sat ve ultrason tarihleri farklı olan varmı?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve arzu-ela tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : arzu-ela
  1. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar sat ve ultrason tarihleri farklı olan varmı benim ultrason 3 hafta geriden geliyor hamileligimin başından beri öyle,doktorlar ya adet tarihin yanlış yada bebek küçük diyorlar.adet tarihimden eminim 27 eylül bebekte 27 hafta bir günlükken 1100 gr dı nasıl küçükmü?ilk hamileligimdede 2 hafta geriden geliyordu oglum 3700 dogdu onun için biraz içim rahat genede canım sıkılıyor:çok üzgünüm:

2. 12 Mayıs 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde ultrason ölçümlerinde bebeğim daha büyük görünüyoo 3 gün. zaten yanılma payı olabiliyo. yani benimki hemen hemen aynı canımm

4. 12 Mayıs 2008
  5. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim ultrasonlarda herzaman yanılma payı vardır bebeğinin kilosu haftasına göre çok iyi bence çok kafaya takma Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin....................

6. 12 Mayıs 2008
  7. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 1 bucuk hafta geriden geliyor ultrason ölcümlerine göre benimde cok kafamı karıştırmıştı bu durum doktora sordugumda sen son adet tarihini S.A.T olarak baz al dedi bende öyle yapıyorum pek takmıyorum kafama hayırlısıyla kavuşalımda gerisi önemli degil

8. 12 Mayıs 2008
  9. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde ultrasona göre 5gün öndeymiş.ama yanılma payı oluyor.haftasına göre bebek az yada daha çok gelişmiş olabiliyor.sen satı baz alacaksın.

YA BEN 32 HAFTALIK OLDUM...BEBİŞİME KAVUŞMAMA AZ KALDI...
    HERKES HAYIRLISIYLA KAVUŞSUN YAVRUSUNA...

10. 12 Mayıs 2008
  11. SENACE

SENACE Guest

BENİMDE ULTRASON VERiLERİM 3 GÜN ÖNDEN GİDİYOR.
    MUHTEMELEN ERKEN DÖLLENME OLMUŞTUR DEMiŞTİ DOKTORUM.
    BEBiŞİMDE HAFTASIYLA UYUMLU, O NEDENLE BİRDE BUNU DÜŞÜNÜP STRESE GiRMEK İSTEMİYORUM.

12. 12 Mayıs 2008
  13. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    benim hamileliğim biraz karışık ben enson 14 ekimde adet görmüştüm ..ama bebişiizin olduğu tarihide biliyorum :)15 kasım ama ultrasonda bebeğimiz yinede gelişimine uygun gidiyo ..

14. 12 Mayıs 2008
  15. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108

Canı benim bence de kilosu iyi hem zayıf olsa nolur ki takma kafana.Benim bebeğim de 32.haftada 1670cıktı yani oyle topac gibi falan olmayacak :) bide sat la ultrasonunun 3 hafta tutmaması yumurtlama doneminin gebe kadıgın donemde gec olması olabilir benim oyleydi cunku 6 haftalıkken ilk ultrasona girdim doktor yumurtlaman gec kalmıs dedi gercekten de her ay adetim benim olması gerekenden 1 hafta sonradan gelirdi. Belki senin de oyle bişeydir..:KK46:

16. 12 Mayıs 2008
  17. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benimde adet düzensizligim vardı hep ,ilk hamileligimdede 2 hafta oyuyordu aynı şeyi onada demişlerdi ama gelişimi güzeldi dogdugunda geri degildi.ama insan korkuyor genedebide sat önemli diyolar ama oglum ultrasona göre dogmuştu

Mona Rozaa bunu beğendi.
  18. 12 Mayıs 2008
  19. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim nerdeyse bir hafta önde gidiyor, doktorum herşey normal diyor.. O yüzden hiç canm sıkmıyorum.Sende kafana takma, hem ilk hamileliğinden de tecrübelisin takma bile kafana sağlıkla kucağına alırsın inşallah