seçme hakkımız yok mu?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve XOXzgxuxrCe tarafından 1 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : XOXzgxuxrCe
  1. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106

arkadaşlar kadın doğum dr.larının çoğu ayda bir gittiğimiz her muayenede bile ultrasonla değilde metal bir araçla muayene ediyorlar.adını unuttum şimdi ama anlamışsınızdır.çok can yakan bir muayene şekli.şahsen ben kaç dr.değiştirdim şimdiki dr.umun dışında hepsi istisnasız ricalarıma aldırmadılar.acaba seçim yapma hakkımız yok mu?:uhm::uhm:bildiklerinizi,yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.a.s.a.s.

2. 14 Ağustos 2007
  3. Aysima

Aysima canım oglum ve eşim s.s. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülüm herkes ondan korkuyor.ama ultrasonla iltihap,yara vs..nasıl belli olacakki.dr görmeden nasıl karar verecek.bence başka çaremiz yok.bende çok korkuyom

4. 14 Ağustos 2007
  5. EU1

EU1 Guest

spekulum olması lazım yada ördek bizim anlayacagımız tabirle ama bnm canım hiç bu zamana a kadar bu aletten yanmadı dr um hiç canımı acıtmadı ama 68 inde dediği gibi o olmadan olmazzzzzzzzz

6. 16 Ağustos 2007
  7. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım bazı arkadaşlar ve akrabalarım,anlayamıyor .acı olmadığını söylüyor.şaşırıyor.ama ben acıya dayanıklı olduğum halde çok acı çekiyorum malesef.neyseki şimdiki dr.um her muayenede bakmıyor.ilk muayenede kullanmıştı.

8. 16 Ağustos 2007
  9. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hah sağol canım adını unutmuştum o aletin.:)

10. 19 Ağustos 2007
  11. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    evet yaa çok acıtıyorrr :1no2: benim de jinekolojik muayenemde takmışlardı ya gerçek ya psikolojik bilmiyorum ben 3 gün otururken zorlandım hamileler gibi arkaya doğru oturuyodum :1no2: annem çok dalga geçti o ayrı konu :1closedeyes:

12. 20 Ağustos 2007
  13. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslinda hic acitmiyor. yada benim doktorumun eli cok hafif. Kizlar bence kendinizi kasiyorsunuz. Sikmayin kendinizi. Biliyorum kolay degil ama saglik icin muayene olmak zorundayiz. Allahtan benim doktorum bayanda cok rahatim. Muayene edecegi zaman yaninda calisan bayanlari istemiyorum bakmayin diyorum. Doktorumda gülüyor. Bu görüntü bana özel kimse bakamaz diyor :Roflol::Roflol::Roflol:

14. 20 Ağustos 2007
  15. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bir de bir dr.dan azar işitmiştim:))hiç gözümün yaşına bakmadı vallaha.ama doğum yapmamış,ve yolu dar kadınlarda daha fazla zorlanıyorlar.muayenede.ben de öyleymişim.eh bir de utanınca insan kasıyor kendini:))elimde değil.o saman uyuştursunlar öyle muayene etsinler bizi:)

16. 20 Ağustos 2007
  17. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    vallaha canım bayan erkek farketmez.sonuçta muayene utandırıyor insanı.ama dediğin gibi kasmamak gerek.şimdiki dr.um erkek ve sadece bir kez ilk muayenede baktı ama zorlamadı bakıp çıkarması bir oldu.bilmem belki bakamamıştır bile:)ama en azından artık kurtuldum.ama aşılama filan gerekirse mahvoldum.kendimi kastığım için tutmazda bebek.ya bir de haklısın bazı yardımcılar hostesler gözünü dikip bakıyor.çok sinir bir şekilde.insan daha da kasıyor kendini.

18. 20 Ağustos 2007
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    evet ben de razıyım anesteziye sırnaşık şeysırnaşık şey benim doktorum bayandı ama ilk muayene olduğu için kendimi kasmış olabilirim bi de dediğin gibi doğum yapmadığımızdan olmalı a.s