Sblue doğumgününde İzmir de sizlerle olmak istiyor

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve sblue tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sblue
  1. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili arkadaşlarım 28 aralık pazar benim doğumgünüm bu güzel günü benimle paylaşırsanız çok sevinirim.bunu kk izmir in aralık ayı buluşması olarak ta düşünebilirsiniz doğumgünü bahanesiyle güzel birgün olabileceğini düşündüm herkes normal buluşmalara nasıl davetli ise buda öyle olacak hediye ve benzeri birşey gerekmiyor dedim ya bu bahane hem buluşulsun hemde doğumgünüm hoş geçsin.bakın bir ay önceden haber veriyorum bahane istemem zaten ömrüm boyunca yılbaşı soğuk gibi bahanelerle düzenlediğim partilere kimsecikler gelmez gelemezdi senağlama (oooh duygu sömürümüde yaptıım) benden söylemesi hadi bakalım gelecekler listesi yapmaya başlayalım hihoyyyt
    yer büyük ihtimal konak pier de bir mekan olur sanırım merkezi ortak bir nokta olduğu için öpüyorum hepinizii a.s.

2. 30 Kasım 2008
  3. FirstLady

FirstLady ÇiLeK Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    eh gelelim bakalım. bu kadar duygu sömürüsüne dayanamam. ama dünkü buluşmamızda çok güzeldi. beni yaz güzelim. eşim git diye söylendi. eve kapanıyormuşum diye şikayetçide azıcık.

4. 30 Kasım 2008
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    ben de çok isterim yanınızda olabilmeyi,benim küçük cimcimem ile yola koyulmayı göze alabilirsem ,orada olabilmeyi çok isterim sblue :KK66: sevgiler...

6. 30 Kasım 2008
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım allahtan birşey olmassa gelmemi tabi gelirim listeye ilk başak35.5 yazabilirsin benden önce oleyyyy dige bagırdı cadı

8. 30 Kasım 2008
  9. Efsane

Efsane bendeniz,güneş55 Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    canım mavişim ,benide yaz ,kıayamam sana ben ,sen davet edersinde gelmemmi ben ,........

10. 30 Kasım 2008
  11. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben ne zaman niyetlensem birşey çıkıyor ablacım inş gelirim ablamıda orda temsil ederim

12. 1 Aralık 2008
  13. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla bir ay önceden söylüyorum günah benden gitti şuyum çıktı buyum oldu yok şimdiden ayarlayın işte o tarihte başka plan kabul etmeyin :eek:klava:

14. 1 Aralık 2008
  15. Peri

Peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy valla bişey dilesem olacaktııı.tam bende içimden bu buluşmaları söyleyeyimde pazara denk getirsinler diyordum.kısmetse bende gelmek istiyorum.belki beni çok net hatırlamazsın sblule ciğim bir kez fuarda göl gazinonusdaki toplantıda tanışmıştıkfisfisfis:uhm:neyse kısmet olurda gelirsem görüşürüz... :içelim:

16. 1 Aralık 2008
  17. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim orda olmayı çok isterim ama tarih bana uymuyor:çok üzgünüm: 24 ocakta izmirde olacağım allah nasip ederse, senin doğumgününü bir ay sonra ben gelince de kutlarız olmaz mıhihoyyytsositososito

18. 2 Aralık 2008
  19. march7

march7 Guest

[/COLOR]
    aaa...sen nerdesin ki....:eek: