Şehirli eş hovarda, Köylü eş maço!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Y_LİZ27 tarafından 26 Eylül 2007 başlatılmıştır.

26 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Y_LİZ27
  1. Y_LİZ27

Y_LİZ27 Guest

Köyde yetişmekle şehirde yetişmek arasında çok fark var.Eğer kayınvalideniz köylü ise eşinizin kadınlara bakışıda farklı oluyor. daha fazla şey bekliyorlar kadınlardan Eşlerine yardımcı olmak erkekliğe yakışmıyor onlara göre asla ev işlerine elini sürmüyorlar.,Çok da kıskanç oluyorlar cevap vermeyen sosyal hayatı olmayan eş istiyorlar. bol salçalı bol yağlı yemekleri seviyorlar.
    Şehirde yetişen erkeklerde kadına pek değer vermiyor pek umursamaz oluyorlar.TAMAM HAYATIM DEYİP GEÇİYORLAR.gözleri daha çok dışarı oluyor.evine çok bağlı olmuyorlar. belki ev işlerine onlarda yardımcı olmuyor ama en azından ben erkeğim yapmam gibi hissettirmiyorlar.yorgunum falan diyorlar ben böyle gözlemledim siz ne düşünüyorsunuz?

2. 30 Ağustos 2009
  3. Meryemce

Meryemce dost istersen ALLAH yeter Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.Hakikaten çok ilginçCADIARZUve galiba doğru:1shok:ama köylü olsun şehirli olsun kadınlar için sonuç pek değişmiyormuş anlaşılan:jeyyar:​

4. 30 Ağustos 2009
  5. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Evet bunlar<etkileyici faktörler ama yanılg payı da olabilir.Kişilik biraz ortama bağlı ama insanın yaşadığı çevre de önemli.Zamanla çevreye uyum da söz konusu olabiliyor.