SecretWords'un Makyajı :)

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve SecretWords tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : SecretWords
  1. SecretWords

SecretWords Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar..!delikafadulden

Diğer konum kapandı,çünkü konu dışına çok çıkıldı... Rica ediyorum bu konu da birden farklı bir atmosfere bürünmesin... Sadece makyajıma yorum yaparsanız sevinirim...kaydirigubbakcemile2[/B]

Son düzenleme: 16 Şubat 2013
  2. 17 Nisan 2009
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım güzeller ama ben ilkindeki pembeyi gereksiz buldum pembeyi kullanmasan daha güzel olurdu bence ikinci ise gayet güzel emeğine sağlık
    bunuda belirteyim yaptığın makyaj bayağı ağır bi makyaj yaşın itibari ile biir düğünde falan Bu şekil yaparsan hoş durur gündelik hayatta abes durabilir yaşın açısından günlük yaptığın zaman farı kahve veya açık pembe tonları kullansan azcık rimel ve azcık parlatıcı çok cici olursun

4. 17 Nisan 2009
  5. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    canim benim guzel olmus =) nacizane tavsiyem, ikinci renk farini kuyruktan gozkapagi ustune dogru, tamamini kaplamadan surmen, sanki kenara dogru artiyormus gibi. gokkusagi gibi tam ust uste kapanacak sekilde degil de, kenarlara dogru ekle renkleri, kas altina da aydinlik bir renk surerek tamamla canim, koyu renk fari burnuna yakin taraftan kas altina kadar getirmemeye calis... karisik oldu anlasildi mi bilmiyorum =)

6. 17 Nisan 2009
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok hos olmus tatlımm yasından beklenmedık makyaj yapıyon aferın sana emınım zaman gectıkce profesyonellesırsın sen

8. 17 Nisan 2009
  9. SecretWords

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim ablacım önerin için... Fakat ben yaptıktan sonra hemen siliyorum,hani özel günler için bir nevi hazırlık yapıyorum...gamyoncuiremsu

Anlayamadım ablacım... fisfisfis

Sana da çok çok teşekkür ederim ablacım,beni onurlandırdığın için kaydirigubbakcemile5

10. 17 Nisan 2009
  11. Karagozlum

Karagozlum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    slm cnm bencede cok ho$ olmus ama bence biraz daha sade renkler kullanmalisim eminim daha cok yakisaktir sana.. ben senin yasinda yeni baslamistim ama tek goz kalemi suruyodum eyeliner felan cok guzel surmussun... neyse cok seker olmussun baska makyajlarda beklioruz cnm..

12. 17 Nisan 2009
  13. SecretWords

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86

Çok teşekkür ederim,bundan sonraki makyajım sade olucak...

14. 17 Nisan 2009
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

Cnm bence çok güzel olmuş
    Hatta diğer makyaja göre daha iyi olmuşşşş
    Devamını bekliyorummm a.s.

16. 17 Nisan 2009
  17. chocolatestar

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    canim soyle anlatayim, simdi gozkapagini dusunelim, goz kapaginin acilip kapanirken katlama izi olusturdugu cizgi var ya yarim daire seklinde, iste oraya kadar farini sur. ikinci bir renk kullanacaksan bunu o cizginin uzerinde boylu boyunca fircayi gezdirerek, goz kapaginin disina yani sakagina dogru artacak sekilde uygula. ust tarafa tasirma koyu rengi, o siniri gecmemeye, kas altina koyu renk getirmemeye calis. kas altina aydinlik bir renk uygulayip, goz kapaginin kapanip acildigi yere surdugun koyu renk farinla hafifce yedir canim... anlayamadiysan usenmedigim bi zaman resimlerini cekip adim adim anlatirim =)

18. 17 Nisan 2009
  19. chocolatestar

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    tabi bunu ustteki resim icin soyluyorum, alttaki cok basarili =)