selam kızlar yine umutsuzum yine size sığındım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve 3simay tarafından 20 Ocak 2008 başlatılmıştır.

20 Ocak 2008
    Konu Sahibi : 3simay
  1. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar uzun süredir izindeydim sizleri takip edemedim.
    şimdi takip ettim hamişlerimiz var ALLAHım hepsine hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.:1hug:
    kızlar ben yine umutsuzluğa düştüm çevremde birsürü hamiş var onlar adına çok mutluyum ama ben başaramıyorum.olanıda içimde tutamıyorum.senağlama
    eğer bu yaşadıklarımız sabrımızı sınamak içinse ALLAHtan gelen herşeye şükür.hakkımızda hayırlısını dilerim.
    ama ne zaman bir bebeği kucaklasam içim en derinlerden acıyor.o melek gibi uyurken ,mis kokusunu içime çekiyorum ve daha çok yıkılıyorum çünki o dünya güzeli varlık benim değil.en acısıda banada nasip olacakmı bilmiyorum?:çok üzgünüm:

2. 20 Ocak 2008
  3. eyaman

eyaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Simay cım üzülme canım ya,bak senin gibi o kadar çok insan varki,bende öyle düşünüyorum bazen.Ama Allah'u tealanın yaptığında vardır bir hikmet diyelim.Bende yaklaşık bir senedir istiyorum,bir tane düşük oldu.Ne yapalım elden bişey gelmiyor,mümkün olduğunca bu süre zarfında güçlü olmak lazım,sağlam durmak lazım.Allah yardımcımız olsun.İnşallah bizlerede nasip olacak değil mi?

4. 20 Ocak 2008
  5. usle

usle Guest

simay canım bende dün hastalandım kacgundür damla damla geliyodu bi ümit dedim ama gene olma sıkıldım ama napayım dedim olucaksa hiçbi zaman böyle mutsuzmu geçiricem bi ömür günlerimi diyip sokaklara attımkendimi sen dinlenmedesin belki bu sırada kalıverirsin neler duyuyoz kac tüp deniyolar sonra kendiliğinden oluveriyo beklicez sabretcez dediğin gibi bizimde kaderimizde bu varmış arkadaşım napalım daha kötüde olabilirdi dimi canım

6. 20 Ocak 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Hepimiz yaşıyoruz bu psikolojiyi Şimaycım.Seni çok iyi anlıyorum.Allah bizlere tez zamnda meleklerimizi koklamayı nasip etsin.Ben çok özledim bebişimin kokusunu.
    Sabırlı, güçlü olmalıyız gelecek bebeğimiz az kaldı....

8. 20 Ocak 2008
  9. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaahhh kızlar aynı şeyleri bende düşünüyorum, bende ikinci aşılamamı olcam ama bir türlü regl olamadım stresten 9 da olamam gerekirdi olamadı ama test de yaapamıyorum böyle biraz umutla kalayım istiyorum ama benim bu düzensiz adet kanamaları beni mahvetti her ay böyle hayal kırıklığı. ALLAH hepimize tez zaman da inşallah bebişlerimize kavuşturur dualarım herkese.

10. 20 Ocak 2008
  11. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Anne Olmaliyim çünki Içim Sevgi Ve Umut Dolu.
    Ben Anne Olmaliyim çünki Varimi Yoğumu Ona Döktüm.
    Ben Anne Olmaliyim çünki Olmayan Yavrum Için Gözyaşi Döküyorum.
    Ben Anne Olmaliyim çünki Allah Beni Bunun Için Yaratti öyle Olmasaydi Bu Içimde Yanan Ateşin Adi Evlat Olmazdi.

12. 20 Ocak 2008
  13. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Çok haklısın ve inşallah olacaksın Allah gönlüne göre versin inşallah, inşallah, inşallaha.s.

14. 20 Ocak 2008
  15. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim 3simay Yazilarin Beni Inanki çok Derinden Etkiledi Hepimiz Senle Ayni Duygulari Yaşamaktayiz.neden Ve Niçin Ben Sorularini Okadar çok Kendime Sordum Ki Artik Kafama Kazindi.hergün Internetimde Belki Yeni Bi Tedavi Yeni Bir Umut Var Diye Araştirma Yapiyorum Bunlarin Hepsi Ne Için Evlet Sahibi Olmak Için.annem Herzaman Kocamin Yeri Ayri Ama Evladim Denince Akan Sular Durur Derdi Inşallah Allahim Bizede Bu Duyguyu Tatmayi Nasipeder.yaradan Sevdiği Kularina Aci çektirirmiş Bu Yüzden Herşey Allahtandir Bizlerin Tek Yapa Bileceği Dua Etmektir.allahim Inşallah Hepimize Anne Olmayi Nasip Eder.

16. 20 Ocak 2008
  17. BenZumra

BenZumra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarim sizlerin neler hissettiginizi iyi biliyorum...biz 4 kere tüp bebek yaptik her birinde ayri bir YIKIm ya$adim..sagligim psikolojim bozuldu senağlama
    bebek kiyafetlerine sarilip agladigim günleri çok ya$adim,rüyamda hep bebegimin oldugunu görüyorum gerçek olamasada bunu sadece rüyamda hissedebiliyorum..tedaviyide biraktim ara verdik ama tekrar ba$layacagimi sanmiyorum..Rabbim isteyen herkese nasip etsin Rabbim kimsenin çabasini bo$a cikarmasin ve her$eyin hayirlisini versin a.s.

18. 20 Ocak 2008
  19. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok zor bi durum her seferinde umutlanıp sonra umudunun boşa çıkması ama yaşın daha genç bence imkanın varsa böyle küsüp köşeye çekilme derim, güzel şeyler hep zorlukla elde edilir, sonra etkilenmemek adına çok fazla ümit bağlayarak yapma tedavilerini ama vazda geçme bence, çünkü 10 hatta daha fazla denemede olanlar var, hemde 30 yaşından sonra senin en azından genç olmanın verdiği bi avantajın var diye düşünüyorum. Gerçi inşallah bi sürpriz yapar kendiliğinden olur gerek kalmaz, inşallah dolar kucağın