Secret Age Kullanıcı Yorumları

Konusu 'Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma' forumundadır ve begonnvill tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

  29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 1. begonnvill

  begonnvill Aktif Üye Üye

  Katılım:
  9 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  78
  Beğenildi:
  77
  Ödül Puanları:
  78
  Secret Age : Nebahat Çehre’nin Gençlik ve Güzellik Sırrı

  Ünlü oyuncu Nebahat Çehre yıllarca nasıl bu şekilde genç ve güzel kaldığının sırrını Türk kadınlara açıkladı. Sinemanın güzel yüzü olarak bilinen gençliği ve güzelliği merak konusu olan ünlü dizi oyuncusu sırrını açıklayarak güzel ve çekici görünmesini “Secret Age” Güzellik ve Bakım Setine borçlu olduğunu açıkladı.

  Secret Age Set içerdiği Yenileyici Göz Kremi , Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem ve Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Krem olmak üzere 3 adet üründen oluşmaktadır. Kremlerin içeriği zeytin yaprağı özü olan oleuropein ekstrakt‘ından oluşmaktadır.

  Secret Age krem seti zeytin yaprağının mucizevi gücünden yararlanılarak üretimi gerçekleştirilmiştir. İçeriğinde yer alan ve hücre yenileyici özelliği kanıtlanmış olan Zeytin Ekstarktı kolejen dokunun ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak cildinizin mükemmel, pürüzsüz ve daha genç bir görünüme kazandırır. Secret Age Seti kullanılmaya başladığınız andan itibaren gözle görülür bir etki ve fark yaratmaktadır. Secret Age Krem Seti Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından gerekli mikrobiyolojik, iritasyon ve viscozite testlerinden geçirilmiş ve başarı raporları alınmıştır.

  Secret Age Nasıl Kullanılır

  Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Kremi: (Anti-aging Regenerative Cream)

  Secret Age Anti Aging Kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temizlenmiş cilde uygulayınız. Az miktarda kremi parmak uçlarınızla içten dışa doğru dairesel hareketler ile cildinize iyice yediriniz. Göz çevresinde kullanılmamasına dikkat edilmelidir.

  Düzenli Kullanım Sonucunda:
  Solgun yaşlı görünümden, leke veya ton farklılıklarından kurtulmanıza ve yenilenmiş cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinize aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Doğal kolajen üretimini arttırarak yaşlanma etkilerinin azaltır, yaşlanmayı geciktirir.

  Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem: (Wrinkle Replenishing Botox Cream)
  Secret Age Kırışıklık Giderici Botoks Etkili Kremi günde 1 kez akşamları temizlenmiş cilde uygulayınız. Parmak ucunuzla yüz, alın ve kaz ayakları olarak tanımlanan göz ve boyun bölgesine daireler şeklinde bir dakika süreyle sürerek cilde nüfuz etmesini sağlayınız.

  Düzenli Kullanım Sonucunda:
  Rahatlatan doğal zeytin özü kokusu ile cildinizin yıllar önceki görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Cildin ışıltısını yeniden kazandırır, aydınlık bir görünüm sağlar ve kırışıklarınızın gözle görülür bir şekilde azalmasında faydalıdır. Cildin doğal bariyerini ve dokularını güçlendirir. Düzenli kullanıldığında yaşlanmanın etkilerini minimum seviyede tutar. İlk kullanımda farkı hemen hissedilir.

  Yenileyici Göz Kremi: (Regenerating Eye Cream)
  Secret Age göz kremi günde 2 kez temizlenmiş cilde uygulanır. Bir miktar göz kremi göz etrafına parmak uçlarıyla hafifçe yedirilerek sürülür. Secret Age Göz Kremini kullandıktan sonra cilt bakımınızı Secret Age Anti-aging Regenerative Krem ile tamamlayınız.

  Düzenli Kullanım Sonucunda:
  4 hafta süreyle düzenli olarak kullanıldığında gözaltı halkaları ve torbalarında gözle görülür şekilde iyileşme sağlanmaktadır. Göz bölgesindeki çizgileri azaltır ve cilde elastikiyet kazandırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.
   
 2. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 3. DagCicegi

  DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

  Katılım:
  6 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  8.212
  Beğenildi:
  14
  Ödül Puanları:
  148
  Gerçekten hala çok hoş ve güzel..demekki sırrı buymuş..
   
