Seba med ürünlerini tavsiye ederim

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve bayansu tarafından 5 Kasım 2007 başlatılmıştır.

5 Kasım 2007
    Konu Sahibi : bayansu
  1. bayansu

bayansu Guest

sevgili arkadaşlarım ben yaklaşık 3 senedir seba-med ürünlerini kullanıyorum...seba-med şampuan,seba-med sabun,seba-med nemlendirici gündüz kremi...sabunu bütün vücuduma duşta uyguladıktan sonra durulanıp keçe kesesi ile bir güzel kese yapıorum..daha sonra tekrar durulanıp ölü deriyi atıorum..en son seba-med şampuanla 1 kere yıkadıktan sonra saçlarımı ıslakken tarıorum ve fön ile nemli bir hale gelinceye kadar kurutuyorom...fındık büyüklüğündeki seba-med kremi ile yüzümü nemlendirdikten sonraellerime ve ayaklarıma vazelin uyguluyorum...bu arada dişlerimi ipana anti tartar diş macunu ile sabah akşam aksatmadan fırçalıorum...

hayatımdan çok memnunum...eşimde benden tabi

2. 6 Kasım 2007
  3. bayansu

bayansu Guest

ruh sağlığım içinde sizin gibi ruh sağlığıyla ilgili sorunu olupta cilt bakımı ile ilgili meaja yanıt veren arkadaşlara cevap vermiyorum :tomato:

4. 7 Kasım 2007
  5. neyra

neyra Guest

sebamed'in ürünleri gerçekten çok güzel, yalnız yeni spf li gündüz kreminin kokusu hiç güzel değilkafamçokkarıştı ama fs serisi gece kremi çok güzel nem veriyor kuru ciltlere
    saç kremini hiç kullanmadım sanırım benim saçlarımı açamaz, kerastase kullanıyorum çok memnunum.:sm_cool:

6. 7 Kasım 2007
  7. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    günaydın arkadaşlar bende sebamed sabununu kullandım ama cildimi kuruttu yani sabunundan pek memnun kalmadım ama diğer ürünleri hakkında yorum yapamam

8. 7 Kasım 2007
  9. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    sebamedin yüz yıkama jeli cildimi cayır cayır yakmıştı,3 gün cildim kıpkırmızı gezdim cildiniz hassas veya kuruysa kullanmayın.bnmki yaglı ama hassas pişman oldm

10. 8 Kasım 2007
  11. Kaplan Gxoxzxux

Kaplan Gxoxzxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sebamedin koruma faktörlü cilt kremini kullanıyorum.yaz kış sürmeden dışarı çıkmıyorum .çok memnunum.ayrıca makyaj altına da sürüyorum. herkese tavsiye ederim.

12. 9 Kasım 2007
  13. bayansu

bayansu Guest

benim cildimde karma ve hasas...bende güneş kremini kullanıorum yazın..bütün ürünlerinden memnunum...saç kremi deil saç şampuanı demiştim eşimde kullanıo walla süper..ayrıca sabunu yüz için olmasa bile vucut için harika

14. 9 Kasım 2007
  15. sbl

sbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    aynısı benim başımada geldi.özellikle yanaklarım soyuldu hep.
    şuan sebamed Q10göz kremini kullanıyorum bakalım

16. 9 Kasım 2007
  17. sbl

sbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    şuna dikkat ettim.içinde kozmetik madde fazla olmayan fakat cilt için iyi sonuç verem ürünler hep kötü kokuyor.

arkadaşım bende kerastase çokçok istiyorum.doğum sonrası saçım çok seyrek cansız ve ince telli oldu.bana bu markanın önerebileceğin ürünü varmı?

18. 2 Aralık 2007
  19. cutie

cutie Guest

mrb kızlar.ya ben 21 yaşındayım ve son 3 4 aydır sivlcelerim çoğaldı.sebamedin bi zararı olmaz dimi.depresyona girdim artık