Sebamed sper kzlar

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve MaviEge tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ctesi günü sebamed aldım göz altı kırışıklık ve yenileyici kremi aldım indirimdeydi hem.çok memnun kaldım inanın.eşim hemen farketti.4 gündür kullanıyorum.gözaltıma canlılık geldi.tavsiye ederim.yanma vs hiç bir şeyyok.sabah akşam kullanıyorsunuz. :lepi::enbuyukkk:

2. 1 Nisan 2009
  3. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim tam adi nedir bir de kaca aldin. gerci sen indirmdeyken almissin. normal fiyati kacti?
    ise yaramasina sevindim.. gule gule kullan:)

4. 1 Nisan 2009
  5. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    SEBAMED Q10 Anti-ageing Gözaltı krem 15ML .saol canım.
    kesinlikle tavsiye ederim.nettende bakabilirsin.tamamen doğal.fiyatı 18tl cnm.indirimdeyken 9tl aldım yani.

6. 1 Nisan 2009
  7. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    canlar bu krem 30yaş ve üstü için dikkatli olun.. q10 içerikli ve anti-aging kremlerin 30 yaş üstü için kullanılıyor..
    yaşınız gençse etkiyi görürsünüz ama ilerleyen yaşlarda daha etkili yollar aramanız gerekir..
    sevgiler...

Son düzenleme: 1 Nisan 2009
  8. 1 Nisan 2009
  9. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bende sebamedin ürünlerine geçiş yaptım.temizleme jeli, nemlendirici, göz kremi ve şampuanını kullanıyorum..hepsindende çok memnunum..bende aynı göz kremini kullanıyom fiyat olarak bende 10 tl ya almıştım indirimliydi sanırım..gerçekten çok hafif ve güzel ürünleri var sebamed in..güvenle kullanabilirsiniz..yerimseniben

10. 1 Nisan 2009
  11. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    özlemim saol canm inşallah ileride sorun olmaz.ama bu biraz daha yenileyici bir krem.umarım sorun olmaz ileri ki yaşlarda :))

12. 1 Nisan 2009
  13. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ben daha once goz altima hic bir urun uygulamadim ancak sebamed bana cok guvenilir geliyor. her gun olmasa da gun asiri ya da haftada 2 kere fln kullansak belki de gelecekte cok sorun olmaz. bilmiyorum yani dedigim gibi goz altlarima sira gelmedi henuz. cok bilgili deilim...

14. 1 Nisan 2009
  15. ozlemim

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    yaşınız genç ise tavsiye etmiyorum bu ürünü.. sebamed bencede güvenilir bir marka.. bende sabununu ve güneş kremini kullanıyorum.. kendime güvenilir bir göz kremi aradığımda ilk bu marka aklıma gelmişti tabi.. ama sebamed uzmanı 30 yaş öncesine tavsiye etmiyoruz demişti. ondan uyarmak istedim bende.. internette anti-aging ürünlere başlama yaşı diye ve q10 içerikli kremler için aratırsanız bir çok uzman ve doktorun tavsiyelerine ulaşırsınız.. ileri yaşlar için olan yoğun kremlerin taze cildi sarkıtabildiğini ve ilerde cildi düzeltmek için estetik ameliyatlarına mecbur kalınabildiğine dair yazılara rastlamıştım.. tabi sizlerde kullanacağınız ürünü araştırın öyle kullanın.. ürünlerin yaşımıza uygun olmasına dikkat etmeliyiz bence.. ne de olsa en değerli giysimiz cildimiz :KK66: .. kaydirigubbakcemile5
    sevgiler..

Son düzenleme: 1 Nisan 2009
    kedi83 bunu beğendi.
  16. 1 Nisan 2009
  17. ozlemim

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    ..........

18. 2 Nisan 2009
  19. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    anladım canım .şuan bir sorun yok.cild uzmanına danışarak aldım.ileride ne olur bilemiyorum.sorun olursa bırakırım zaten.ama bu ürünün daha çok yenileyici özelliği var,morluklar ve kırışıklar için besleyici özelliği varmış.ben onların yalancısıyım :) şimdilik memnunum.