Sefaky de Dou Polikliniinde Kadn Dr.nder Kolda a giden varm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve iklim tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : iklim
  1. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    meraba k.çekmece civarında oturanlar bilirler umarım ben daha önce önder beye giderek tedavi oldum memnundum drdan her ne kadar hamile kalamamış olsamda davranışları çok ilgili saolsun sevdim drumu ..1 yıl kadar dr ara verdim ama bu aralar tekrar dr arayışı içindeyim ÖNDER KOLDAŞI bilen varmı aranızsa muayene olan varmı bu dr özel muayeneside varmış esenlerde ama doğuş polikliniği benim çok yakınımda drum sabah akşam burda özele gitmedim hiç ..
    NE DİYOSUNUZ BU DR BİLEN BENCE GENE ONA GİT DİYEN VARMI KIZLARRRRR

2. 19 Nisan 2012
  3. nefertiti_86

nefertiti_86 Allah nazarlardan korusun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba,

ne güzel yavrunuzu kucağınıza almışsınız. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Dr Önder Bey'e mi gittiniz. Nasıl? Memnun kaldınız mı? Bende şuan ki dr umdan biraz endişeliyim. Birisi daha Önder Bey'i methetti. Siz ne düşünüyorsunuz ?

4. 4 Mayıs 2012
  5. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    önder bey iyi bir dr esenlerde özel muayenehanesi var sefaköyde ise doğuş tıpta çalışıyor iyi bir insan öncelikle ne anlattığını anlıyorsun ben çok dr gördüm sinir eden bu öyle değil yumuşak iyi biri ve çok bilgili yakınsa git bir muayene ol ve kararını ver tabi..
    ama ben arkadaş vesilesiyle ferhat uysala gitmiştim ondan daha memnun kalmıştım hala da en ufak bişeyde ferhat beye gidiyorum bakırköyde ama eğer yakın biyere gitmek istiyorsam önder beye gidiyorum ikiside gayet iyiler..