Sauna eşofmanı çok acil..

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve mum tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mum
  1. mum

mum Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar sauna eşofman almak istiyorum.Aranızda kullananlar varmı yardımcı olurmusunuz?
    birde sahteleri varmış galiba kullanıp memnun olan arkadaşlar nereden aldıgınızı da belirtebilir misiniz lütfena.s.
  2. 22 Şubat 2009
  3. linen75

linen75 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Özel Mesaj At
    benim 5 yıldır sauna eşofmanım var bahar aylarında giyip kış boyunca aldığım birkaç fazla kiloyu yürüyüş artı iyi bir diyetle her seferinde bir ayda verdim.şiddetle tavsiye ederim giy yürü ve bol bol su iç ben yıllar önce meltem tv den sipariş etmiştim internettede araştır 10 milyona sauna eşofman olmaz ben 5 yıl önce 30 milyona almıştım benimki bildiğin eşofman gibi hiçbir yırtılması yok bende dikkatli kullandım tabi yoksa 5 yılda ne hale gelirdi.
  4. 22 Şubat 2009
  5. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşa katılıyorum
    80küsür ytl samanyolu tv
    dünyapazarlama nette :) okeyyy
    arkadaşım almış müthiş ter
    öyle 15-20ytl ye olmaz ,...
  6. 22 Şubat 2009
  7. Guide

Guide Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende ilk çıktığı yıllarda almıştım.terletmede çok etkili,ama sıcak havada dışarda giyildiği zaman dikkatli olmak gerek.terle toksin atımına faydalıdır.yeteri kadar su içmek de lazım.
    benim eşofman eskidiği için atmıştım.çok zor kilo veriyorum yenisini almayı düşünüyorum.ama bana sadece alt gerekli basenlerim daha çok problemli,sadece alt bulabilir miyim.
    Son düzenleme: 22 Şubat 2009
  8. 22 Şubat 2009
  9. topraksuu

topraksuu yavrularım herşeyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    canım ben yaklaşık 9 yıl önce o zamanın parasıyla 16 milyona almıştım ve hala sapasağlam duruyor arkadaşlara katılıyorum öyle 10 -15 liraya olmaz
    kullanırkende talimatlara uymak lazım ben terletme eşofmanını ince bi pijamanın üstünde giyiyordum onun üstütünede çirkin görünmesin ve yürürken sürtünme sesi çıkarmasın diye kalın normal eşofmanımı giyiyordum
    alıken kaliteli olmasına dikkat et kalite biraz pahalıdır ama sağlam ve dayanıklıdır
  10. 22 Nisan 2009
  11. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    arkadaslar ben gecen yaz istanbul korse merkezinden almıstım hani televizyona surekli cıkıyor du tanıtımını tugba özay yapıyordu işte o esortman+tuz 135 ytl idi bilginize cooooooooooooooooook faideli ayrıcakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3
  12. 22 Nisan 2009
  13. cnm nekadar zamanda nasıl etkı gordun ve kullanımı nasıl ben parafınlı korse aldım bı sonuc alamadımgunde 8saat kulanmada duzenlı olmuyo kosu bandında spor yaparken kulanılırmı bıde tuzu cok pahalı bı kılo 35 ytl nekdar sure gıttı tuzu cok sordum dımı sustum tıppppppppppp:)
  14. 23 Nisan 2009
  15. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimki 1sene yeter herhalde alalı 4 ay oldu kullanıyorum kacamaktaa oldu ama tuz sanki hiç azalmamı gibi bitecegi yok yani :)
  16. 23 Nisan 2009
  17. tavsıye edıoymusn kac cm ıncelme oldu falan dıkkat ettınmı cok karasızım onumu alsam sauna esof. spor falan yaptınmı kulanırken
  18. 23 Nisan 2009
  19. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

ewt spor yaptım sana tavsiyem alsanda kosu bandı yada kosasan süper sonuc var ben kosamadm sadece spor yaptım incelmelrim oldu esofmanı hiç spor yapmasanda seni su içinde bırakır ama inceltirmi bilmiyorum cnm artı ben esofamn da giyiyorum ama gennelikle saunalı sortumu giyiyorum