Sayla savamaktan bkan var m:(?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve zlmm tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zlmm
  1. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    mafoldumbenuzun zamandır saç dökülmesiyle uğraşıyorum ama ben de psikoloji falan kalmadı resmen değişik bi insan oldum çıktım .benim gibi hissedenler var mı?:nazar:

2. 4 Eylül 2009
  3. ela

ela Guest

var canım
    kendimi bazen çirkin bile hissettiğim oluyor ,psikolojim çok bozuldu ama allahtan açılmam yok o da olsa napardım diyorum şükür ediyorum

4. 4 Eylül 2009
  5. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    aynen ben de çirkin hissediyorum

6. 4 Eylül 2009
  7. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bunu yaşamayan bilemez...Bir sene içinde ,bir gün içinde başlamak üzere ne olduysa oldu....Olacağı varmış işte....Birdenbire başladı....Stres değil,bir şey değil.Dökülmeye programlanmış demek ki.14 aydır bir türlü geçmedi...Bazen yorulduğumu hissediyorum.Zaten beynim hep meşgul saçım yüzünden...

8. 4 Eylül 2009
  9. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Bersu seni takip ettim, galiba Telogen effluvium teşhisi konmuştu doktorlar hep böle zaten kolaya kaçıorlar takma dioalar seni bu kadar etkilememeli diolar insanız ya nasıl takmayalım 2 yıl öncemi hatırlıyorum da hiç derdim yokmuş boş şeylere üzülüyomuşum

10. 4 Eylül 2009
  11. Turuncu_

Turuncu_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben de çok yoruldum. inanılmaz bıktımm.hiç bir şeyin faydası olmadı. bundan sonra tamamen bırakıyorum. dökülen dökülsünnn.

12. 4 Eylül 2009
  13. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynen...bi ara ısırgan otunun faydası oluyodu sonra oda etkisini kaybetti çok yoruldum psikolojim bozuldu ve artık boşverdim son çabamıda pazartesi günü verecem hormon tahlili istediler ondanda bişey çıkacağını zannetmiyorumm ayyhhhhhhhhhhhhhh....yeter valla bazen ölsemde kurtulsam dediğim bile oldu..

14. 5 Eylül 2009
  15. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

Zlmmcim evet o teşhisi koyan doktor da oldu,hiçbir şey söylemeyen de.....Stres yapma deyip çıkıyolar.Bir de kalıtsal dökülme teşhisi konmamasının nedeni sanırım ailemdeki hiç bir bayanda dökülme olmaması.Soruyor mesela doktor ben de yok ailemde hiçbir bayanda diyorum.Gerçi öyle teşhis konur mu bilmem ama???
    Ben de diyorum ne mutlu bir hayatım varmış bir sene öncesinde.Neden bu kadar boş şeylere kafamı takmışım.Büyük konuşmayım da sanki hiç bir eşyi kaldıramayacak gibi hissediyorum kendimi....Bir bilseydim saçım ne olacak ilerde.Gerçi belli ama...:gitme::gitme:

16. 5 Eylül 2009
  17. ela

ela Guest

arkadaşlar zeytinyağlı sarımsağı yapın inanın işe yarıyor ama sabırla kullanmak lazım ilk yaptığımda döktü benim saçlarımı ama ben bizzat gördüm saçları ne kadar azalmış dipleri gözüküyordu bu maskeyle fışkırmış saçları
    rabbim daha büyük dertler vermesin ama yaşamayan anlamıyor herkesin dökülüyor diyolar ya tav oluyorum allah hepimize tez zamanda şifa verir inşallahhh

18. 5 Eylül 2009
  19. senem1979

senem1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar slm