saygılı ve saygısız erkekler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zhr79 tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bugun dısarı cıktım eve gitmek icin trene bindim baya bi kalabalıktı ayakta kaldım vagonların arasında bosluklar olur bilirsiniz orda duruyorum kompartımanların onu tam daracıkda bir yer iki tane cocuk var biri sagda biri solda baktım adam gibi tipler suratlarından belli oluyor valla ak surtalı cocuklar orda bekliyorum iki tane tip geldi onların inecegi yeri biliyorum genelde oyle tipler orda yasar yer ismi vermiyim neyse biletciden kacıyolar ama gorsenis tam pis tipler sarkı soyluyo biri hangi dilde anlamadım mal mal bakıyolar biri biletci gelicek dedi oburude delik desik ederim napcak bana diyo benneyaptımki bi tarafdanda manita yapmadık ki falan diyo konusuyolar herneyse indi bunlar sukur dedim kurtulduk bi durak sonra bi grup bindi baya kalabalık daracık yere geldiler ineceklermis ama varya dibime girdiler bile bile okadar rahatsız oldumki ortada kaldım yanımdaki cocuk yer degistirebiliris dedi tamam dedim cocugun yanına gectim tamda kapı tarafı cocugu bile sıkıstırdılar ben kapıya tutundum..bi tanesi kızın yanındaki cocuk ne dedi oyle falan filan demeye basladılar konusuyolar..neyse indiler gittiler..yani bu insanların hic kardesi sevgilisi yokmu baska kıslara niye boyle davranıyorlar benim allahtan yanımdaki cocuk iyiydi bi cogumuzun basına geliyodur boyle seyler..ailelerde adam gibi yetistirsin cocukları kadına insan gozuyle bakılmasını ogretsinler..

2. 8 Şubat 2010
  3. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    valla öylelerine çok sinir oluyorum yaa :eek:klava:
    birde kamyon şöferleri yapıyor bunu sinirlerim tavana zıplıyor...
    ben orda otobüs bekliyorumo geçerken korna çalıp laf atıyor....
    be adi arsız utanmaz arlanmaz seni doğuranda bir ana değil mi hee hemen bir bayan görme sümük gibi cama yapış ağzının suları aka aka
    ...bak nasıl sinirlendim yine yaa
    :kızgın:

4. 8 Şubat 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    onlar oyle kendi namusları soz konusu olunca keseris biceris ama baska kadınların namusu onemli degil boyle erkekmi olur

6. 8 Şubat 2010
  7. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    onlara erkek demek çok yanlış olur canım

8. 8 Şubat 2010
  9. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of o kadar haklısın ki canım yaa bende öyle tiplere sinir oluyorum ama gerçekten dediğin gibi tipinden bellii
    ay geçen gün dolmuştayım alahım yer yok çok afedersiniz öküz gibi yayılmışlar bide muhabbetleri acayip iğrenç iki laflarından biri küfür
    tip desen tip yok aptal apta saç modelleri filan ıyyyyyyyy nefret ediyorum böyle erkeklerden

10. 8 Şubat 2010
  11. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy böleee aptal saptal insanlrdan nefret ediorumm töbe töbee yaa kendi kardeşlerine annelerie biri bişey dese katil gibi gözüken pe..z.v.nkler bunlarrr aşağılıklarr yaaa..
    geçmiş olsun canım Allah tan yanında dopru birine denk gelmişsin..

12. 8 Şubat 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aynen yanımdaki cocukla yer degistirmesem nolurdu bilmem..oyle bile yapıstım kapıya ya dusun yani saygısızlar insan gibi davranmayı bilmiyolar

zaten anlasılıyor giyinisden surattan bakıyorum bu adam degil diyorum ve konusmaya baslayınca hersey ortada zaten

erkekligi kadınlara laf atmak sanıyolar iste sanki bisim oyle erkekler hosumuza gidiyo

14. 8 Şubat 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    beyin yok kialsanaalsanasmile

kardeşi, anası olsa ne yazarkötükedihüso

16. 8 Şubat 2010
  17. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    irenç mahluklar:umursamaz:

18. 8 Şubat 2010
  19. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Erkekliği adam olmayı sadece belden aşağıya bağlayan tipler...
    Bizden uzak dursunlar mümkün olduğu kadar