Sebepsiz İnfertilite Yüzünden Hamile Kalamayanlar Hadi Listemizi Yapalım

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ukla tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ukla
  1. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Selam kızlar,

Biliyorum belki infertilite kısmına açmalıydım başlığı ama ordaki topiklere gitmeyen arkadaşlar var bu yüzden gebelik kısmında takip edelim dedim belki uğurluda gelir.

Çoğumuz burada uzun süredir varız belki çok tedavi gördük dr lara gittik, kimimiz sadece kürlerle tedavi olmaya çalışıyoruz kendi kendimize ama başaramıyoruz. Tabii Rabbim ol demeyince olmuyor. İstedimki bunca zamandır dr dr gezip hiçbir rahatsızlığı olmayan yada sadece yumurtalarımız yüzünden hamile kalamayanlar toplanalım..
    Yaşadıklarımızı, tedavilerimizi uyguladığımız kürleri yazalım.. Kimi zaman hep beraber gülelim kimi zaman dertlerimizi paylaşım ortak olalım. Ha birde küçük liste tutalım..
    Hadi hayılısı olsun rastgele diyorum...

Bu mübarek günlerde Rabbimiz hepimizin yüzüne gülsün inşallah...

2. 24 Ağustos 2009
  3. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Şimdi ben bu şarkıları kime söyleyeyim
    Sen olmayınca benim tadım olmuyor
    Yine yandı ilk ışıklar kime gideyim
    Ayrılık akşamları hep daha fazla kor
    Sana yazdığım şarkıları yere yaydım dün
    Satır satır, parça parça anlamsız olmuş
    Sensiz geçen günlerimi yine saydım dün
    Çıkmaz dediğim her gece sabahı bulmuş
    Satır satırsın, parça parçasın
    Nerede olursan ol şarkılarda varsın...

4. 24 Ağustos 2009
  5. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Nick ------- YaşK/E ------- Kaç Aydır Bebişlerimizi bekliyoruz --------- Gelmesini istemediğimiz regl tarihi---------- Tedaviler

Ukla -------- 31/38 ---------------------22 ay -------------------------------------------------------9/10 Eylül-----------------------------------Yumurta Takibi/1 aşılama (olumsuz)/Rahim Filmi (Temiz)/Foliskistik Over Hst.(Benim nefes alışlarımla yaşayacak olan tek canlı, bir gün hoşgeldin diyeceğim sana)

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
  6. 24 Ağustos 2009
  7. fersoy

fersoy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Nick ----- YaşK/E ---- Kaç Aydır Bebişlerimizi bekliyoruz -------Gelmesini isteme.regl tar.----Tedaviler

Fersoy 33/33 36 ay 3 Eylül Yumurta takibi, Rahim filmi (temiz), 2 aşılama (olumsuz)

8. 24 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Balsurat 26-35 -------32 Ay-------6 Ay yumurta takibi,,Rahim flimi temiz----1 aşılama başarısız

10. 24 Ağustos 2009
  11. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Nick ------- Yaş K/E ------- Kaç Aydır Bebişlerimizi bekliyoruz --------- Gelmesini istemediğimiz regl tarihi---------- Tedaviler

1.Ukla -------- 31/38 ---------------------22 ay ---------------------------------------------9/10 Eylül-----------------------------------Yumurta Takibi/1 aşılama (olumsuz)/Rahim Filmi (Temiz)/Foliskistik Over Hst./2 ay incir kürü/1 yıl keçi boynuzu kürü(eşi)

2.Fersoy ------33/33-------------------------36 ay-------------------------------------------3 Eylül---------------------------------------Yumurta Takibi/2 aşılama(olumsuz)/Rahim Filmi(Temiz)

3.Balsurat-----26/35------------------------32 ay--------------------------------------------9 Eylül --------------------------------------Yumurta takibi/1 aşılama(olumsuz)/Rahim Filmi (Temiz)/Polikistik Over Hst./5 ay keçi boynuzu kürü(eşi)

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
  12. 24 Ağustos 2009
  13. EU3

EU3 Guest

uklam hayırlıı olsun topiğinnn inşallahhkaydirigubbakcemile5

14. 24 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

uklam ben söylemeyi unuttum bende polistik overda var ama dr tarafında onaylı sebebsı ınfertılıte:))) bırde 5 ay keçiboynuzu kürü uyguladım eşime :))

16. 24 Ağustos 2009
  17. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Amin canım inşallah bu mübarek günlerde hepimize hayırlı olur inşallah bu ay güzel haberler alırız hepimiz...

18. 24 Ağustos 2009
  19. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    düzelttim canımmm
    :lepi: