şehir hayatını özledim

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

artık dağın başında yaşamak teröristlerle burun buruna olmak beni çok bunalttı.
    türkçeyi sadece nerdeyse yaşadığım lojman içindekiler kullanıyor.
    oğlumu okula gönderiyorum kimse arasına almıyor türkçe bilmediği için.bu duruma hem ben hem eşim hemde yavrum çok üzülüyor.hergün okula elim yüreğimde gönderiyorum.hastalansam şehre gitmem için 200 km yol katetmem gerekiyor.
    nefes alamadığımı hissediyorum artık.allaha hergün bizi burdan kurtarması için dua ediyorum.tabi yinede hakkımızda hayırlısı olsun.
    hatta birgün buraya yeni tayinimiz çıktığında ilçeye giderken adamın birine elinde süt bidonu var diye kıyamadım arabaya alalım dedim.aldıkta adamın hal ve hareketleri hiç hoşuma gitmedi.eşim sordu abi buralarda terörist var deniyor doğrumu dedi.adam evet bende teröristim demesinmi şok oldum.eşim görevi icabı yanında silah taşımak zorunda ogünde silahı beline takmamıştı arka koltuğa koymuştu.bende biranda can havliyle silaha sarıldım ve adamın sırtına dayadım adam silahı hissedince işte ben tövbe ettim abi şimdi yapmıyorum devletimiz çok yaşasın demeye başladı.adamı arabadan indiremiyoruzda ıssız heryer diye ilçeye varır varmaz adamı indirdik tabi jandarmaya teslimde edemiyoruz çünkü elde bir kanıt yok bırakmak zorunda kaldık ama birdahada tövbe ettim kimseyi arabaya almicam diye.
    işte böyle arkadaşlar bunaldım nefes alamıyorum şehir hayatını özledim çarşı pazar gezmeyi özledim eşimle elele caddede yürümeyi özledim lokantaya gitmeyi pastaneye gitmeyi çocuklarımı parka götürmeyi herşeyi çoooook özledim.senağlama:1no2:​

2. 31 Ekim 2008
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    allah sabır versinn sana çok zor bi dönemde olmalısın

4. 31 Ekim 2008
  5. EU1

EU1 Guest

evet canım yaaa çok kötüyüm dayanamıyorum artık

6. 31 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

zaten sinir hastasıyım burası sinirlerimi dahada geriyor

8. 31 Ekim 2008
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ne kadar kalıcaksınız orda ve ne kadardır ordasın?

10. 31 Ekim 2008
  11. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm allah sabır versın ınsalaah en kısa zamanda bıter hersey yoluna gırer alah daha buyuk dert vermesın mutlu hayatın olsun ınsalahh

12. 31 Ekim 2008
  13. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcınız olsun,inanın okuduklarım karşıısnda şu an elim ayağım boşaldı buz kestim resmen.:çok üzgünüm:
    Allah yar ve yardımcınız olsun demekten başka bir şey gelmiyor dilime..:Saruboceq:

Allah bütün er,asker,polis bütün görev başındaki o büyük görev aşkı ile görevlerini daim ettiren herkezi korusun..Bütün dualarım sizlerle olucak,Allahım sanada çok büyük sabır versin cnım benim.:Saruboceq:

14. 31 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

3 yıldır burdayım tayin istedik ama olmadı.belkide emekliliğe kadar burdayız

16. 31 Ekim 2008
  17. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    canım inşallah tayininiz biran önce çıkar istediklerine kavuşursun allah yardımcınız olsun

18. 31 Ekim 2008
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun ne diyeyim..:Saruboceq:hala bağrında terörist besleyenlerinde Allah cezasını versinÇok üzgünüm çoook