Sebebsiz Hamile Kalamayanlar

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve myyou tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : myyou
  1. myyou

myyou ayşin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç bir sorunum yok ama hamile kalamadım benim gibi çocuk hasreticekenler burada buluşalım:KK46:

2. 14 Haziran 2009
  3. gulbegul

gulbegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm benim bebeğimin olmama nedeni de sebepsiz infertilite. 2 defa aşılama ve 1 defa da tüp bebek yaptırdım ama malesef sonuç sıfır.
    Bu konuyu kafamdan attğım zaman olacağını söylüyorlar, doktoum da Allahın takdiri diyor.
    ama bu konuyu kafamdan nasıl atarım onu bilemiyorum.

4. 16 Haziran 2009
  5. gamzelli

gamzelli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba arkadaşım bende yeni katıldım bu siteye bende hamile kalamıyorum doktorlar sorun yok ve bekle diyor ama artık sabrım kalmadı

6. 17 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

8. 19 Haziran 2009
  9. dubora

dubora Guest

arkadaşım ben siteye yeni katıldım 4. kez aşılama oldum bu ay tutacakmı bilmiyorum ama bu kez son artık tüp bebek enicem bana tüp bebek konusunda yardımcı olacağınız yerler varmı.:gitme:

10. 19 Haziran 2009
  11. dubora

dubora Guest

tatlım bence bide yeşil soğanı denemelisin.bol bol tüket çok faydalı olduğunu duydum.

12. 22 Haziran 2009
  13. hiliba

hiliba Guest

canlarım benim.bende 6 sene beklemiştim.hiç bir problemimiz olmadığı halde gebe kalamadım.2 kere aşılama yapıldı olmadı.daha sonra ara verdim.hiç bir şeye kafaya takmadım 3 ay sonra gebe kaldım kendiliğinden.şuan 22 haftalık hamileyim.allah hepinizin dularını kabul etsin.tek bir tavsiyem var.acaba bu ay hamile kalırmıyım.yada dur bir wc ye gidip kanamam geldimi diye hiç takmayın.aynısını yaptım.adet günüm nezaman olcağını bile takip etmemişim.sağolsun eşim söyledi günümün geçtiğini.meğersem eşim takip ediyormuş

14. 23 Haziran 2009
  15. dubora

dubora Guest

Allah sağlıkla doğum yapmanı sağlasın inşallah.Allah bizede nasip etsin bu güzelliği inşallah.bende 2 senedir istiyorum 4.aşılamamı oldum.cuma günü kan vericem tatlım bakalım ne olucak tek belirtim göğüslerim sızlıyor.bide ara ara kasık ağrılarım oluyor.bilmiyorumki bakacaz artık.:Saruboceq:

16. 23 Haziran 2009
  17. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.280
    Ödül Puanları:
    163
    bızımde sebepsızdi. 1 sene boyunca ugrasmıstık.1 kere catlatma ıgnesı oldum negatıf olunca tamamen kafamdan bebısı cıkartmıstım.ara verelım demıstım.ara vermeye karar verdıgım ay hamıle kaldım ve yumurtlama gunumde 1 kez ılıskıye gırmıstım.
    moral cok onemlı kızlar.dua edın allaha elbet duanız kabul olacaktır.sabredın lutfen...
    ınşallah en kısa zamanda hamıle kalırsınız...

18. 23 Haziran 2009
  19. kardelen003

kardelen003 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    merabalar ben 6 senelik evliyim hiç bir sorunum yok çok şükür ama hiç korunmadık iki defa hamile kaldım kendıliginden ama malesef birisi bos kese olayıyla kaybettım ikinciside rahme tutunamadı şimdi aşılama deniyoruz gecen ay malesef olmadı bu ay doktorumu degiştirdim inşallah hepimizin olucak birgün perşembe gün aşılamam olcak hayırlısı deyip beklicez