 4. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 5. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  11.841
  Beğenildi:
  14.417
  Ödül Puanları:
  288

  reklamları gördüm çakma bir ürün reklamında oynayacağını sanmıyorum ama kullananların yorumlarını önce görelim ....
   
 6. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 7. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  11.841
  Beğenildi:
  14.417
  Ödül Puanları:
  288
  Secret Age İçeriği

  KREMİN ANA BİLEŞENİ ZEYTİN YAPRAĞI ÖZÜ OLAN OLEUROPEİN EKSTRAKT’IDIR

  EKSTRAKT NEDİR ?

  Kurutulmuş bitkilerden, özel ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak, ayrıştırma (osmoz) işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda elde edilen, ilaç hammaddesi olarak da kullanılan bitki özlerine (etken maddelere) “EKSTRAKT” denir.

  Zeytin yaprağı özü (ekstraktı), zeytin ağacı yapraklarından, fiziksel ve kimyasal metodlarla elde edilir. Bu öz, yeşil toz görünümlü yaprak özüdür. Bu öz, tüm bileşikleri, saf olarak kapsamakla beraber; 250 mikrogram A vitamini, 40 mikrogram selenyum, 250 miligram C vitamini, 20 mg askorbil-palmitat içermektedir. Zeytin yaprağı özü, zeytin yaprağının bileşenlerini, konsantre olarak ihtiva etmektedir. Yani, 1 gr yaprakta, yaklaşık % 5 oleuropein bulunurken; 1 gr zeytin yaprağı ekstraktında bu oran, % 20’lere kadar çıkmaktadır. % 6-15 oranında oleuropein içeren kuru zeytin yaprağı özü, ticari olarak satılmaktadır. Zeytin yaprağı ile ilgili çalışmalar devam etmekle beraber; yaprak özünün ve yağının, ciltte krem olarak kullanılması birçok cilt hastalığına iyi gelmektedir.

  OLEUROPEİN NEDİR VE ZEYTİN YAPRAĞINDAKİ OLEUROPEİN’İN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

  Akdeniz efsanelerinde adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insan hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla kimi zaman da yaprağıyla insanlara sağlık, gıda ve güzellik sunmuştur.

  Zeytin ağaçları, dünyadaki en dayanıklı ağaçlardandır. Uzun süreli yaşamlarını büyük ölçüde, kendilerine hastalık ve zararlılara karşı direnç kazandıran “oleuropein” adlı bir madde üretmelerine borçludurlar.

  Ana bileşiği Oleuropein maddesi olan zeytin ağacı yaprağı, Sümerler’den Grekler’e kadar birçok Akdeniz kültüründe özellikle cilt sorunlarının tedavisinde kullanılmıştır.

  Yapılan araştırmalara göre zeytin yaprağı, 101 madde içerir. ‹çindeki en etken madde polifenolik antioksidanlardan biri olan oleuropeindir. Oleuropein, vücutta “kalsiyum elenolat’’a çevrilir. Oleuropeinin içeriğindeki elonoik (eleonik-oleanolik) asidin; antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır.

  Zeytin yaprağında, 60-90 mg/gr oranında, oleuropein bileşiği bulunmaktadır. En aktif antioksidanlar, fenolik ve polifenolik bileşiklerdir. Oleuropein, başlıca polifenolik antioksidanlardan biridir ve yaprağın en etken fenolik bileşiğidir. Bu bileşik aynı zamanda terapötik (tedavi edici) etkiye sahiptir. Oleuropeinin içeriğindeki; elonoik asidin, antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri, laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır.

  Zeytin ağacının tamamında bulunan ve acı-buruk bir tadı olan oleuropein, zeytinin işlenmesi sırasında uzaklaştırılır. Oleuropeinin içeriğinde bulunan elenolik asit ve oleuropein türevi olan kalsiyum elenolat, çok çeşitli mikroorganizma gruplarını uzak tutma özelliğine sahiptir. Zeytin yapraklarında da bulunan oleuropein maddesi ve hidrolizleri (molekülün su ile ayrışımı), antibiyotiklere direnç kazanmış mikroorganizmalar üzerinde, etkili ve çok değerli bir bileşendir.

  Yaprakta, çeşitli flavonoidler bulunmaktadır. Fenolik ve flavonait bileşikler, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirip; krem karışımlarının içinde kullanılmasının cildimizi gençleştirdiği bilinmektedir.

  Bilindiği gibi zeytin ağacı, yıllarca susuz geçen mevsimler hatta yıllar olmasına rağmen ömrünü uzun devam ettirebilen bir bitikidir.

