turune uyarken digerine uymuyor

8. 12 Şubat 2009
  9. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde kaşım okulda yarılmıştıı :KK43: 4 dikiş atılmıştı küçüktüm o zaman. hala izi var dikiş atmak için tabi o bölgeyi jilete vurmuşlardır berbat bi görüntüydüü.. dikişlerim alındıktans nra iyileştkten snra annem sarımsak sürmüştüü.. bayağı bi yara ksımını örtmüştüü yine bi açıklık var tabi ama kaşlarım örtüyoo sarımsağın yararı olmştu biraz yanmştı o kdr:))) sarımsak işe yarıyo gerçekten..

10. 13 Şubat 2009
  11. dilekumur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıvırcık ve yaglı saclar için ne gibi bir problem çıkarır bilmiyorum kızlar ama tek bildiğim yeni saç oluşumunda daha iyisini görmedim.iki günde bir denemenizde bir sakınca oldugunu sanmıyorum.evet kokusu var ama ben gündüzleri yapmayı daha uygun buluyorum 3 saat kadar bekliyorum eğer vaktim varsa.zaten yıkadıktan sonrada kokusu gidiyor.ısrarla denemenızı tavsiye ediyorum.

12. 4 Mart 2009
  13. dilekumur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne demek arkadasim tavsiyem bir ise yaradiysa ne mutlu
    bende denedim ve sonucu gordum
    o yuzden siddetle tavsiye ediyorum

14. 4 Mart 2009
  15. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Yararlı ve etkili bir bilgiyi bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim canım.
    Uygulayıp iyi netice alanların da paylaşıma katkıda bulunmaları çok önemli.
    Bu kür erkek kelliğine de çözüm olabilirmi ki?
    Oğlumun denemesini isterim ama yüzde yüz netice alacağından emin olmadan
    denemeye razı olmaz. Uygulamaya razı edebilirsem - İnşaallah güzel sonucu
    sizlerle paylaşırım.
    Bu küre ihtiyacı olan herkesin - mutlu sona ulaşmasını dilerim.
    a.s.

16. 4 Mart 2009
  17. ysm_mea

ysm_mea Guest

ya arkadaşlar saçımda bi sorun yok inşallahda zamanla olmaz daha gencim :) karşlarda belli kısımlarda boşluk oluyo ve o kısımlar dolmuyo yanı bende öle sizi bilememde bu kür acaba kaşlar için uygulayabilirmıyıs?

18. 4 Mart 2009
  19. KaRaLaHaNa

KaRaLaHaNa YaLNıZLıK YoRaR iNSaNı... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

üç gün gibi bir sürede hemde bu kadar kolay bir biçimde bu kadar memnun kalıyorsanız ben alır bir kilo sarımsağı çiğ çiğ yerim bilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    sarımsak çok faydalı biliyrum.inanıyorumda.ama kızlar çok kısa değil mi bu zamn.
    ama ne güzel demek sende bu kadar kısa zamnda fayda sağlamış.
    mutlu oldum valla çok.
    kapalı değilsen o hani demişin ya küçük küçük saçlarım çıktı bi resim çekip koysan mümkünse olmaz mı dadaşkızı