scotch brite çift su hazneli temizlik seti

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve marul tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : marul
  1. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sakın almayın , pişmanım , viledadan vazgeçer misin , böyle olur işte .ahı tuttu galiba , paspası üçgenmiş iyi , güzel de , sıkma yerine sığmıyor ki , küçücük yapmışlar . kirli su bölümü varmış , iyi güzel de yerine oturmuyor ki , suyu biraz fazla doldurunca , havaya kalkıyor . suyunu sakn klozete dökmeye çalışmayın , banyonuz mahvolur , her deliğinden ayrı su dökülüyor . ha ya da çok faydalı birşey gerçekten , ben de o kabiliyet yok . bilemiyorum almayın ...

2. 9 Eylül 2007
  3. Ekinoks

Ekinoks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    ben onu çok uzun zaman önce almıştım. dediğiniz gibi kirli su haznesi yerine oturmuyor. bende attım onu klasik şekilde kullanıyorum. paspas ise hatırlamıyorum çoktan eskidi ve değiştirdim. haaa bu arada o çıkardığım su haznesi çöp kutusu olarak duruyor. haklısınız yani...

4. 9 Eylül 2007
  5. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    özel mesaj gönderemedim , ekinoks kastamonunun içinde misiniz? yıllarca oturduk kastamonunun küçük bir nahiyesinde , annem de meslektaşınızdı , garip oldum kastamonu görünce ...