  Zeytine uzun ömrünü verdiği söylenen, oleuropein maddesi, Avrupa’da, gençleştirici kremlerden, haplara ve sütlerin özelliklerini artırmaya yönelik olmak üzere, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

  Zeytinden çıkarılan olerupeinin katkı olarak kullanıldığı kremimiz, derideki çizgilerin ve kırışıklıkların gözle görülür bir biçimde azalmasına yardımcı olur. Hücre yenileyici özelliği sayesinde de cilt yaşlanmalarına karşı koruyucu, canlandırıcı etkiye sahiptir.

  Cildin nemli kalma yeteneğini arttırır. Cildi sıkılaştırır ve esnekliğini arttırır. Cildi, güneş ışınları ve çeşitli dış faktörlere karşı koruyucudur.

  Zeytin yaprağı, asırlardır halk ilaçlarında kullanılmaktadır. Örneğin; 1800’lü yıllarda malarya (sıtma) salgınına karşı kullanıldığı bilinmektedir. Amerikan Kanser Araştırma Enstitüsü, zeytin yaprağının, 21. yüzyılın en önemli doğal antimikrobiyal, antiviral etkiye sahip çok önemli bir bitki olduğunu belirtmiştir.
   
 8. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 9. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  11.841
  Beğenildi:
  14.417
  Ödül Puanları:
  288
  Yenileyici Göz Kremi

  Regenerating Eye Cream

  İçerisindeki etken maddeler, özel yöntemlerle üretilmiş %100 bitki özleri ve eşsiz formülüyle giderilmesi güç olan gözaltı morlukları, kırışıklıklar ve torbaların çok hızlı bir şekilde azalmasını sağlar. Göz çukurlarındaki kılcal damarların kan sızdırması ve bu kanın oksijene maruz kalarak göz çevresindeki hassas bölgenin renk değiştirmesi sonucu oluşan, yüzü yorgun ve yaşlı gösteren oluşumları yok eder.

  KULLANIMI ;

  Secret Age göz kremi günde 2 kez temizlenmiş cilde uygulanır. Bir miktar göz kremi göz etrafına parmak uçlarıyla hafifçe yedirilerek sürülür. Secret Age Göz Kremini kullandıktan sonra cilt bakımınızı Secret Age Anti-aging Regenerative Krem ile tamamlayınız.

  GENEL UYARILAR ;

  Uyarılar : Direk güneş ışığında bırakmayınız. Oda sıcaklığında ve çocuklardan uzak tutunuz. Haricen kullanım içindir.

  Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde koruyunuz. Ayrıca çocuklar için uygun değildir.

  Tüm kremlerin içeriğinde kullanılan etken madde olan doğal yağlar , süperkritik karbondioksit(co2) ekstraksiyonu yöntemi ile yüzde yüz doğal ürünlerden elde edilmiştir.

  Collagen (Kolajen) Nedir?

  Collagen (Kolajen) Cildin yaşlanmasını durduran, kırışıklıkları gideren, sacları ve tırnakları güçlendiren doğal bir Aminoasittir.

  Collagen insan vücudunda cilt, sac, tırnak ve eklem kıkırdak dokusu proteinlerinin % 80' ini oluşturan ve yüksek miktarda amino asit içeren bir protein maddesidir. Kolajen birbiri üzerine sarılmış 3 zincirden meydana gelir. Herbir zincir 1400 amino asit uzunluğundadır. 3 aminoasidin tekrarlanması ile dengeli bir yapı oluşur. 3. amino asit gliserindir ve içerde kalır. Dışarıda ise proline ve hidroksiproline bulunur.

  Vücudumuzdaki tüm proteinlerin 1/4' ü kolajendir. Kolajen moleküler telleri şekillendirerek tendonları ve boşlukları güçlendiren, cildin ve iç organların esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir.Kemikler ve dişler de kolajene eklenen mineral kristalleri ile oluşmuştur. Kolajen Vücudumuzun yapısını oluşturur. Yumuşak dokuları destekleyerek iskelet ile buluşmalarını sağlar. Vücutta bu derece önemli fonksiyonlar oluşturmasına karşın cok basit bir proteindir.

  Taze ve sağlıklı kolajen cildinize, vücudumuzun dış tehditlere karşı korunmasında ve genç güzel görünmemizde yardımcı olur. Ancak Kolajen bazen çok kolaylıkla zarar görür.

  Bilimadamları Kolajendeki azalmanın ciltte gözle görülür kuruluk, kırışıklık ve donukluk yarattığını buldular. Yıllar geçerken, cildimiz güneşin etkisi (Foto Yaşlanma ya da Photoaging olarak tanımlanıyor.) ile yaşlanıyor. Aslında cildin yaşlanmasında Foto Yaşlanmanın payı hemen hemen %90 olarak belirlenmiştir.

  Cildin En Üst tabakası "Epidermis" olarak bilinir. Epidermis cildin bütünlüğünü sağlayan 3 tabakadan oluşur. Kolajen Foto Yaşlanma sonucu tükenirken, Epidermis dokusu da canlılığını kaybeder. 3 Tabaka birden sarkmaya ve çatlamaya başlar ve çöker.
   
 10. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 11. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  11.841
  Beğenildi:
  14.417
  Ödül Puanları:
  288
  Secret Age Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem  Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem

  Wrinkle Replenishing Botox Cream

  5 Dakikada Kırışıklıkları Azaltarak Botoks ve Lifting ve Etkisini Başlatan Krem

  Yeni jenerasyon Botox tipi ürün devrini başlatan Secret Age krem; Botolunium Toxin içermeyen, bitkisel botox tipi ürünlerde devrim niteliğinde üstün nitelikli hücre yenileyici ve kırışıklık önleyici bir kremdir.

  Ülkemizde üretilen ilk ve tek % 100 bitkisel ürün olup içerisinde kesinlikle alkol türü kimyevi madde içermez.  Secret Age krem Botoks Etkili Krem Ne İşe Yarar?

  Ciltte "Botoks ve lifting" etkisi başlatır, kırışıklıkları kısa bir sürede azaltmaya başlar ve düzenli kullanımda uzun süreli kalıcı etki gösterir.
  Derin kırışıklıkları doldurarak, yüzünüzün dolgun ve canlı durmasını sağlar.
  Yüzün canlı, doğal ve pürüzsüz kalmasına, yüz ovalinin toparlanmasına, sıkılaşmasına yardımcı olur.
  Cildinizin ihtiyacı olan maksimum nemlendirmeyi, derinlemesine etki ile sağlar
  Secret Age krem’in Diğer Btoks ve Anti-Aging Ürünlerinden Farkı Nedir?

  Birinci nesil olarak adlandırılan anti-aging ürünler, peptidler üstünde yoğunlaşmıştır. SecretAge krem'de ise hücre yenileyici özelliği Zeytin Ekstraktı olan oleuropein özel bir teknoloji ile elde edilerek ürünün imalatında kullanılmaktadır
  Bir ay süresince sabah akşam düzenli kullanıldıktan sonra, 11 gün boyunca hiç kullanılmasa dahi etkisini hala koruyabilen bir üründür. Bu özelliği ile devrimsel bir nitelik taşır.
  Secret Age krem’i Nasıl ve Hangi Bölgelerde Kullanmalıyım?

  Tüm yüzdeki kırışıklar için, özellikle göz çevresindeki kaz ayakları, alın kırışıklıkları ve dudak etrafındaki konturlar için kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca boyun kırışıklarında da kullanılır.
  Sabah ve akşam temizlenmiş cilde hafif masaj ile uygulanmalıdır. Aktif maddesindeki içerikten dolayı çok az bir miktar sağlıklı etki elde etmek için yeterli olacaktır.
  Kırışıklıklar Bu Kadar Hızlı Nasıl Giderilebiliyor?

  Secret Age krem içerisindeki özel yağ karışımları sayesinde, mimikler ve kaslar ile oluşan ani refleks gerginliklerini azaltıcı etkisi vardır. Kimyasal yönden elde edilen Botoks’un olumsuz etkilerini görmemenizi sağlar.
  Volüm arttırma etkisi ise şu şekilde gelişir;

  Lipid Türü Dolgunlaştırma: Genelde Lipid hücreleri hızlı şekilde epidermisin alt tabakalarına geçtiği için, buradaki dokuların dolgun duruşu çok çabuk kaybolur. Secret Age kremde ise bu etkinin devamlılığını sağlamak üzere değişik moleküler ağırlıkta ve yarı ömürde aktif maddeler kullanılmıştır ve epidermisin altına işleme süreci daha uzun vadede yavaş yavaş elde edilmiştir.
  Buz Etkisi Tipi Dolgunlaştırma: Bu etki ile hücreler arası yapı taşlarının %10 ila %15 civarı volümleri arttırır, böylece dermis tabakasınında volümü artmış olur. Bunun sonucu olarak da bu derinlikte başlayan kırışıklıklar dolgunlaştırılma etkisi ile pürüzsüzleşir
  Dielektrik Özellik;

  Bu özellik sayesinde yüz refleksleri ile oluşan kasılmalar engellenir. Yüz mimiklerinin yarattığı kırışıklıklar azalır.

