Sayglar...enol Gne'e..

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve Askisi tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Askisi
  1. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Senol Günes tesekkür ederim Trabzonspor'a yeniden gelmenden dolayi...seni tekrar takimin basinda görmek cok ama cok güzel...insallah seninle taki basamaklari teker teker cikacak...
    Bizler de Trabzonspor taraftari olarak her zaman desteklemeliyiz, yenilsek te yensek te...
    Gönlümüzün Sultani Trabzonspor....:asigim::nazar:

2. 22 Ocak 2010
  3. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende size canı gönülden katılıyoruum sönmeye yüz tutmuş trabzon aşkını ve ateşini umarım yeniden ateşler çünkü yeni nesil giderek uzaklaşıyo futboldan bu uzaklaşmanın ne önemi va diyebilir insanlar ama bu trabzonspor gibi en büyük şehir takımı ünvanına sahip bir takım olarak ve insanlarının takımına aşık olduğu bir şehir olarak bu ruhun sönmemesi çok önemlien büyük ts başka büyük yokşu fatih tekkeyide bir alsalar deli olucam artık yaa

4. 28 Mart 2010
  5. mb89

mb89 Tujh Mein Rab Dikhta Hai.. Üye

Beğenildi:
    121
    Ödül Puanları:
    113
    Şenol hacanın yeri bambaşka yaaa... iyiki döndü yuvasına... sonsuz teşekkürler...

6. 7 Mayıs 2010
  7. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Iste görüyoruz Senol Günes'in ve takimimizin neler yapabilecegini:KK66:))) Kupa Trabzon'da!!!

8. 14 Mayıs 2010
  9. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    ben bu konuyu nasıl kaçırmışım bi TRABZON SEVDALISI olarak kendimi şiddetle cezalandırıcam kaydirigubbakcemile3

eh bi de bu hafta feneri yenseler çok güzel olacak şenol hocam hadi bekliyoruz güzel haberleri

10. 17 Mayıs 2010
  11. fatosss16

fatosss16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bi bursasporlu olarak Şenol hocaya Takımına ve en önemlisi Nasıl kaleci olunur sorusuna "ışte budur" dedirten onura Çoooook çok teşekkür ediyorum Bu şaibeli kirlenmiş ligde Şike yapmadan nasıl maç oynanır trabzonspor gösterdi Bütün lig takımları bunu gördü Onuruyla oynadı ve elinden geleni ardına bırakmadı Ayrıca bu lig şike yapmadan şampiyon da olunabileceğini de gördü bursasporum sayesinde Teşekkürler trabzonspor teşekkürler Şenol hoca ve teşekkürler Bursam.... buyrunnnnnnnnn