Sebepsiz İnfertilite , Ne Yapılabilir?

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve BezBebek tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : BezBebek
  1. BezBebek

BezBebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar..
    size birşey sormak istiyorum çünkü benim hiç bilgim yok. benim arkadaşımın 12 senedir cocuğu olmuyor. sebebsiz infertilite'miş.
    Tüp bebek tedavisi görecekti çok da iyi bir doktor bulduk fakat eşi izin vermedi, yeter artık olmuyorsa olmuyor çok yıprandık, her seferinde hayalkırıklığı demiş. daha önceden aşılama yapmışlr olmamış.
    benim size sormak istedigim bu durumda ne yapilabilir, sebebi yok, beslenmesini değiştirse ne bilim bitkisel ne yapilir?
    sıgara alkol vb. şeyler zaten kullanmiyorlar. bende ona ne dicemi şaşırdım, yoğurt beyaz peynir yumurta gibi şeyler yemiyormuş.
    bende dedim cocuk için işe yarar mi bilmem ama protein almak zorundasın. şimdi yumurta da yemege başladı.Soğan suyu içiyormuş. aklınıza bişey geliyosa lütfen paylaşın

2. 13 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Soğan suyu bizim de hiç adet görmeyen bir hastamız 8 gün içmişti rahim daha da iyi olmuştu.Fakat soğan suyunun rahmin sadece kalınlaştırıcı etkisini gördük.Gebelik şansını arttırmak için adet düzenini kontrol etsin ve adetlerinin tam ortasında gün aşırı ilişkiye girsin bu arada kilolu ise muhakkak kilo versin yaşı ileri ise dhea tb her gün bir tane içsin

4. 13 Mart 2009
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    bence tüp bebek denemeliler dogal yollardan care aramak bizim gibiler icin sadece zaman kaybi bana göre

6. 13 Mart 2009
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    ha tabi o bahsettiklerinizide kullansinlar ama doktor tedavisinede devam etsinler

8. 2 Nisan 2009
  9. Nehir01

Nehir01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Ben ve benim gibi bir sürü çift sebepsiz intertilite. Aşılama ve tüp bebek defalarca denedim ve olmadı. Şimdi bu form sitelerinden preseed diye bi ürün kullanıpta hamile kalanlar var, umudumu ona bağladım.Naturel bi ürün ve zararı yok.istersen arkadaşına bunu anlat en azından denemekten zarar gelmez.yurtdışından gelme bi jel.internetten online sipariş verip kargo ile eve geliyor.Fiyatı 50 TL.

10. 27 Nisan 2009
  11. BezBebek

BezBebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    uzun zamandır giremedim kusura bakmayın yorumlarınız için teşekkürler. nehir 01 araştirim internetten bulursam mutalaka önericem

12. 1 Haziran 2009
  13. Duru_

Duru_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kanda ASA testi yapıldımı acaba ?

14. 17 Haziran 2009
  15. EU2