  İlk etapta kasılmaların oluşmasına rağmen bu kasılmaların uyarıcı etkisi birkaç gün içerisinde azalır ve daha sonra kasların relax modda durması sağlanır.
  Bu sayede doğal duruşunu yakalayan cilt, kırışıklıkların oluşmasını engeller.
  İçeriğindeki Aktif Maddeler:

  Naturel Zeytinyağı ,Şeftali yağı,Kayısı çekirdeği yağı, buğday yağı,Kantoron yağı, Yağı,Gül Yağı,Kayısı Çekirdeği Yağı, ve ana bileşen olarak Zeytin Ekstrakt’ı oloeuropein katkısıyla üretilmiştir

  Secret Age krem Testi:

  İçeriğindeki Hücre yenileyici özelliği kanıtlanan Zeytin Ekstarkt’ı sayesinde kolejen dokunun yenilenmesi ile cilt sürekli hücre yenilemesi yaparak pürüzsüz ve mükemmel bir cilt özelliğini kazanır. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ‘inde gerekli mikrobiyolojik,iritasyon ve viskozite testlerinden geçmiş ve rapor alınmıştır.
   
 12. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 13. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  11.841
  Beğenildi:
  14.417
  Ödül Puanları:
  288
  Secret Age Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Krem  Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Kremi

  Anti-aging Regenerative Cream

  Cilt tarafından kolayca emilen akıcı ve ipeksi likit,cilt yaşlanmasının büyük ölçüde yıpranmasına engel olan ,ayni zamanda kırışıkları önleyen uygulandığı anda cilde saniyeler içinde canlılık sağlayan özellikler taşır.

  İçeriğinde uzun yıllar tecrübe ve bilgi birikiminin sonunda %100 bitkisel karışımlardan elde edilen yağların etken madde olarak imal edildiği bir kremdir.

  Tamamen bitkisel karışımlardan özel formüller ile vitamince zengin karışımların katkısıyla üretilmiştir.

  Tamamen bitkisel karışımlardan özel formüller ile vitamince zengin karışımların katkısıyla üretilmiştir. Ayrıca bileşiğindeki şeftali çekirdeği yağı,kayısı çekirdeği yağı , Buğday yağı ile kantoron yağı karışımı ile pürüzsüz bir cilt oluşumu sağlanır.

  Çok küçük boyutta emülsiyonlar oluşturarak, Secret age Ati aging krem içerisindeki aktif maddelerin ve yağların erken okside olmalarını engeller ve doğru yerde uzun süreli etki göstermelerini sağlar.

  KULLANIMI :

  Gece yatmadan önce temizlenmiş bir cilde hafif parmak ucu ile dairesel biçimde kırışıkların bulunduğu bölgeye küçük bir nohut tanesinin yarısı kadar 2 günde bir sürülür.
   
 14. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 15. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  11.841
  Beğenildi:
  14.417
  Ödül Puanları:
  288
  Çok yeni bir konu ve sayın Çehre var diye paylaştım yoksa ürün hakkında hiçbir bilgim yok. Bu sebeple lütfen bana özel mesajla soru sormassanız sevinirim.
   
 16. 29 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 17. ogltkn

  ogltkn ogülü Üye

  Katılım:
  7 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2.712
  Beğenildi:
  26
  Ödül Puanları:
  63
  nebahat çehreyi yakından gördünüzmü bilmiyorum ama, muhteşem yüzyıldaki yüz ile gerçek arasında dağlar kadar fark var..dizide cildi genç kızınki gibi diri görünüyor. ama öyle değil. evet hala çok güzel, ama cildi özellikle de burundan ağız yanına inen o kısımlar çok fazla deforme olmuş..
   
 18. 31 Mart 2012
  Konu Sahibi : begonnvill
 19. Jelesec

  Jelesec Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2011
  Mesajlar:
  13.945
  Beğenildi:
  6.800
  Ödül Puanları:
  193

  Sen gördün galiba?sen o yaşa gelince bakalım ne olacaksın:KK1::KK1::KK1: