Satürn Terazi Burcunda

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Fountain tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    21 temmuz-2012 ekım kadar kalacakmış..
    okudugum kadarıyla en son 1980 ve 1982 yılında terazı burcundaymış.
    terazide küklü yenilikler olacakmış iş aşk vs konularda
    netten okuyup aklımda kalanlar bunlar
    birçok bekar terazi bu donemde evlenıcekmış
    sizlerde netten okuyun umarım hepımızın hayatında guzel seyler olur

2. 24 Temmuz 2010
  3. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    inşallah canım inşallah :Saruboceq:

4. 24 Temmuz 2010
  5. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    İnşallah cnm ya.. O kadar ihtiyacım varki köklü değişikliklere..

Evlilik mi??? Hiç aklımda olmayan bi konu ama satürn bakalım beni ne hallere sokacak :KK3:

6. 24 Temmuz 2010
  7. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar eger bu 2 yıl suresınce 2012'ye kadar guzel şeyler olursa hayatınızda buraya yazalım benım de cok ıhtıyacım var bu koklu degısıklıge iş aşk hıcbırı yok duragan monoton bır hayatım var yanı

8. 28 Temmuz 2010
  9. terra

terra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işallah güzel değişikliklerdir özellikle aşk hayatında:Saruboceq:senağlama

10. 29 Temmuz 2010
  11. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah ben bu şelikde okudum netten ..
    o kadar cok yerden okudum kı bırınde soyle yazıyordu kendınden ya çok buyuk bırıyle yada yasca kucuk ama olgu bırıyle evlılık yazıyordu buyuk olsunda kucuk olmasın benım karsıma bu cok cıkıyor benı sanıyorlar 22 ama yasım 28 olcak ben nasıl evlenırım 22 23 yasında bırıyle bana ters bır durum

12. 31 Temmuz 2010
  13. terra

terra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen cnm yaa.. büyük olsun ya ben zaten 3-4 yaş büyük biri çıksın karşıma istiyorum hepde küçükler bulur beniakannehir ama 2012 ye kadar demiş benm okul bile bitmiyo ozamana kadar evlilik için çoook erken bi tarih benm için ama işalah evleneceğim kişi karşıma çıkar bu süre içinde boshayallersmile

14. 31 Temmuz 2010
  15. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    aynen benıde oyle ben 27'yım benı begeneler 2 seferdır 23 yasında ne hıkmetse kesınlıkle hayır dıyorum bana ters yanı ılk once sevsemde sonra bırı der kızın yası buyukmus vs dedıkodu sınır olurum cekemem
    ama sanırım karsıma cıkmaları benım kucuk gostermemden kaynaklı 22 sanıyorlar en fazla offf((

bu arada sızın yas kac??

16. 1 Ağustos 2010
  17. terra

terra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 20 yaşındayım..90 doğumluyum 91 li 92 liler bulur hep beni..küçük gösteriyosan çok şanslısın bence..benide küçük sanıyolar..aslında tam yaşımda gösteriyorum ama okuldaki kızlar aşırı makyajlı olunca 30 gibi duruyolar onların yanında ben küçük duryorum tabi doğal olarak..banada çok ters küçük biriyle bi ilişki düşünemiyorum..yaşıtım bile olsun istemiyorum..en az 3 yaş büyük olmadı oda zor biraz :1no2:

18. 1 Ağustos 2010
  19. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    Şimdi Terazi burcuna geçen Satürn’ün 12 yükselen burca nasıl bir gerçeklik getirdiğini görelim.

Yükselen burcunuz Koç ise
    Satürn’ün Terazi burcuna ilerlemesi ile birlikte, bunun en belirgin etkisi kariyer alanında yükselen bir trende girmeniz olacak. Bunu gerçekleştirebilmeniz için sabırsızlığını yenmeniz ve daha soğukkanlı olmanız gerekmekte. Bu yeni dönemde evlilikler, anlaşmalar hatta yakın arkadaşlıklar gerçeklerle yüzleşecek. Eğer bu alanlarda ciddi iseniz, bu beraberlikleriniz sağlamlaşarak devam edecek, eğer bu beraberlikler sizin için artık bir anlam taşımıyorsa, belki de sona erecek. Ancak her durumda, Satürn sayesinde ilişkilerden, anlaşmalar çok şey öğreneceksiniz. Başkalarına ait sorumluluklarınızı göz ardı edemezsiniz. Sadece kendinizi değil, eşinizle, ortağınızla ilgili konuları da göz önüne almak durumundasınız. Ciddi ortaklıklar ve anlaşmalar söz konusu. Bu yeni dönemde kendinizi nasıl ifade ettiğinizi yeniden ve ciddi biçimde gözden geçireceksiniz.

Yükselen burcunuz Boğa ise
    Satürn’ün bu yeni konumu özellikle iş hayatında daha fazla çaba ve disiplin getiren koşullara işaret ediyor. Bu dönemde işte ne kadar etkin olduğunuz yanında, iş ortamında dengeleri nasıl kurduğunuz da önem kazanmakta. Ortaklaşa bir işte çaba sarfetmek durumunda olabilirsiniz. Belki de yeni iş ve sorumluluklarınızda kendinizi sosyal açıdan nasıl ortaya koyduğunuz, başkalarının ihtiyaçlarına duyarlılığınız test edilecek. İş ortamında dengeli, objektif ve daha akılcı işbirlikleri yaratmak durumundasınız. Bu yeni süreçte, göstereceğiniz büyük çabalar 2012 Ekim’inden sonra size çok şey kazandıracak. Sıkı çalışmaya, yorulmaya, iş yeteneklerinizi harekete geçirmeye hazır olmalısınız.

Yükselen burcunuz İkizler ise
    Bu yeni transit size ilgi ve sevgi ile yaklaştığınız tüm konularda daha yapıcı ve ciddi olma imkanı sağlayacak. İsteyerek ve severek yaptığınız işlerde çok daha başarılı olabilirsiniz. Satürn yükselen burcunuzu desteklerken, daha istikrarlı ve uzun vadeli hareket edebilirsiniz. Ancak özellikle aşk hayatında daha ciddi bir tutum içinde olabilirsiniz. Hayattan aldığınız keyfi ve zevkleri aşırı kasmamalı, aşkta yaşanabilecek soğukluğun aslında aşılması gerektiğini görebilmelisiniz. Bu transit çocuklarla ilgili konuları daha fazla ciddiye almanıza da neden olabilir. Elinizdeki kaynakları, özellikle gayrimenkul gibi maddi değerleri daha iyi değerlendirmenizi gerekli kılmakta. Risk alırken daha dengeli ve objektif davranacaksınız.