şaşkınım hocama aşık oldumm :(:)

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve neleroluyorhayatta tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : neleroluyorhayatta
  1. neleroluyorhayatta

neleroluyorhayatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    herkese merhaba :) aranıza katılalı çok olmuyo..
    benim hep büyük konuştuğum şeyler başıma gelmiştir..ve yine aynen o durumdayım şimdi.üniversiteyi yeni bitirdim ve şu an kpss ye hazırlanıyorum.. kursa gidiyorum aynı zamanda..asıl mesele de kursta matematik hocama aşık oldum..4 yıllık ilişkim bitti dört ay önce ve çok yıprandım evlilik aşamasındaydık ama talihsizlikler yüzünden bitti!.ve ben asla aşık olamam derken oldum ..hem de aklımdan bile geçmeyecek kişiye.buna sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum.duygularımı yitirmemiş olmam güzel ama kişi imkansız gibi :kedi: arkadaşıma göre o da bana boş değil..ama emin olmak benim için çok önemli :1rolleyes:

2. 6 Haziran 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 yıllık ilişkinizi 4 ayda bitirip yeni bir aşka yelken açmışsınız neredeyse....

Bu aşk değil bence.Boşlukta olduğunuz için o boşluğu dolduracak birine ihtiyaç duymuşsunuz ve karşınızda bu hocanız çıkmış.

Kendinize biraz zaman verin.Yeni bir ilişki için ...

O da boş değilse gelir mutlaka.Gururunuzu çiğneyip de ilk adımı atayım demeyin sakın ola.

Bekar mı hocanız ?

4. 6 Haziran 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.547
    Ödül Puanları:
    363
    Bence tamamen boşluktan kaynaklanıyor bu durum..
    Kolay mı canım öyle 4 yıllık ilişkiyi geride bırakıp hemen başkasına aşık olmak..
    Sadece beğenmek ve karşı tarafın ilgisinden hoşlanmak bence sizinki..
    Yerinizde olsam bu işin üzerinde durmam..

6. 6 Haziran 2010
  7. gurbik

gurbik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    karısık bir durum:bbo:
    ama asık olman güzel :KK70::teytey:
    off off bende cok seviyorummm coookk:teytey::teytey:

8. 6 Haziran 2010
  9. serezcik

serezcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede tamamen boşluktan.4 yıllık bir ilişki çok çabuk bitemez yada hocanıza öncedende duygularınız vardır.bence bu kdara çabuk aşık olmak kolay değil.özellikle 4 yıllık ilişkinin bitişi 4 ay olmuşken.çok iyi tartın kendinizi bence.tabiki hocanızıda seviyor olabilirsiniz ama bunu boşlukta kalmaktan yapmayın derim ben

10. 6 Haziran 2010
  11. neleroluyorhayatta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tabi bekar benden 2 yaş büyük.boşlukta olmanın da etkisi var tabi.4 yıllık ilişki büyük bir hüsranla bitince insan bi daha ilgi duyamam gibi geliyo onun da şaşkınlığı var biraz..fikriniz için teşekkürler.şu an beklemedeyim zaten..

12. 6 Haziran 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kusura bakmayın bekar mı diye sordum ama...

Artık paronaya oldum bu gibi dertlerde.Evli olan adamlara aşık olan o kadar genç kızımız var ki okuduğum.Size de bu soruyu sormak zorunda kaldım.

4 yıllık bir ilişki ister hüsranla bitsin ister severek ayrılınsın unutulması çok güç olan bir durum bir kere.4 aylık değil ki bir ayda iki ayda unutulabilsin.

4 yıldan bahsediyoruz.Boşluğunuzu doldurmak istiyorsunuz haklı olarak yada olmayarak,ama zamanlamanız yanlış.

Madem beklemedesiniz o zaman kendinizi dinleyin birsüre.Bir ilişkiden çıkıp ötekine adım atmak daha çok yorar sizi.

14. 6 Haziran 2010
  15. neleroluyorhayatta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hocama önceden duygum yok..yani daha yeni tanıyorum.ilişkimin olduğu dönemde tanımıyordum.aşıkkk olabilmek bile mutluluk verdi bana dört yılı geride bırakabilmek beni de şaşırttı kafamçokkarıştı
    bu arada ben kesinlikle adım atmayı düşünmüyorum şu an..arkadaşlarım gaza getirmeye çalışıyo :)) ''kursun bitmesine az kaldı facebookdan ekle'' diyorlar :)) bana şu an için mantıklı gelmiyo .çünkü bilirsiniz öğrenci-öğretmen ilişkisi yanlış anlaşılmalara gelmez hele de özel bir kurumsa.o yüzden ben onu da zor durumda bırakmak istemiyorum..kurs bitmiş olsa neysee..

16. 6 Haziran 2010
  17. neleroluyorhayatta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

haklısınız..fikirleriniz için tşk.ederim.
    beklemedeyim hem dediklerinizden yola çıkıp kendimi düşünerek hem de yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için

18. 6 Haziran 2010
  19. neleroluyorhayatta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    [
    hemen hemen herkesin fikri aynı sanırım.beklemem gerektiği ve adım atmamam yönünde.değerlendirmeye alıcam bi gelişme olursa da sizinle paylaşırım:dance: