secret(sır) felsefesini uygulayıp hamile kalan varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gorkemli tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gorkemli
  1. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar filmini izleyen veya kitabını okuyanlar bilir.burada anlatmayayım.kendi hayatına bu felsefeyi yansıtıp (tabiki bebek konusunda) başarılı olanlar varsa lütfen paylaşsın.gerçekten isteyince mucizeler gerçekleşiyormu?

2. 6 Şubat 2010
  3. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, sır kitabını okudum ama bu konuda kullanmak hiç aklıma gelmemişti. biraz celişkili bir durum gibi geliyor bana. çünkü burdaki herkes o kadar içtenlikle bebek istiyor ki, inanılmaz hikayeler, mücadeleler var. bu durumda onca mücadeleyi veren herkes başarılı olurdu. benim inancım allahtan gelebilecek şeylerde yani özellikle doğum ve ölümler konusunda sır veya herhangibir felsefe yeterli olmuyor. bu felsefelerin daha maddesel konular için uygun oldugunu düşünüyorum. mesela üniversiteye girmek isteyen biri bunu uygulayabilir ya da işinde isim yapmak isteyen biri. böyle bir durumda içindeki o istek onu bir şekilde bazı adımlar atmaya mecbur bırakacaktır ve attıgı her adım onu amacına isteğine ulaştıracaktır. böyle düşünüyorum yoksa sadece isteyerek o şeyleri kendimize cekebilsek cok güzel olurdu : ) ama bebek istemek ya da ölecek birinin daha uzun ömürlü olmasını istemekle maalesef olmayacaktır. bu tip seylerde ancak elimizden geleni sonuna kadar yapıp ondan sonra işi allaha havale etmek gerekiyor bence.

cerenery bunu beğendi.
  4. 6 Şubat 2010
  5. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayrıca felsefeler konusunda oldukca meraklıyımdır. sır kitabı daha cok kişisel gelişim grubuna giriyor. eğer vakit bulursan mesnevi felsefesini incele derim. mevlanayı cok beğenirim ve pekcok filozoftan -ki bence epey bir cok- çok daha iyi ve belki ordaki düşüncelerde bu soruna cevap bulabilirsin. ben anlatmak isterdim ama cok uzun olur :)

6. 6 Şubat 2010
  7. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çider yani çocuk istiyorum derneği gibi kurumların bile desteklediği bu felsefeyi uygulamış ve başarılı olmuş arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.tevekkül zaten hayatın her alanında her an yaptığımız birşey.

8. 6 Şubat 2010
  9. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar kimse uygulamadımı?yoksa başarılı olamadımı?bu felsefeyle ilgli olan yokmu?

10. 7 Şubat 2010
  11. CasminaL

CasminaL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım hayatımın tÜm alanında bu felsefeyı uyguladım hamıle kalmak konusunda da bır aydır denıyorum ama ıÇımdekı kuruntulardan tam olarak kurtulamadım sanırım o yÜzden baŞarı elde edemıyorum dıye dÜŞÜnÜyorum

12. 7 Şubat 2010
  13. CasminaL

CasminaL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu felsefe negatıf dÜŞÜnce hıÇ olmamalı o zaman o daha baskın oluyor Önce kendıne bır profıl hazırla ve ınan bebeĞının olacaĞına kız yada erkek hangısını ıstıyorsan farketmez gıbı kelımelerı hayatından Çıkar bılgısayarın ana sayfasına ıstedıĞın bır bebek resmını koy kı her an gÖresın ınan bana o bebek kadar gÜzel bır bebeĞın olur

14. 7 Şubat 2010
  15. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    nihayet bu düşünceyi uygulayan biriyle karşılaştım.teşekürler paylaştğın için.2 gündür uygulamaya çalışıyorum ve çok inanıyorum.başarılı olursan paylaş olurmu?

16. 7 Şubat 2010
  17. CasminaL

CasminaL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım sadece bu konuyla uygulamak olmaz yaşamını o hale getirmek gerekiyor

18. 9 Şubat 2011
  19. ehlena

ehlena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben de inanaıyorum ve uyguluyorum hamıleleık konusunada bır aydıruyguluyorum ve hamıle kalıcam