selam arkadaşlar

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve damlaselen tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : damlaselen
  1. damlaselen

damlaselen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar uzun süredir siteyi takip ediyorum ve kayıt olamaya karar verdim.Ben 3,5 yıllık evliyim ve 2 yılı aşkın süredir bebek istiyoruz eşim varikosel ameliyatı oldu sperm sayısı azlığı için düzelme oldu ama şimdide hareketsiz sperm sorunumuz var doktorumuz aşılamaya karar verdi bu ay inşallah aşılama olacak çok heyacanlıyım lütfen benimle deneyimlerinizi paylaşırmısınız

2. 7 Mart 2010
  3. kayse

kayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım merhaba bende 3 yıllık evliyim.bende inş bu ay aşılama yaptırcam.benim sorunum pko.eşimde bir sorun yok.bende 2 yıldır hamile kalmaya uğraştım olmadı.5 ay önce glukofen kullandırdı drum.bu hap hormonları düzenliyor ve gebelik için uygun koşulların oluşmasını sağlıyormuş.bende çok heyecanlıyım.birazda gergin.inş ilk denemede tutar ikimizinde.çünkü ben en ufak bir şeyde bayılıyorum.nasıl dayanacağım o 5dkya bilmiyorym.aşılama konusnda bir topik vardı orada bazı şeyleri okudum.sende bir göz at.

4. 11 Mart 2010
  5. asyagul

asyagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA ARKADAŞLAR BENDE 3 YILDIR BEBEK İSTİYORUM ÇOK HAP TEDAVİSİ GÖRDÜM VE SONUNDA DOKTORUM AŞILAMA YAPÇANI SÖYLEDİ VE YAPTI AMA OLMADI:çok üzgünüm:BİRDAHADA DOKTARA GİTMEDİM İÇİM KIRILDI BİLİYORSUNUZ ÇOK ZOR Bİ SÜREÇ YAKLAŞIK 5 AYDIR GİTMİYORUM ZAMANA BIRAKAYIM DEDİM FAKAT BİR GELİŞME YOK NAPACAMI BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ SİZDE Bİ GELİŞME VARMI:KK46:

6. 11 Mart 2010
  7. kayse

kayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asyagül valla bende dün gonalf vurunmaya başladım pts dra gitcem kontol var.perş gibi tekrar kontrol eğer gelişmişse çatlatma iğnesi yapacak sonrası malum.Maddi durumun ii ise bence bi kez daha dene derim.senin sorun ne? neden gebe kalamıyosun? yaşın kaç? Alternatif tıbbı hiç denedin mi?

8. 11 Mart 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    allh sıfalıgınızı versınnnnnnnnnnnn

10. 11 Mart 2010
  11. kayse

kayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım şifa şüphesiz Rabbimden

12. 12 Mart 2010
  13. asyagul

asyagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sorun yumurtalar gelişmiyo gelişsede çatlamyo işte böyle :1no2:hayırlısı bende aynı ilacı kullandım doktor stres yapmican dedi elde değilÇok üzgünüm çoookmaddi durumla alakası yok sorun bende karar verdim tedaviye başlicamsüprizzzzz