saunaya giden var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve kivilcim tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar aranızda saunaya giden var mı?geçenlerde dikkatimi çekti..bir güzellik merkezinin tanıtım afişlerini gördüm..saunada vardı ve fiyatı da oldukça uygundu..ben cildimin temizlenmesi , ölü hücrenin atılması için gitmek istiyorum..giden var mı,sizce sauna faydalı mı?

2. 18 Kasım 2008
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    saunaya gidilmez mi kıvılcım ben yaz kış 15gunde bir hamama ve saunaya giderim kese yaptırırım bir de ohh kese cilt tam yumuşamadan yapılırsa zımpara etkisi gösterir cildi hırpalar ama sicak buhar sonrası lokum gibi yapar duzenli git şiddetle tavsiye ederim(ama sakın saç bakım yagı sürüp gitme cünkü teni kayrırıyor ve gözenekleri tıkıyor istenilen sonuç alınamıyor)

4. 18 Kasım 2008
  5. daylight

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    minik bir tavsiye daha az aç gideceksin çok tok olunca sıcak bayıyor yanında meyve götürebilirsin bol su içeceksin öncesi uzun kalıp tüm zararlı birikmişler ter yoluyla güzel atılırken vücut su kaybına ugramasın diye

6. 18 Kasım 2008
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy çok sevindim:)) kesinlikle gidicem canım çok sağol..ama beni zayıflatmasın da vallahi bir deri bir kemik çıkarım ordan :) fiyatı seansı 15 ytlydi..bana uygun geldi ..daha doğrusu sauna seanslarını bilmiyorum ama sanırım iyi bir fiyat..nekadar kalınıyor , bir seans nekadar sürüyor bilmiyorum ama en kısa zamanda gidicem kesinlikle..

8. 18 Kasım 2008
  9. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım..su götürmek hiç aklıma gelmemişti benim..ama önemli bir ayrıntı gerçekten..eğer memnun kalırsam ayda bir kez gitmeyi istiyorum..sırf cildim düzenli olarak ölü ciltten temizlenmesi için..

10. 18 Kasım 2008
  11. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende saçımı sampuanladıktan sonra saç maskesini suruyorum saçıma o sekilde giriyorum saunaya bırde çok ıyı geliyor. kesinlikle giderken saç maskesi varsa onuda gotur faydasını gorursun.

12. 18 Kasım 2008
  13. daylight

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    şir hem de selülitlerde bile sonuç alırsın hem kesenin yaptıgı peelingle üstteki ölü deri atımı gerçekle kandolaşımı arttıgından bölgesel yag depolanması en asgarıye indirilir

14. 18 Kasım 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler canım..bilmediğim ne çok şey varmış saunayla ilgili..hamama gitmeyi düşündüm bi ara ama şöyle güvenilir gerçekten temiz olduğuna inandığım bir hamam bulamadım..açıkcası içim rahat etmedi..o yüzden sauna daha cazip geldi..ay bir an önce gitmek istiyorum :)

16. 18 Kasım 2008
  17. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım ne selüliti , bende selülit ne gezer..keşke kilolu olsaydım da selülitim olsaydı vallahi ona bile razıyım..ama oldukça zayıfım..boyum 1.70 kilom 49 düşün yani..o yüzden birde beni zayıflatmasın dedim. ölü deriden kurtulayım derken kilomdan da olmayım :1no2:

18. 18 Kasım 2008
  19. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende hamama giderim hamamın saunası da var zaten. hatta eğer hoşuna giderse bu sauna işi sana kesinlikle yalovadakı kaplıcaları onerıyorum. o kadar ıyı ki bır arkadaşınla kışın gıdersen çıkasın gelmez kesinlikle.