Sekreterler!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben tekstil firmasında hem sekreterlik hemde yöneticilerimim asisitanlığını yapıyorum coğu zamanın santralde geçiyor insanlar neden sekreterleri iş yapmaz insanlar olarak görüyorlaryasakkelime basit gereksiz işleri yapan insanlar gibi görüyorlar anlamıyorum ve cok rahatsız oluyorum:1no2: bu durumdan ben 9 yıldır bu şirkette calışıyorum gelen müşterilerden bunu anlıyorum dunde burda calışan bir bayanla aramızda su diyolaok geçti ben patronun yanına geçtim ama odaso doluydu bayanın odasına geçtiö orda bekliyorum cok yoğundu tel başım ağrıdı neyin var dedi cok yoruldum abla dedim bana sende yorulduysan bizim ölmemiz lazım dedi ben cok rahatmışım cok şanlıymışım tabi tabi dedim cıktım odadan

ben kendimi biliyorum ve yaptığım işin en mükemmelini yaptığımıda biliyorum ama bu insanlar neden böyle düşünürler anlamadım 9 yıldır

kızlar sizde yaşıyomusunuz böyle sorunlar dertleşelim isterseniz ben cok doluyum

alaraey bunu beğendi.
  2. 8 Mayıs 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    siz ne yaparsanız yapın,
    insanların kafa yapısını değiştiremezsiniz...
    sekreterlik söylenmesi kolay,ama meslek olarak
    gerçekten zordur...tabi bu işi yaptığınız kuruma göre,
    şirkete göre değişir...insanlar akşama kadar oturuyorsun diyebilir,
    takmayın kafanızı,bazı insanlar fiziksel olarak yorulur,
    yarım saat,1 saat dinlenir ve yorgunluğu geçer,önemli olan
    kafa yorgunluğudur...onun için takmayın,kim ne derse desin,
    siz işinize,işinizdeki başarınıza bakın derim...
    sevgiler...

alaraey bunu beğendi.
  4. 8 Mayıs 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bence eskiden dahada kötüymüş....... bu ön yargılar..........
    artık asistanlık sekneterlikte üniversitelerde bir bölüm.........olarak okunuyor.....artık dahada egitimli........
    kişiler var........
    dahada tecrübeli yıllarını bu işlere vermiş alınlarının akıyla hakkıyla kazananlar var...........
    ayrıca boşver kim ne düşünürsede düşünsün...........
    ben işimden memnunsam ..........işverende memnunsa ...........
    gerisi laf.......gerisi kafaya takmaya bile degmez..........
    düşünen düşündügüylede kalır........

alaraey bunu beğendi.
  6. 8 Mayıs 2009
  7. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    evet ne yazık ki bazı insanlar sekreterlik mesleğine çok basit bi işmiş gibi görüyorlar, ama öyle olmadığını biz çalışanlar çok iyi biliyoruz. boşver takma kafana bu sorunu tek sen yaşamıyosun ne yazık ki :KK43:

alaraey bunu beğendi.
  8. 8 Mayıs 2009
  9. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki insanların kafa yapılarını değiştiremem uğraşamada zaten ama yapılan iş kolay bi iş değil bütün gün kafa patlatıyorum ve insanlara laf anlatıyorum kimse benim yaptığım işin zorluğunu bilemez bende bilemem ama bilmiyorum diye insanların işine laf etmem işte ben bunlara kızıyorum sanki biz sabahtan akşama kadar oturuyoruz gibi görmelerine sinir oluyorum

10. 8 Mayıs 2009
  11. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar bizim sekreterler ve yönetici asistanları topiğine de gelin paylaşımlarda bulunuyoruz bu sorunlarla ilgiliyerimseniben
    benim mesleğimde bu,büronun tüm yükünü çekeriz,herşeyi biz sırtlanırız, yeri gelir en ufak şeyde bile bütün sorumluluk bizim olur,yolgeçen hanı gibiyizdir :roflol:ama herşey dönüp dolaşıp bizde kilitlenir,aslında önemli bi yerimiz vardır,biz yokken herşey birbirine girer evet kabul ediyorum nankör bi meslek:mymeka:

12. 8 Mayıs 2009
  13. svda

svda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bende sinir oluyorum bazen insanlara, benim iş yerimde kimse bana bişey demiyor, ama bazen dışarıdan insanlar yorgunum bugün çok yoğunum dediğimde aman bütün gün oturuyosun telefona bakıyosun diyorlar, bu kadar basitmiş gibi görüyolarlar:KK43: ama sekreterler sadece telefona bakan insanlar değil, bu eskilerde kaldı, bi çok iş yerinde her türlü sorunla ıncık cıncık işlerle sekreterler ilgileniyor. boşver bence kafana takma derim. sn sabahan akşama kadar boş boş oturmuyosun ,sen kendini bliyosun sonuçta önemli olan bu. boşver başkaları ne düşünürse düşünsün

14. 8 Mayıs 2009
  15. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    keşke bi işim olsada insanlar yan gelip yatıyosun yorulmuyosun filan dese :a015:

16. 8 Mayıs 2009
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    bazen kendi ailem bana diyor ay çok yoruldum öldüm yorgunluktan dediimde ne yaptın bu kadar yoruldun diyolar dışardan gören anlamaz:nazar:

18. 8 Mayıs 2009
  19. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bunu böyle ancak cahiller düşünebilir...sekreterin bir firmadaki önemi yeri ve pozisyonunu bilmeyen
    sadece telefon bakan ve çay hizmeti yapan sekreterlik deyince burun kıvıran insanlar var gerçekten benim çevremdede..ama bu işin okulu bile var..üst düzey yönetici asistanı yetiştiryorlar..
    kaldı ki bazı firmalarda yönetici asistanı demek patronun sağ kolu demek
    bırakın cahiller ne düşünürse düşünsün..onların çoğu kendini bir b.k sanan kasıntılı kuruntulu insanlar