şaşkın kararsız çaresiz mutsuz...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sunglases tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sunglases
  1. sunglases

sunglases Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yazıp yazmama konusunda tereddütüm vardı ama dayanamıyorum artık

sevgilimi çok seviyorum ama kuzeni yüzünden didişmekten çok sıkıldım oda sıkıldı tabi

yardım istiyorum sizden konu şu ki..sevgilimin kuzeni olan bayan bunu arada sırada arayıp konuşuyordu bende kıllanıyordum istemiyordum kızıp küsüyordum söz veriyodu bidaha konuşmayacağım diye ama kısa zaman içinde hoooppp mevzu başa..neyse facede kız benide onuda eklemiş.
    ben onun teklifini yok saydım kediminkini ne yapsam diye düşünürken bu nete girip benim faceden onu kabul etmiş kendindende eklemiş.
    bir iki saat önce gördüm mesaj hakkım yok bişi diyemedim köpürüyorum ama ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilmiyorum..istemediğimi eklemesini defalarca söyledim o akraba dedi..

şimdi ben ne yapayım basit bi akraba aman ne olcak deyip hayata kaldığı yerden devam mı edeyim?
    sen nasıl beni dinlemezsin diye kıyametimi koparayım??:kedi::2:bilmiyorumkismile:gitme:eek:haoldumsmile

2. 5 Ağustos 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    kuzenine niye bu kadar sinir oldunuz anlamadım?

4. 5 Ağustos 2010
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hayatiniz boyunca kendinize,iliskinize tehdit olarak gordugunuz insanlari puskurtemezsiniz. buna alisin, her istediginizi kendi hayatinizdan ya da sevgilinizinkinden uzaklastiramazsiniz. hakkiniz yok ayrica gucunuz yetmez.. kuzeni ikinizi birden eklediyse kabul edin gitsin..birbirinizin sifresi varmis zaten. nedir telasiniz? sevgilinizin uzerine bu kadar duserseniz kaybeden siz olursunuz. kiskansaniz da azcik cool davranin belli etmeyin.. dahasi kiskanmamaya killanmamaya calisin... bu olayla ilgili olarak da sevgilinizi sasirtip sesisinizi cikartmayin..birakin kiz nasil biri oldugunu gostersin. belki de seviceksiniz..

6. 5 Ağustos 2010
  7. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kuzenini niye kıskanıyosunki geçmişte bişi yaşamışlarmı ki? öle bişi varsa sonuna kadar haklısın ama normalse bu bence kıskandığını belli etme ben olsam kıskanırım ama onlar arasında bişi olucak diye değil ilgisinin hep bende olmasını istediğim için olur. kaldıki ben annesinden bile bazen kıskanıyrm fazla konuşma diye ama yinede belli etme derim bizde kuzeniz bu arada bunu da sölim ama bizim sadece onla olan durumumuz farklı yoksa diğer kuzenlerimle arkadaş gibiyizde ve ben sevgilileriyle de ablaları olarak görüşür konuşurum bu gayet normal canım . ama sen allttan alltan uyar tabizemuszemus

8. 5 Ağustos 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kıyamet koparmaya hakkın yok

o onun akrabası sen sevgilisi

hepinizin yeri ayrı

adamın hayatı sadece senden ibaret olamazşutarafagitti

sadece sevgilisisin onun senden ayrı bir hayatı olduğunu kabullensen ve ona göre davransan iyi olursüprizzzzz

yoksa sevgilim dediğin adamı "eski sevgilin" olarak anarsınsempatiksalakcinni

10. 5 Ağustos 2010
  11. sunglases

sunglases Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    önceden bİ ilişkileri yok hatta kız bundan sekiz yaş büyük
    ama akrabalarından bi onun devamlı araması tuhaf değilmi...
    bende kabul etsin sorun değil ama kendisinde eklemesine çok bozuldum..
    önce nie diye sorup sonra takmıyomuş gibi davransam mı acaba...bilmiyorumkismile

12. 5 Ağustos 2010
  13. sunglases

sunglases Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

aslında kız sempatik geliyo bana sıcak candan abartıyomuyum anlamadım..
    belkide kendi akrabalarımdan böyle bişi görmediğimden yalnış hissediyorumdur bilmiyorumkismile

14. 5 Ağustos 2010
  15. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    e ama sende ekleyip kendinde yoksaysaydi kiza ayip olmayacak miydi?
    niye diye sorsaniz neden eklemeyim bir sebep var mi bunun icin dese ne diyceksiniz? sirf ben istemiyorum derseniz orda ben olsam dellenirim yani..
    hic takmayin..
    sakince takip edin bakalim bir tuhaflik var mi.. devamli aramasinin sebebi bir iyilik isteyecek olmasi olabilir hemen lafa giremiyor olabilir. cok kuskucusunuz bence.. bu tur davranislar kimi olsa bir sure sonra biktirir.dikkat edin..

16. 5 Ağustos 2010
  17. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siz kuzenlerınnzle görşmuomsnz ?
    kuzen kuzendr yani bence gereksiz yere telaşlanıorsunuz :-)

18. 5 Ağustos 2010
  19. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sevgilinizin yaptığı tuaf anladığım kadarıyla sizin facebooktan onu kabul etmiş sevgilinizde olsa buna hakkı yok.kendi facebook ekler veya görüşür o onun sorunu ama kendi hayatınızada bukadar müdahale ettirmeyin.akrabasıysa siz görüşeceksiniz diye bir kuralmı varmış