Schwarzkopf BC Hairtherapy Ürünlerini Kullandınız mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve butterfly tarafından 2 Kasım 2007 başlatılmıştır.

2 Kasım 2007
    Konu Sahibi : butterfly
  1. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Schwarzkopf BC hairtherapy ürünlerini kullandınız mı? kardesim dergide ilanını görmüş sacı kökten besleyip nem kazandırdıgını dökülmeyi önlediği ve uzattıgı yazıyormus. ne kadar dogru bilmiyorum. denediniz mi?

2. 9 Nisan 2008
  3. purplerose

purplerose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kimse kullanmadı mı acaba bu ürünü, merak ettim doğrusu?..Ben de almayı düşünüyodum ama bi türlü emin olamadım...

4. 14 Nisan 2008
  5. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    valla benim kullandığım schwarzkopf glıss lıquıd sılk saç kremi...
    saçlarım düzleştirmeden yıprandığı için uçlarına bunu uyguluyorum gayette memnunum...

6. 7 Aralık 2008
  7. simbiyoz

simbiyoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım ben uğurkan kuaföre gidiyorum ve orda bana bir akedemisyen bc ürünlerini önerdi saçlarım çok yağlı zayıf ve dökülüyodu bana şampuanını ve bakım kürünü verdiler bunlardan ayrı birde saçım kolay şekillensin diye şampuandan sonra kullanılan krem verdiler en güzeli bu kremdi diyebilirim biraz pahalılar ama ben gerçekten tpladığını düşünüyorum şampuan ve kremin bitmesi çok sık kullanmama rağmen 5-6 ay gibi bir zman aldı şimdi ise bitti ve doğal şampuan kullanıyorum bayramdan soonra ise yine uğurkanda profosyonel saç bakımına başlamayı düşünüyorum fakat bu sefer kerastası deniycem inşallah ondanda memnun kalırım:lepi:

8. 21 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

bir aydır saç maskesini ve ve şampuanını kullanıyorum...benim sorunum kuruluk ve sertlikti...saçlarım çok yumuşak şu anda...ikisini birden kullanmaya başladığım için tek tek değerlendirme yapamıycam

10. 23 Eylül 2009
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    kesinlikle tavsiye ederim, yumuşacık saçlar ve parlak olcak saçınnn,,

12. 29 Temmuz 2012
  13. everythingwillbegreat

everythingwillbegreat Asklarim; kocam + oglum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    151
    ben de yipranmis saclar icin sprayini kullaniyorum

banyo sonrasi islak saca uygulaniyormus
    ama ayrinitini bulamadim haftada kac kez? ne kadar sIkIlmali?
    bilen var mi?

$BONACURErrISC.jpg

14. 2 Ağustos 2012
  15. birdyy

birdyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    MAVİ renkli olan nem bombası çıkmıs saça nem katıyormus kullanan var mı ? Bi türlü karar veremedim alsam mı almasam mı ?

16. 2 Ağustos 2012
  17. princess7

princess7 ✌ Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    Goldwell / Saç Bakım Ürünleri

Alman markası Goldwell ile tanışmam, Cheapsmells'in yaptığı bir indirimden faydalanmamla başladı. Bu zamana kadar pek çok saç bakımı ürünü kullandım. Tigi Bed Head, John Frieda, Schwarzkopf, Sebastian, L'Oreal (Professional, Paris, Serie Expert), Wella, Kerastase...vs Hepsini bir çırpıda bir kenara attırdı. Saçlarıma en iyi gelen ürünleri sıralamam gerekirse her zaman için ilk sırayı Goldwell alır.

Çok memnun kalmamın ötesinde, bir servet dökmem gerekmiyor bakımlı saçlar sahibi olmak için. Düzenli olarak kullandığım iki ürün var ki, bu anlamda denediğim ürünlerin kesinlikle en iyisi.

Hafif dalgalı saçlarımın, dalgalarını belirginleştirerek bukle bukle yapan şahane, "Goldwell Dynamic Loop Curl Spray" Bir diğeri ise, saçlarımı ağırlaştırmadan hacim katan ve doğal görünüm sağlayan saç köpüğü olan "Goldwell Styling Volume Power Whip"

Ben her ikisini de 6,2£ aldım. Tabi bir de kargo ücreti vardı. Üç parça daha ıvır zıvır alıp (lipgloss, stila far gibi) toplamda kargoya 4,29 £ verdim. Saç köpüğün en büyüğünü almıştım üstelik.

Şu andaki fiyatları, benim aldıklarıma nazaran 1£ artmış durumda.

Bizbizeguzellik.com sitesinde bahsedilen 60 saniyelik bakım jelini de merak edip, geçen hafta Strawberry'de hazır %10 indirim varken aldım. Yanında da dalgalı saçlar için bakım kremini ekledim; Curly Twist Saç kremi.

60 saniyelik bakım jeli çok pratik ve gerçekten vaadini yapıyor. Saç kremi ise dalgaları daha net ortaya çıkarıyor. Goldwell aşkım ürünlerini kullandıkça daha da artmakta.

miskinkek.com da bahsedilmiş..denemeye değer ürünler..

https://lh6.googleusercontent.com/-a...60+Sec+Gel.JPG

her yeni çıkan ürününü merak ettiğimiz, güven duyduğumuz bu markaların, nasıl ortaya çıktığını anlamak için sizi "markanı kendin seç" e bekliyoruz..bu ve bunun gibi birçok markanın kritiği yapılıyor..bir iki cümle de sizin yazmanızı isteriz...

:103::103::103:http://www.kadinlarkulubu.com/evcil-hayvanlar/546218-markani-kendin-sec-tum-kk-kadinlari-burada.html :103::103::103:

18. 2 Ağustos 2012
  19. Clariss

Clariss Blanca ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    61
    Prenses ; Strawberry Türkiye'ye satış yapıyor mu?

Bir ara Türkiye'ye gönderim yapamıyoruz yazıyordu sitede...