Sebamed Repair Shampoo - Onarıcı Şampuan Kullananlar

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve berfinbilgen tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : berfinbilgen
  1. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sebamed Repair Shampoo - Onarıcı Şampuan

Sebamed Repair Shampoo - Onarıcı Şampuanı hakkinda bilgi

Kuru, boyalı, yıpranmış saçlar ve hassas saç derisi için ekstra bakım ve koruma sağlayan Sebamed onarım şampuanı.

İçeriğindeki bitkisel onarım kompleksi sayesinde, perma boya ve fön gibi etkilerden hasar görmüş saça elastikiyet, nem ve parlaklık kazandırır.

Guar bitkisinden elde edilen Biopolimerler, saç telini zararlı etkilerden koruyan bir mikrofilmle kaplar.

Doğal süt proteini ve yoğun nemlendirici Na-PCA ile hem saçı hemde saç derisini yoğun bir şekilde nemlendirir, yıpranmış saç yapısının onarılmasına yardımcı olur. pH 5.5 değeri ile hassas saç derisinin asit örtüsünü ve sağlığını korur.

- Kuru, boyalı, yıpranmış ve hassas saç derisi için.
    - Saçınızı nazikce temizler ve içerisindeki bakım kompleksi boya, perma, fön gibi etkilerden hasar görmüş saçınızı besleyerek elastikiyet ve parlaklık kazandırır.
    - Hidrolize süt proteini ve doğal nemlendirici maddelerle saçı ve saç derisini nemlendirir.

Arkadaslar ben bioxin sampuan kullanıyordum yaklasik 1 sene olmustur pek faydasını gormedim, saclarim dalgali oldugu icin kabarmasin diye jole kullanıyorum boyada var dogal olarak sac dokulmem cok oluyor, dun kozmatikciye gittim oyle arastirirken gorevli bayan sebamed onarici sampuani onerdi ayrica sac cikartiyormus bende sac cikarmasi onemli degil olani korusun yeter dedim:) ama henuz kullanmadim aranizda alip kullanan arkadaslar varsa goruslerini paylasabilirmi?

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ocak 2009
  2. 17 Ocak 2009
  3. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakın alma ben aldım benim saçım da dalgalı gür biraz ama dökülüyo .ondan aldım .
    değil tarak parmağım bile girmiyo saça tiftik oldu hemen bıraktım eşime verdim

4. 19 Ocak 2009
  5. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    sebamed in sampuanini kullanmadim ama iyi oldugunu duymustum ben sabununu kullandim yüzümde sivilce vardi onu kullandim iyi geldi gerci doktora gitmistim ama sanirim icinde belli bir miktar alkol var o yuzden iyi gelir yada doktoruna sor

6. 19 Ocak 2009
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım zaten doktor onerdı ...benım saclarım cok ınce tellı bırde sampuan kullanıyorum kedı tuyu gıbı oluyor...soyle kalınca gurce gorunmuyor...

8. 21 Ocak 2009
  9. berfinbilgen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aldım canım ama daha 1 kere kullandım ve dedıgın gıbı evet cok sert yaptı ama gliss sıvı sac kremını kullandım o saclarımı yuusatti yani bir sure denemeyi dusnuyorum, kullanıpta sonuclarını kullanan arkadaslar varsa paylasırsa sevınırım.

10. 21 Ocak 2009
  11. berfinbilgen

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben yenı aldım ve daha 1 sefer kullandım saclarımı cok sert yaptı gliss sıvı sac kremı ıle saclarım yumusadı henuz daha sonuc almak ıcın cok erken ama ısallah dedıklerı gıbı cıkar bu urun

12. 23 Ocak 2009
  13. oferma

oferma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Bence cok guzel bi sampuan biraz sert yapar basta ama kullandikca gercekten daha iyi sonuclar verir

14. 17 Haziran 2013
  15. Emelx

Emelx Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Zaten sert olan saçlar için sebamed yine sertleştirme yaparsa sanırım saç dökülmesine sebep de olabilir..

16. 17 Haziran 2013
  17. Ecenurs

Ecenurs Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Dökülme olacağını zannetmiyorum; fakat her saça uygun olmayabilir.