Selam Arkadaşlar Sizce Hamilemiyim??? Mucizemi Gerçekleşiyor Yoksa ???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ben o ben tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ben o ben
  1. ben o ben

ben o ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben mart 8.de en son adet olmuştum bugün nisan 8 ve adet olmadım normalde ben adet günümden 4-5 gün önce adet olurdum hiç aynı güne kalmazdı bu ay hala olmadım ayın 5inde belimde ve bacaklarımda çok ağrı vardı adet olacakmışım gibi hatta ağrı kesici almıştım ogün sonrasındada hafif hafif ağrı var karnımda ama hala adet olmadım ilkk kez bu kadar geç kaldı ? sizce hamilemiyim ... yoksa bi mucizemi gerçekleşiyor .. mayıs yada haziranda tüp bebek yaptırmayı düşünürken .. yoksa gebemiyim .. ne zaman test yapmalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim ..

allahım isteyen herkese nasip etsin yarabbim..

2. 8 Nisan 2008
  3. ben o ben

ben o ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben mart 8.de en son adet olmuştum bugün nisan 8 ve adet olmadım normalde ben adet günümden 4-5 gün önce adet olurdum hiç aynı güne kalmazdı bu ay hala olmadım ayın 5inde belimde ve bacaklarımda çok ağrı vardı adet olacakmışım gibi hatta ağrı kesici almıştım ogün sonrasındada hafif hafif ağrı var karnımda ama hala adet olmadım ilkk kez bu kadar geç kaldı ? sizce hamilemiyim ... yoksa bi mucizemi gerçekleşiyor .. mayıs yada haziranda tüp bebek yaptırmayı düşünürken .. yoksa gebemiyim .. ne zaman test yapmalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim ..

allahım isteyen herkese nasip etsin yarabbim..

4. 8 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Selam canım suan kan testi yaptırırsan cıkar gabelik varsa kan testinde adet gecikmesi olmadan da cıkıyor Allah hayırlısını versin canım. İnsallah hamişsşndira.s.

6. 8 Nisan 2008
  7. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim bence hemen bir kan tahlili yaptır... olumlu yada olumsuz çıkar zaten..kafandaki soru işaretlerinden kurtulursun.... inşallah hamişsindir canım.... :dance:

8. 8 Nisan 2008
  9. kuzuum

kuzuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesindir canım. rabbim istedikten sonra neden olmasın? sende mucizene kavuşursun.
    bencede tahlil yaptır veinşallah müjdeli haberi bizlere ver.

10. 8 Nisan 2008
  11. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı haberlerini bekliyoruz.İnşallah gönlünce olur herşey.

12. 8 Nisan 2008
  13. ben o ben

ben o ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çokk teşekkür ederim arkadaşlar ... bugün işyerindeyim ancak yarın sabah yada akşam yapabileceğim tahlili umarım hamileyimdir ve mucizem gerçekleşir ve umarım hepiniz mucize yaşarsınız ... herşeyin hayırlısı yarın size yazarım sonucu .. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ..

14. 8 Nisan 2008
  15. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    KENDİ İŞYERİNSE EN UAKIN ECZ DEN BİR İDRAR TESTİ ALIP HEMEN YAP BENCE .İYİ DURABİLİYOSUN VALLA BEN OLSAM ÇATLARDIM MERAKTAN. SONUCU BİZE YAZARSIN CANIM ALLAH GÖNLÜNE VERSİN.Şeniz

16. 8 Nisan 2008
  17. gulseren4434

gulseren4434 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allahım güzel haberler vermeni nasip eylesin inşallah

18. 8 Nisan 2008
  19. ben o ben

ben o ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    test aldım ama akşam yapacağım işallah güzel haberlerle dönerim ....

Bende çok merak ediyorum aslında sabah yapmayı düşünüyordum ama dayanamıyorum merak ediyorum o yüzden akşam yapacam ... çok zor beklemek yaa birde net sonuç vermez diye korkuyorum ..