Saunaya gidenlerin paylaşım alanı

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar vücut için cilt için yararlı olduğu söylenen saunaya giden varmı hiç gitmedim ben nasıl oluyor

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ocak 2009
  2. 17 Eylül 2008
  3. merican

merican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla saunaya gittim ama tatlım sagunanın yararı zayıflatır çünkü yagları eritiyo sürekli gidersen zayıflarsın onun haricinde vucut sıcaktan yumşadığı için kese yapman çok koloy olur ya rahatlatıyo saunadan sonra birde masaj iy oluyooo

4. 17 Eylül 2008
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de gidiyorum arasıra. Bol bol terlettiği için grip mikrobunu filan daha kolay atıyor insan. Yani ben öyle hissetmiştim. Bir de tutulan kasları açmada faydalı. Çok sık boynum tutulur, sıcağa yaslanınca gevşetiyor biraz.
    Mucize birşey değil, ama güzel.

6. 17 Eylül 2008
  7. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende gittim cok harika uff yine gidesim geldi

8. 17 Eylül 2008
  9. HanimAga

HanimAga Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    286
    Yüzme havuzunda var sauna, havuza gittigimde yararlaniyorum. Ilk baslarda fazla kalmiyordum ama alistim.
    Sikisan kaslari yumusatiyor, vücut gevsiyor rahatlatiyor, deride/ciltte olusan asiri cildin gözeneklerinin acildigini görüyorum. Tavsiye ediyorum, gitmek isteyenler deneyin mutlaka.
    Saunadan cikinca SIKI giyinmeyi unutmayin, özellikle soguk havalarda:

10. 17 Eylül 2008
  11. hayalli

hayalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fitness salonuna gidiyorum her gittigimde mutlaka giriyorum cıkınca 1 beden erimişim gibi geliyo. gözeneklerin acılıyo resmen hemen cıkınca yüzümü tonikle siliyodum. tik olmustu gözeneklerim acılıyo mikrop dolacak gibi geliyo:)))ben cok seviyorum haşat gibi oluyorum cıkınca bi 10 dakika uzanıyorum .unutulmaması gereken bi nokta var ki saunadan cıkınca direk soguk duyun altına girmeyın önce ayaklardan baslayın .sıcak suyun altına hele hele hiçç girmeyın. önce soguk duş yoksa tansiyon alt üst oluyo. denemedim sakın yanlış anlamayınkaydirigubbakcemile2

12. 6 Şubat 2009
  13. EU1

EU1 Guest

sauna ya zayıflamak için gitmek istemiyorum gözenekler için istiyorum ve düzenli olarak gideceğimi zannetmiyorum ayda 1 olabilir mesela faydası olurmu gözenekler için