schauma kullananlar

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve benim_olan tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : benim_olan
  1. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bugün gittim yine 7 şampuan kullanıp memnun kalmadığım üzere bi 8 ciyide aldım oda swarzkopf un schauma şampuanı açık mavi kepeğe karşı olanı ve şuan için pek bir düşüncem yok çünkü daha yeni aldım daha önce dalin bebe kullandım komili bal özlüsünü ısırgan otlusunu kullandım kabartı saçımı keçe gibi yaptılar bi kozmatik ürün satan bayan bıoblas önerdi geçen ay bıoblas kullandım hem döktü hem kepeği hiç yok etmedi head shoulders kullandım oda berbattı doveyi zaten hem öneren fazla bayan arkadaş yok hemde çok uzun zaman kullandım çok iyi tesirini görmedim artık buda işe yaramazsa bi cildiyeye gidicem neden saçımın özellikle alın kısımlarında derim soyuluyormuş gibi kuruduktan sonra kepek oluyor anlamıyorum yıkadıktan sonra temiz ama saçım ne zaman kuruyor ertesi gün ortaya çıkıyor çözemedim bu işi bu şampuanı kullanan arkadaşlardan fikirlerini merak ediyorum hadi hayırlısı bu kasımda buna devam edicem artık kafamçokkarıştı iyi gelir umarım:Saruboceq::çok üzgünüm:

2. 11 Kasım 2009
  3. Duru

Duru ♥˙·٠•♥•&#1 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım ben daha yeni gördüm konunu ben glissi kullanıyordum ama sonradan değiştirdim evde schauma varmış kullandım hoşuma gitti şimdi onu kullanıyorum ama almanyadan gelmişti türkiyede aynısını bulabilirmiyim diye düşünüyodum da sen aldığına göre vardır heralde.Benimkinin rengi kahverengi türkçe şeyler yazmadığı için ne için olduğunu söyleyemiyorum
    Ama beğendim senin nasıl gidiyo şimdilik memnunsan bunu kullanmaya devam edicem tabi bulursam

4. 11 Kasım 2009
  5. Duru

Duru ♥˙·٠•♥•&#1 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Kimse schauma kullanmıyomu ya :KK70:
    Çok güzel bi şampuanı kaçırıosunuz kızlaaar

6. 11 Kasım 2009
  7. pinpino

pinpino hangi gecemi yakayım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben tam 20 sene kullandım ve herkes ne kadar sağlıklı ve parlak saçlarımın olduğunu söylerdi hep.saç dökülmesi falan da bilmezdim çok gür saçlarım vardı.sonra bitkisel sevdasına kapıldım şampuan değiştirdim ve o güzelim saçlarım mahvoldu gitti.hayatımda schauma kadar harika bir şampuan tanımam.ama türkiye üretimi olanların pantene elidor gibi şampuanlardan hiçbir farkı ve ayrıcalığı yok.bulabilirseniz almanyadan orjinalini getirtin.mucize gibi bir şampuan.tarafımdan yıllarca test edilip onaylanmıştır.:lepi:

8. 11 Kasım 2009
  9. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    bende bunu kullanmıştım
    kokusu falan hoştu saçlarımıda çok kötü yapmadı ama Türkiye üretimli galiba almanyadakinin farkı ne bide resmini eklermisin

10. 11 Kasım 2009
  11. pinpino

pinpino hangi gecemi yakayım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım almanyadakilerin içindekiler kısmıyla türkiyedekilerin içindekiler aynı değil.maalesef.burada ürertileni isim hakkını alan bir firma üretiyor sadece.ben hep yeşil elmalı olanını kullandım.benim saç tipim ince ve yağlı.bana o iyi gelmişti.ama senin fotosunu koyduğun orjinalinde kayısılı şampuan olarak geçiyor mesela.ama türk üretiminde aynı mıdır bilemiyorum.buradan da almıştım yeşil elmalıyı marketten.kullandım ama benim yıllardır kullandığım şampuanla hiç ilgisisi yoktu.inan farkı hemen anladım.o yüzden orjinalini bulmaya çalış.büyük metro ya da carrefourlarda bulabilirsin belki.foto eklemeyi bilmiyorum ama üzeri almanca yazılı olacak bir de kapağının açılma yerinde yuvarlak gri bir etiket olacak yine almanca yazılı.önce o etiketi çıkarıyorsun sonra kapağı açıyorsun.

12. 11 Kasım 2009
  13. ISPANAK

ISPANAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yaklaşık 7-8 yıldır kullanıyorum.Beyaz sütlü ve kayısılı olanını Ben çok memnunum kızlar....

14. 11 Kasım 2009
  15. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağol bi araştırayım ozaman inşallah buluruma.s.

16. 14 Kasım 2009
  17. chemist89

chemist89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    shamuma nın hindistan cevizlisini kullanmıştım çok ii gelmişti saçıma.

18. 15 Kasım 2009
  19. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    [ kızlar konuyu ben açtım ama 3 yıkamada bıraktım bu şampuanı kepeğe karşı olanını hemde almıştım saçlarımı bir kepek yaptı bir kepek yaptı sanki un çuvalına girdi eski şampuanıma pantene geri döndüm ondan başkasından bana fayda yok daha şampuan mı değişim tövbeler olsun :umursamaz:B][/B]