sayesinde depresyon tedavisi görüyorum ama iyileşemiyorum birtürlü

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buraya daha öncede birçok kez yazmıştım ve,siz arkadaşlarımın desteğiyle kendimi biraz olsun iyi hissetmiştim..1 yıldır hayatımda olan insandan bayramdan önce ayrılmıştm ve bahanelerle bir açıklama bile yapmadan beni hayatında (yok)saymıştı..o kadar çok cnm yanmıştıki,yaşattığı acı ve hayal kırıklıkları ile,depresyon tedavisine başlamıştım.aradan 2 ay geçmesine rağmen bende hiç bir iyileşme düzelme yok arkadaşlar..ilaç kullanıyorum şu an doktorum ilacın dozajını yükseltmemi istedi ama çokta ilaca bağlı olmakta istemiyrum..lütfen bana kızmayın bir erkek için değermi diye..küçük yaşta anne baba ayrılığı,babamı kaybetmek,üvey baba,sonra nişanlıdan ayrılmak(sırf sahipsiz babasız olduğum için)ve bunun üzüerine çok sevdiğim abimi hastalıktan kaybetmişken onun acısıyla tanımıştım onu.şimdi bir darbede o vurdu ve inanın gücüm tükendi artık..zaman diyeceksiniz ama 2 ayda kısa bir süre sayılmazki arkadaşlar..kimseye güvenemiyor sanki birdaha kimseyi sevip sevilemeyeceğimi düşünüyorum..daha ne kadar dayanacağım..çok yalnızım...onu aklımdan çıkaramıyorum herşeyde onu arıyorum..

2. 4 Ocak 2010
  3. babykuzum

babykuzum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım ya yaşayan bilirmiş ya bak benimde ablam böle bi dönem geçirdi.okdar ağırdı ki inanırmısın 25 kilo verdi psikoloji tamamen yok oldu tüm ailemiz mahvoldu öyle olunca intiharlaramı kalkışmadı neşer oldu.ama çocuğun umrunda bile diildi bırakıp gitti.ablam bidaha asla olmaz kimseyle diyodu.ama inanırmısın şuand 2 yıllık evli 3 aylık hamile çok mutlu.o karşına çıkan ilk ve son insan diil bunu unutma yetr

4. 4 Ocak 2010
  5. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Allah yardımcın olsun canım :Saruboceq:

Yaşadıkların kolay şeyler değilmiş gerçekten..

Tedaviye başlamışsın tmm ama başta iyi olmayı senin istemen lazım..

Onun seni haketmediğini benimsetmen lazım kendine..

Birdaha olmıycanızı artık hayatında olmadığını bunlara kendini zamanla alıştırrsan düzelmen daha kolay olcaktır bnce..

Tabikide seviceksin ve sevilceksin kesinlikle böyle düşünme belkide aşk hiç ummadığn bi anda süprz gbi çıkcak karşna sen bile anlamıycaksın nasıl geliştiğini..

Ve o zmn diyceksinki gerçekten haketmeyen biri için o kdr üzdüm hırpaladım kendimi..

Fakat bunlarıda yaşaman gerekiomş demekki tecrübe bunların hepsi sana..

En yakın zamanda düzelmen dileğiyle cnm Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

6. 4 Ocak 2010
  7. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt haklısın ama cnm bende kendime zarar vereceğimden korkuyorum..çünkü bu tarf edilmez bir duygu durum bozukluğu..bende 43 kilodayım şu an..ne zaman geçicek bu acılar gözyaşlarım ne zaman son bulacak arkadaşlar..erkesin kendisine göre yaşadığı sorunlar var mutlaka ama herşey bu kadar da üst üste sanırım çok az insanda olur..

8. 4 Ocak 2010
  9. Princess

Princess Guest

meldaela bana sevdiğin adamı anlatsana... bir erkeği hayatının bu kadar merkezine koymayı, bir erkek için dünyayı yakacak boyuta gelmeyi en iyi bilenlerdenim.

10. 4 Ocak 2010
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    bir erkek için değer mi demişsin ...
    bu yaşadığın durum,bir erkek üzerine yaşanmış değil ki tam anlamıyla..
    sen yaşayamadığın bütün sevgi ve ilgi yoksunluklarını onunla yaşamış,onun varlığı ,sevgisi ve ilgisi ile aşmışsın...
    sen tüm yaşadığın acılarının ertesinde onu tanımışsın ,bir güneş gibi girmiş hayatına ...
    o yüzden de şimdi vazgeçilmez olduğunu ve onsuz hayatı yaşayamayıp ,hatta nefes almanın bile zor olduğu kanısındasın...
    evet çok zor,kalbine kazıdığın ,kaderine yazdığın,kötü günlerinin ertesindeki,sana umut olan adam artık yok !
    buna alışmak uzun bir zaman ve büyük bir güç gerektirir..
    2 ay bu boşluğu kapatıp,bu acıyı dindirmek için oldukça küçük bir zaman dilimi...
    ama şunu bil ki,tek çözüm gerçekten de zaman...
    acını yaşayacaksın,canını acıta acıta,ama sen kendini yok saymadan...
    çok sancılı bir süreç olacak evet ama zaman aşımına elbet uğrayacak!
    sadece güçlü olup ,kendine yapabileceğin en az hasarı yaşamaya çalış...
    birgün geçecek ve sadece bir iz olarak kalacak...
    emin ol!!

12. 4 Ocak 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    2 ay kısa olmasada baze durumların atlatılması için az bir süredir.

doktorun dediğini yapmalısın. eğer güvenmiyorsan başka doktora git.

güvenebileceğin ve sevebileceğin tek insan eski nişanlın değildi. başka kişilerde var bu dünyada güvenilecek ve sevmeye değecek.

tedavini tamamladıktan sonra seni hak edecek biri ile karşılasacaksın ve ömür boyu onun yanında olacaksın emin ol
    :dance:

14. 4 Ocak 2010
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    cok gecmis olsun canim allah büyüktür neden öyle düsünüyorsun ilk önce allaha sigin elbet senin karsina seni seven ve hak eden biri cikicaktir biten bir iliskinin ardindan üzülme demek cok basit ama seninkisi depresyon bak benimde annem babam ayri babam ölmedi ama ölüden farksiz bende nisanlimdan ayrildim bende bir türlü dikis tutturamadim özel hayatimda hep daha beteri cikiyor karsima ama allah büyüktür be güzelim ona güven elbet seninde hayatinda olumlu seyler olucaktir ilaclarin dozunu arttirma artik onu unut ve kendine bak aynada gencsin bir eksigin yok sakat degilsin sükret haline sürekli onu düsünüp kendini mutsuz etme bir umudun olsun icinde sunlari, sunlari istiyorum bunlari basarmaliyim diye düsün koskoca istanbul gibi bir yerdesin mutlaka olumlu seyler düsün allah yardimcin olsun

16. 4 Ocak 2010
  17. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm onun yerine bir başkası cıkacak
    inş cok seveceksın onu....
    cok zor şeyler.Allah yardımcın olsun
    ve
    güçlü ol.

18. 5 Ocak 2010
  19. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim dualarım seninle olacak.inanç boyutunu bilmiyorum ama allaha sıgın dua et kendini manevi bir küre al tatlım.direncin artacak zamanla ve atlatacaksın.allah kimseye kaldıramayacagı yuk vermez tatlım seni sevenlre sarıl bir uğraş bul kendine ve sosyallesmeye caliş.ne desem bos geliyo biliyorum ama çaresiz ve yanlız değilsin güzelim en azından bak biz varız:1hug:.aksamları yastıklar ıslak olacak belkı bi süre daha.ama hiç ummadığın bi sabah atlasmıs olarak uyancaksın inan bana canım.hadı simdi bi gülümse içimiz rahatlasın biraz:enbuyukkk:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.