Sebamed kullanan varm?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve antiseptikk tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : antiseptikk
  1. antiseptikk

antiseptikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugun eczadeki bayanın önerisi üzerine denemk istiyorum acaba sebamed in anti-hairloss şampuanını kullananlar varmı acaba deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz?

2. 18 Nisan 2009
  3. ela

ela Guest

sebamed i duydum kepek için mi bu şampuan

4. 18 Nisan 2009
  5. antiseptikk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır kepeğe karşı değil anti-hairloss yazıyor üzerinde
    saç dmkülmesine karşı sanırım yeni bi ürün henüz kimseden duymadım ama belki kullanan vardır diye soruyorum

6. 18 Nisan 2009
  7. ela

ela Guest

valla saç dökülmeside etkili olan organıcum şampuan var tamamen bitkisel kullanıyorum memnunum sizede önerebilirim.

8. 18 Nisan 2009
  9. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben sebamed şampuanı çok önceden kullanmıştım tamam çok güvenli bi ürün güzel temizliyor fakat saçlarımı tararken çok zorlanıyordum. ama bu sadece sebamed için geçerli değil bütün saç dökülmesi karşıtı şampuanlar ve bitkisel şampuanların hepsi bu şekilde yaptı saçlarımı. mesela organicum şampuanında öyle olduğunu düşünüyorum.iyi mi dersen iyi sebamed.fakat saçlarının yumuşak ve kolay taranması için tek çare o marketlerdeki kozmetik yani saç dökülmesinede zararlı olan şampuanlar

10. 18 Nisan 2009
  11. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yalnız şu var sebamed in bütün ürünlerinde yeni serisi çıkmış mesela güneş kremini aldım ben yeni, eskisine göre baya değişmiş. ama benim şampuanını denediğim zaman bayaa oluyor yeni çıkanları nasıl tam olarak bilemem yinede, denersende bilgilerini yazarsan sevinirim yani öyle bi sorun olmacaksa saçlarda yani sertleştirme gibi bende tekrar sebamed e dönmeyi düşünüyorum.

12. 19 Nisan 2009
  13. antiseptikk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belliki henüz kullanan olmamış :) neyse ilk ben olucam :) bir kobay olarak ilerde başımdan geçenleri anlatırım ilginize teşekkürler :KK70:

14. 19 Nisan 2009
  15. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şampuanım bitsin o zamana kadar daha iyi bir şampuan bulamazsan bende almayı düşünüyorum za ten sebamed. birde saç balsamı da varmış belki onunla kulanıldığında yumuşak yapabilir saçları.
    birde şu sorun vardı sebamed kullandığımda hiç köpürmüyordu