saşın uzaması ne yaparsak yapalım zamana bağlı

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve pnrarsln tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pnrarsln
  1. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    ben yapmaya cesaret edemiyorum ama arkadaşlarımın bir çoğu bir çok yöntem denedi sonuç almadılar .bence saç tamamen kendiliğinden uzarsa uzuyo dıştan uygulanan şeyler fayda etmiyo .önemli olan temiz tutmak en güzelide zeytinyağı sürmek bu siteden bi arkadaşın tavsiseydi ben yaptım en azından saç yumuşacık oluyo .bi de hergün soğuk suyla yıkamakta iyiymiş .paylaşmak istedim
    opuyorumnanaktan

2. 6 Temmuz 2010
  3. nur_tfk

nur_tfk İktisatçı birikim cadısı! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım son derece haklısın hiçbir zaman doğallıktan çıkmamak gerektiğini düşünüyorum istediğimiz kadar bakım yapalım düzleştiriciyi uyguladıktan sonra maşaydı föndü bakımın etkisini tamamen yok ediyoruz.. Artık tüm kimyasallardan uzak kalıyorum kendi rengine boyadım ve bir dahada ellemedim ve süreklide topluyorum şekillendirici kullanmamak için saçlarımı kesinlikle kendine gelmeye başladılar. Size önerim doğallıktan şaşmayın arkadaşlar dıştan müdahale sadece biraz parlama ve çabuk yağlanma sağlar o kadar :):):) Esen kalın sevgiler..

4. 6 Temmuz 2010
  5. nur_tfk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Burada sanırım soğuk suyun mantığı şu hafif sıcak sudan sonra soğuk su uygulamak kan dolaşımını hızlandırır buda kıl köklerini rahatlatır ve saçların sağlıklı olmasını sağlar :KK66:

6. 6 Temmuz 2010
  7. pnrarsln

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    evet tatlım dediğin gibi soğuk suyun kan dolaşımına olan etkisi kıl köklerine sağlık kazandırıyor.bende kesinlikle doğallıktan yanayım saçlarım düz dalgalı istediğimde bi kaç saat örülü tutuyorum çok hoş şekil alıyor boyada yok .uzun olduğu için hiç bi kür de yapmıyorum ama arada zeytinyağı sürüyorum sağlıklı oluyor .herkese mutlu günler

8. 6 Temmuz 2010
  9. hindibaa

hindibaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar saçlarımız hergün yaklaşık 0.05 mm uzar.saçın yapısına,sağlığına vs. faktörlere bağlı olarakta bu miktar değişir.siz saçlarınıza bakım yaptığınızda saçınız o gün daha çok beslenir ve bu miktar artmış olur.sürekli bakım yaptığınızdada bunu ancak ayın sonunda farkedersiniz.bakım yapmak saçı besler sağlık kazandırır dolayısıylada sağlıklı saç daha çabuk uzar en azından bende ve bu sitede okuduklarıma göre bi çok kişide durum böyle :KK66:

10. 6 Temmuz 2010
  11. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    valla ben bakım yaptığım zamanlar çok faydasını gördüm, turplu su yaptığım zaman normalden daha fazla uzamıştı, şimdi sinameki yapıyorum, çünkü turplu su çok zahmetli ve pis kokuyor

12. 7 Temmuz 2010
  13. anelia

anelia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    113
    hyr cnm sana katılmıyorum benim paylaştığım başlığa bakmanı tavsiye ederim '''2 AYDA bu kadar uzadı'''başlığına,resimlerimide paylaştım.

14. 7 Temmuz 2010
  15. pnrarsln

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    kişiye göre fark gösterebilir tabi bakımlar kötü değil fayda sağlıyo canım

16. 13 Temmuz 2010
  17. nur_tfk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tabi beslenmesiyle birlikte uçlarından çıt çıt kırılmamaya başlıyor ve dayanıklılaşıyor kestirmek durumunda kalmayıncada uzuyor ister istemez :KK3: Ama sanırım gene en önemlisi içten beslemek dışarıdan ise korumak ne dersiniz??

18. 15 Temmuz 2010
  19. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence her ikiside gerekli ama distan bakim uzatmiyor veya saçi çogaltmiyor diye bir sey yok ben saçlarima hint yagi kullanmaya basladigimdan beri saçlarim hem çogaldi hemde çok hizli uzuyor