sedans'ın 2, 3 ve 3bucuk aylık burnu=)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sedans tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sedans
  1. sedans

sedans Guest

mrbb kızlarr son fotolarıda ekledım artık burnum şekliyle dahada farklılaşıo sizdee son halini koymamı söyluodunuz özelden yada burdan bnde ekledım herkese tesekkurler yorumları için.. bakalım son halını nası bulcaksınız.. yorumlarınızı beklıorum bndee.. bu eklediklerim 2aylık 3 aylık ve 3 bucuk aylık fotolar ve yıne özel albumde ısteyenler arkadaslık dawetı gonderebilir... her konuda ve her sorunuzda yardımcı olurum..

2. 26 Şubat 2010
  3. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sedans harika olmuş yaa. ne kadar değiştirmiş. gerçi ameliyattan öncede güzelmişsin aslında ama tabiii ameliyat güzelliğine güzellik katmış. çok sevindim senin adınaaa..

4. 26 Şubat 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm çook yakışmış acaip dogal duruyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)güle güle kullan cnm:)çok begendim:)

6. 26 Şubat 2010
  7. sedans

sedans Guest

çokk teşekkurr ederımmmmm.. umarım herkes ıstedıgı sonuca ulaşırr pişmanlık yaşamazz...

8. 26 Şubat 2010
  9. chaqi

chaqi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sedans ameliyatını kim yaptı

10. 26 Şubat 2010
  11. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sedans arkadaslik teklifimi kabul ederser misin canim? simdiden tesekkurler!

12. 26 Şubat 2010
  13. sedans

sedans Guest

dr. nebil bozdoğan.. ankara..

14. 26 Şubat 2010
  15. janis

janis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    waaww çok güzel omuş, güle güle kullan opuyorumnanaktan

16. 26 Şubat 2010
  17. catlover

catlover Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba

ben de yeni üyeyim estetik burun ameliyatı için doktor araştırıyorum.sizin doktorunuz kimdi memnunmusunuz?ben resminizi göremiyorum arkadaş statüsüne geçmek için nasıl bir ayarlama yapıldığını bilemiyorum.
    sevgiler

18. 27 Şubat 2010
  19. sedans

sedans Guest

tesekkurr ederimm herkese hem burdann hemdee ozelden gonderdiginiz yorumlarr msjlar icin...
    cnm bn arkadaslik daweti gonderenlerden fotolari olanlari genelde kabul ediorum bu konuda lutfeen kizmayin...
    arkadaslik daweti gonderirsen ve fotonuda eklersen sewinirim..b uarada bnim dr.um nebil bozdogan.. her konuda cok memnun kaldimm sadce ii bi ameliyat olmasi diildi menun kalmami saglayan herzaman ve her an her soruma ictenlikle cwp wermesi ve kesinlikle saglam ellerde oldugumu hissetirio bu cok onmeli bnce.. estetik ameliyatlarda.. cunku pisman olurmuyum acaba eski halimi arar olurmuyum diee dusunuluo.. ve onemli dr. kesinlikleee..