Saysal m EA m?

Konusu 'Lise' forumundadır ve xoxzgrkz tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : xoxzgrkz
  1. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar sizce sayısal mı daha iyi yoksa eşit ağırlık mı??ikisinin arasında gelip gidiyorum...yardım ederseniz sevinirim

2. 20 Eylül 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sayısal mı iyi,eşit ağırlık mı iyi diye birşey yok canım ya...hangisinde daha yetenekli olduğun ve ne olmak istediğin önemli bu konuda...şimdi "biri deli gibi doktor ya da mühendis olmak isterse ona "ea daha iyi denebilir mi? ayrıca fizik,kimya ve biyolojiden pek başarılı olmayan birine "sayısal" daha iyi denebilir mi? sen durumunu yaz, ona göre bir karar verelim.......

4. 20 Eylül 2008
  5. beachbunny

beachbunny Guest

ikisinde de matematik ortak.o zaman fen bilimleri ve edebiyata göre seçim yapman lazım canım.fen yapamayan biri sayısal seçmemeli,edebiyat yapamayan biri de ea seçmemeli..

6. 20 Eylül 2008
  7. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben lise 1 öğrencisiyim...aklımda birkaç tane meslek olmasına rağmen henüz istediğime karar verebilmiş değilim...tercihleri sene sonunda yapıcaz aslında bende sene sonuna kadar çalışıp duruma göre bölüm seçmeyi planlıyodum ...ama öle olmuyomuş işte...yani bilmiyorum...önce bölüm seçip daha sonra mesleği seçsem nasıl olur acaba???diyorum ama dahabölüme de karar verebilmiş değilim oof ne yapcam bilmiyorum

8. 20 Eylül 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zaten başka bir konundan okudum..psikolog olmak istiyorum demişsin...psikoloji ea dan alıyor.....e daha ne deyim? ama aklını karıştıran başka şeyler varsa ilgine ve yeteneklerine göre karar vermelisin...önce bölümü seçeceksin daha sonra mesleği seçeceksin zaten ama kendine ve yeteneklerine en uygun bölümü seçmelisin ki ona göre de sonra en uygun mesleği seçmiş olacaksın....

Son düzenleme: 20 Eylül 2008
  10. 20 Eylül 2008
  11. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben çok kararsız biriyim...ki sende anlamışsındır...ben seçtiğim bölümü de mesleğide seçtikten sonra pişman olmak istemiyorum...yani sonuçta ömür boyu aynı işi yapıcam ve seçme gibi bir şansım varsada bunu düzgün birşekilde kullnmak istiyorum...ki daha seçme aşamasına bile gelemedim

12. 21 Eylül 2008
  13. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım önce bir düşün ea seçersen öss de edebiyat,türkiye coğ falan olucak alan dersin olarak bunlara ilgin war mı senin yoksa sadece sayısalamı war bunu düşün we araştır sayısaldan hangi mesleği seçebilirsin ea hangisi olur bu şekilde daha sana yakın olanı daha çabuk farkedersin

14. 21 Eylül 2008
  15. leylakdeniz

leylakdeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle sayısal derim. iyi düşünmelisin. tabi hangi mesleği istediğin önemli önce. ben olsaydım sayısalı seçerdim. en kariyerli meslekler sayısalda.

16. 21 Eylül 2008
  17. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eger kabiliyetin ve ilgin varsa sayisali sec..

18. 21 Eylül 2008
  19. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Eşit AğırLık diyorum...:KK66:
    En hayırlısı olsun tabi..